مهمترین هدف سیستم امنیتی هتل فراهم آوردن یک تجربه راحت، ایمن و مطمئن برای میهمانان در طول اقامت است. امروزه سیستم‌های کنترل دسترسی الکترونیکی مدرن می‌توانند با ارائه تجربه بهینه مهمان، یک مزیت رقابتی برای هتلداران فراهم کنند. با قفل‌های پیشرفته درب هتل می‌توان به استانداردهای جدیدی در زمینه امنیت، مدیریت و مقیاس پذیری دست یافت. این سیستم‌های کنترل دسترسی الکترونیکی بدون لمس سیم و بدون کلید هستند و در انواع طرح‌ها، رنگ‌ها و پایان‌ها برای تکمیل هر نوع دارایی و نوع درب موجود می‌باشند.

علاوه بر هتل‌ها و استراحتگاه‌ها، راه حل‌های کنترل دسترسی سطح بی سابقه ای را برای سایر محیط‌های دانشگاهی مانند ساختمان‌های آپارتمانی، آپارتمان‌های مسکونی، امکانات زندگی مسکونی و دانشگاه‌ها ارائه می‌دهند.

ایجاد یک مزیت رقابتی برای هتلداران

فن آوری‌های جدید یکی از راه‌هایی است که دارندگان می‌توانند در محیط امروزی که تلفن‌های هوشمند رایج می‌باشند و دسترسی به تلفن همراه فرصت‌های جدیدی برای رانندگی با تجارت در هتل شما فراهم می‌کند، ویژگی‌های خود را از یکدیگر متمایز کنند.

کلیدهای فیزیکی با کارت‌های پلاستیکی قابل بازنویسی و کلیدهای دیجیتالی که از طریق تلفن‌های هوشمند استفاده می‌شوند، جایگزین شده اند. در هر دو تجربه مهمان و در عملیات هتل می‌توان به پیشرفت‌هایی دست یافت که یک برد برای اپراتورهای هتل است.

سیستم‌های کنترل دسترسی طراحی شده برای هتل‌ها و استراحتگاه‌ها، سیستم‌های الکترونیکی، بی سیم و بدون کلیدی هستند که یک راه حل امن برای مدیریت تمام نقاط ورود به سیستم در یک ملک، نه تنها برای اتاق‌های مهمان، بلکه برای دفاتر، درب‌های خارجی، مراکز تجاری را فراهم می‌کنند.

مزایای قفل دیجیتال هتلی

۱- بهره وری کارکنان

وقتی می‌توانید دسترسی کارمند را به سرعت و بدون توزیع مجدد کارت‌های کلید هتل اصلاح کنید، بهره وری هم افزایش می‌یابد. یک سیستم متمرکز برای کنترل دسترسی، اپراتورها را قادر می‌سازد تا بدون نیاز به رفتن به دری که قفل است، دسترسی را برای هر نقطه ورودی مشخص، روشن یا خاموش کنند. با مرور داده‌های تاریخی، می‌توانید مدت زمانی که کارمندان در فعالیت‌های مختلف می‌گذرانند را اندازه گیری کنید. به عنوان مثال، تمیز کردن اتاق مهمان چقدر طول می‌کشد؟

۲- افزایش امنیت

قفل دیجیتال هتلی شما را قادر می‌سازد تا عملیات را بهبود بخشیده و تمام نقاط دسترسی را در سراسر یک ملک از یک مکان مرکزی مدیریت کنید. شما می‌توانید سیستم‌های شخص ثالث را با درها و قفل‌ها متصل کنید تا امنیت را در یک راه حل متمرکزی ادغام نمایید.

با استفاده از یک راه حل قفل دیجیتال، می‌توانید افرادی که از هر نقطه ورود و خروج عبور می‌کنند و همچنین مکان هرکسی که به ملک دسترسی دارد را ردیابی کنید. با یک راه حل کنترل دسترسی مدرن، می‌توانید افرادی که وارد و خارج می‌شوند را نیز ردیابی نمایید.

میهمانان با دانستن اینکه دنباله ای دیجیتالی از ورود افراد به اتاق آن‌ها وجود دارد، آرامش خاطر پیدا می‌کنند.

۳- راحتی مهمان

با این امکان مهمانان می‌تواند از تلفن هوشمند خود برای ورود و خروج استفاده کند. وقتی از تلفن هوشمند مهمان به عنوان کلید اتاق استفاده شود، توزیع کلید‌های کارتی از بین می‌رود. دیگر هیچ کلید گمشده یا سرقت شده ای وجود نخواهد داشت. دیگر ردیابی کلیدهای اصلی نیز وجود ندارد.

علاوه بر کلیدهای دیجیتالی ذخیره شده در تلفن هوشمند میهمان، می‌توانید استفاده از کلیدهای فیزیکی مانند کارت دسترسی یا مچ بند دسترسی را نیز برای مهمانان خود فراهم کنید. دیگر لازم نیست نگران از دست رفتن کلیدهای فیزیکی باشید. در صورت لزوم و هنگام تسویه حساب مهمان، می‌توان این موارد را از راه دور از سیستم مرکزی غیرفعال کنید.

۴- کاهش هزینه‌های عملیاتی

قفل دیجیتال هتلی همچنین فرصت‌هایی برای ادغام فراهم می‌کند که باعث بهبود بیشتر تجربه میهمان و در عین حال صرفه جویی در هزینه برای هتلدار می‌شود. موارد استفاده زیر نمونه‌هایی از یکپارچه سازی هستند که با قفل دیجیتال هتل می‌توان آن‌ها را به دست آورد.

وقتی مهمان وارد اتاق می‌شود، اتاق به طور خودکار جان می‌گیرد، چراغ‌ها روشن می‌شوند، دما به یک محیط راحتی تنظیم می‌شود و پوشش پنجره‌ها باز خواهند شد. با ترک یک مهمان از اتاق، چراغ‌ها خاموش می‌شوند و هر شیر آبی که در جریان باشد به طور خودکار خاموش خواهد شد.

ویژگی‌های قفل دیجیتال هتلی

راه حل‌های کنترل دسترسی مدرن و امروزی شامل این ویژگی‌ها هستند:

  • ارتباطات: قفل‌های شبکه ای بدون سیم، خواندن و نوشتن، شبکه ای که با یک پایگاه داده مرکزی ارتباط برقرار می‌کند.
  • طراحی: قفل‌ها و نرم افزارهای قابل ارتقا برای محافظت در برابر کهنه شدن.
  • قابلیت دسترسی: دسترسی از راه دور برای نظارت بر سیستم‌های شما در هر زمان از شبانه روز.
  • گزینه‌های دستگاه محیطی: صرفه جویی در انرژی برای کنترل استفاده از آن در اتاق‌های خالی از سکنه.
  • تلفن همراه : گزینه‌های فعال شده بلوتوث برای کنترل از طریق برنامه‌های تلفن‌های هوشمند.
  • اتصال: یکپارچه سازی با سیستم‌های دیگری از جمله دوربین مدار بسته، پارکینگ، تشخیص پلاک، بیومتریک، اعلام حریق و سیستم‌های مدیریت اطلاعات امنیتی فیزیکی.
  • امنیت: امتیاز دسترسی به مدیریت دقیق.
  • رشد: قابل توسعه برای هزاران درب و میلیون‌ها کاربر.
  • RFID : سازگار با رایج ترین فناوری‌های RFID
  • گزینه‌ها: کلیدهای بدون باتری، ضدآب موجود در کارت‌ها، دستبندها و سایر.
امتیاز دهید.