۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه
ارسال رایگان

سوالات متداول یوکا

صفحه اصلی/سوالات متداول یوکا

نصب قفل دیجیتال ساده تر از چیزی است که فکرش را بکنید اما مشخصا پیشنهاد ما این است که برای استفاده از خدمات پس از فروش محصول ، گارانتی و… نصب قفل را به کارشناس نصب ما بسپارید.

بیشتر تجهیزات شرکت نوآوران هوشمند از برند های معروف کشور کره و اتریش می باشند، اگر چه برای موارد خاص محصولات کشور های دیگر از جمله تایوان و چین نیز ارائه می شوند.

هوشمند سازی ساختمان با سرعت زیادی رو به پیشرفت است و کم کم در چند سال پیش رو زمانی می رسد که درصد بالایی از منازل مسکونی و اداری هوشمند شده اند . در یک خانه هوشمند تجهیزات هوشمند زیادی وجود دارد که یکی از آنها قطعا قفل دیجیتالی یا قفل هوشمند است . بنابراین در قفل های دیجیتال یوکا امکان اتصال به شبکه تجهیزات هوشمند منزل از طریق اتصال به سیستم وایرلس تعبیه شده است تا کاربر کنترل راحت تری روی این قفل ها و هماهنگی شان با سناریوهای مختلف خانه هوشمند را داشته باشد.

ما به محصولات خودمان مطمئن هستیم اما شاید شما قبل از نصب و استفاده این اطمینان را نسبت به کیفیت بالای محصولات ما نداشته باشید . قطعا ما این نگرانی شما را درک می کنیم و برای ایجاد اطمینان و آرامش خاطر شما از خرید یک محصول با کیفیت و با قیمت مناسب،  طرح گارانتی رضایت مشتری را راه اندازی کردیم .  طبق قوانین این طرح، مشتری ما به مدت ۷ روز بعد از خرید و نصب محصول می تواند در صورت عدم رضایت از کیفیت محصول خریداری شده ، کالا را به ما برگرداند و بدون هیچ گونه سوالی هزینه خود را پس بگیرد .

با خرید مستقیم از ما می توانید گارانتی دوساله بی قید و شرط واقعی دریافت کنید . یعنی در صورتی که در طی ۲ سال بعد از خرید قفل ها ( معمولا مدت گارانتی در برندهای دیگر قفل دیجیتال ۱ ساله است ) هر مشکلی برای قفل ها پیش بیاید ، بدون هیچ نوع قید و شرطی کارشناسان نصب ما در محل حاضر می شوند و نسبت به تعویض قطعات یا تعویض کامل قفل اقدام میکنند.

همین طور تمامی قفل ها می توانند به مدت نامحدود تحت پوشش خدمات پس از فروش ما در سراسر ایران باشند .

علاوه بر این با خرید مستقیم از ما می توانید از طرح «گارانتی رضایت مشتریان » هم بهره ببرید .

بسیاری از ما به خاطر اینکه سالها از کلیدها برای باز کردن درب ها استفاده کردیم ، شاید با دیدن یک قفل دیجیتال رمزی یا اثر انگشتی به غلط این طور تصور کنیم که این قفل ها پیچیده هستند و ممکن است در مواقع ضروری و عجله ای ما نتوانیم از سیستم دیجیتال استفاده کنیم .

هر چند که این تصور کاملا غلط است ، چون نحوه کاربری یک قفل دیجیتال انقدر ساده و آسان طراحی شده است که حتی افراد سالمند و خردسال با کمترین سواد دیجیتال هم می توانند به راحتی از آنها استفاده کنند و در زمان های ضروروی و خطر و عجله هم مشخصا گذاشتن اثر انگشت در جایگاه سنسور و یا تشخیص چهره از پیدا کردن کلید و زیر و رو کردن کیف و وسایل ، قطعا راحت تر است .

اما در کنار تمامی این موارد، سازندگان و طراحان این قفل ها این دغدغه کاربر را هم در نظر گرفته اند و در تمامی قفل های دیجیتالی یک جایگاه کلید هم در نظر گرفته اند که فرد در مواقع ضروری بتواند از این کلید مکانیکی برای باز کردن درب استفاده کند.

در طراحی قفل های دیجیتالی به باز ماندن تصادفی و از روی فراموشی درب ها  فکر شده است و برای آن راهکاری در نظر گرفته شده است . قفل دیجیتال همانطور که از نامش مشخص است یک قفل هوشمند است و این اشتباهات و خطاها را به راحتی تشخیص میدهد . بدون اینکه نیاز باشد شما درب را قفل کنید ، بلافاصله بعد از چند ثانیه از خروج شما درب به صورت اتومات قفل میشود .

با شنیدن نام دیجیتالی روی هر تجهیزاتی ممکن است همه ما سریعا این ذهنیت غلط در ذهن مان شکل بگیرد که این قفل های الکترونیکی ممکن است هک شوند و سارقین و افراد غیر مجاز از طریق هک این قفل ها بتوانند به داخل نفوذ کنند . اما این یک تصور اشتباه است ، چون قفل دیجیتالی یوکا مجهز به سیستم ضد هک است و با توجه به الگوریتم های پیچیده ای که دارد امکان هک شدن شان  ۰ % است .

برای نصب و استفاده از یک قفل دیجیتال شما نیاز ندارید حتما خانه خود را بازسازی کنید یا به یک خانه جدید تر نقل مکان کنید بلکه با مشورت با کارشناسان ما می توانید قفل دیجیتالی را روی انواع درب های ضد سرقت ، چوبی ، فلزی ، شیشه ای و… نصب کنید . همین طور این قفل ها امکان نصب روی درب های راست باز شو و چپ باز شو را دارند و فرقی ندارد درب شما از کدام نوع باشد .

  • برای استفاده از تخفیف ٨٠٠٠٠٠ تومانی در خرید اول قفل های دیجیتال شماره موبایل خود رو وارد کنید.