قیمت قفل دیجیتال

عوامل موثر بر قیمت قفل دیجیتال کدامند؟

قیمت قفل دیجیتال یوکاانواع قفل دیجیتال با ویژگی های منحصربفرد یکی از وسایل ضروری در محل زندگی یا کار شما یه حساب می آید و امنیت و راحتی قابل توجهی برای شما فراهم می کند.

آنچه در انواع قفل الکترونیکی به شما ارائه شده است در کنار جلوه ای که به ساختمان و ورودی هر اتاق می بخشد از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت قفل دیجیتال می باشد. در ادامه با هر یک از این قابلیت ها بیشتر آشنا می شوید.

امنیت و تاثیر آن بر قیمت قفل دیجیتال

امکانات امنیتی قفل دیجیتال

برای باز کردن قفل دیجیتال می توان از رمز ، کارت ، اثر انگشت و در مواقع ضروری از کلید مکانیکی استفاده نمود و قیمت قفل دیجیتال با توجه به روش های باز کردن آن متفاوت است.  قفل های الکترونیکی با هر یک از این قابلیت ها در مکان های مختلفی کاربرد دارند مثلا از قفل کارتی برای هتل ها استفاده می شود. البته می توانید ترکیبی از این روش ها را نیز برای امنیت بیشتر استفاده نمایید.

سیستم ضد سرقت

با تکرار رمز ورود اشتباهی ، اثر انگشت غیر مجاز و چند بار استفاده از کارتی که متعلق به دستگاه دیگری است سیستم ضد سرقت قفل دیجیتال فعال شده و برای مدت کوتاهی دسترسی را برای شما غیر ممکن می سازد.

سیستم ضد شوک

امکان دیگر قفل دیجیتال سیستم امنیتی ضد شوک آن است که نه تنها با استفاده غیر مجاز از راه های معمول باز کردن آن بلکه با وارد شدن ولتاژ غیر مجاز به دستگاه نیز ، امکان استفاده از قفل برای مدت اندکی غیر فعال می گردد. این وظیفه بر عهده سیستم ضد شوک قفل هوشمند است.

سیستم امنیتی اعلان حریق

اما در صورت بروز آتش سوزی در ساختمان با وجود قفل هوشمند سریعا به شما هشدار داده می شود و برای خروج افراد قفل درب به صورت خودکار باز شده و افراد سریعا می توانند از ساختمان خارج شوند.

علاوه بر سه سیستم امنیتی قفل الکترونیکی قابلیت های دیگر این قفل ها نیز  راحتی و آسایش بیشتری را برای شما فراهم می آورد.

قفل اتوماتیک

با استفاده از قفل دیجیتال به هنگام خروج از منزل لازم نیست درب را با کلیدتان قفل نمایید. با بسته شدن ، درب به صورت خودکار قفل می شود.

قفل کودک

همواره نگران هستید فرزند خردسال تان درب را باز نماید و از خانه خارج شود؟

پیشنهاد می کنیم درب ورودی خود را به قفل دیجیتال مجهز نمایید. قفل کودک آن مانع از خروج بدون اجازه فرزندتان می شود.

قیمت قفل دیجیتال - قفل کودک

درب شما از هر جنسی باشد چوبی ، فلزی ، شیشه ای و … نیروهای با تجربه یوکا به راحتی قفل دیجیتال را روی آن نصب می کنند البته چنانچه در ابتدای راه هستید و هنوز درب ها تهیه نکرده اید با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما در انتخاب درب مناسب راهنمایی نمایند. برای درب هایی که قبلا نصب شده نیز می توانید از قفل دیجیتالی استفاده نمایید و قفل های قبلی را با قفل های زیبا و امن دیجیتال جایگزین نمایید.

با ریموت درب منزل یا محل کارتان را باز نمایید.

در برخی انواع قفل اثر انگشت علاوه بر رمز ، کارت ، اثر انگشت می توان از ریموت نیز برای باز کردن درب استفاده نمود. این امکان بیشتر به کمک افراد سالخورده یا معلول می آید که امکان جابجایی ندارند یا به سختی می توانند برای باز کردن درب جابجت شوند.

اگر به دنبال راهی هستید تا فردی که در نزدیکی شما ایستاده متوجه رمزتان نشود قفل دیجیتال را انتخاب نمایید. اما چطور؟

قابلیتی که در برخی قفل های دیجیتال با عنوان تابع خیالی از آن نام می بریم به کمک شما می آید. با وجود این امکان امنیتی می توانید قبل یا بعد از رمز خود ارقام دیگری را به تصادف وارد نمایید. قفل هوشمند در میان این ارقام رمز شما را تشخیص داده و درب را باز می کند؛ اما فرد مجاور شما نمی تواند ارقام اصلی رمز را تشخیص دهد.

و بسیاری امکانات دیگر که برای آشنایی بیشتر می توانید به صفحه هر یک از قفل ها مراجعه نمایید.

قیمت قفل دیجیتال یوکا

یوکا یکی از برندهای با کیفیت و برتر قفل و دستگیره دیجیتال و محصول کره جنوبی است که در انواع قفل اثر انگشتی آن می توان حداقل 50 اثر انگشت ثبت نمود. علاوه بر اثر انگشت و کارت ، رمز 4 تا 12 رقمی قفل دیجیتال یوکا نیز امکان دیگر آن برای باز کردن درب می باشد. کلید مکانیکی نیز در مواقع اضطرار به کمک شما می آید.

یک هفته پیش از اتمام شارژ باتری دستگاه به شما هشدار داده و درخواست تعویض باتری می نماید. چنانچه در این مدت باتری تعویض نگردد دستگاه خاموش می شود؛ اما نگران نباشید با یک باتری V9 به راحتی می توانید قفل دیجیتال را روشن نموده و باتری اصلی آن را عوض نمایید و تا یک سال از باتری جدید استفاده کنید.

در قفل دیجیتال یوکا می توانید برای ثبت اثر انگشت سطح دسترسی تعریف نمایید. به این ترتیب تنها با اطلاع مدیر می توان اثر انگشت جدید تعریف نمود.

با مراجعه به صفحه هر یک از قفل های دیجیتال یوکا با دیگر ویژگی های  آن آشنا شوید.

قیمت قفل دیجیتال یوکا

قفل الکترونیکی گیتمن

گیتمن دیگر برند با کیفیت قفل دیجیتال نیز با محصولات متنوع ، امن و زیبا انتخاب مناسبی برای مجتمع های مسکونی ، اداری و تجاری می باشد که این دسته قفل ها نیز علاوه بر امکانات مشترک در میان قفل های دیجیتال از ویژگی های منحصر بفردی برخوردار هستند.

در قفل دیجیتال گیتمن می توان برای امنیت بیشتر همزمان با رمز از اثر انگشت نیز استفاده نمود.

صفحه کلید به هنگام استفاده روشن شده و پس از آن مخفی می شود.

در قفل گیتمن هر فرد می تواند رمز اختصاصی برای خود تعریف نماید و لازم نیست همه با یک رمز واحد درب را باز نمایند.

با قفل امنیتی آن می توان دسترسی افراد را محدود کرد؛ حتی افرادی که به رمز دسترسی دارند یا قبلا اثر انگشت آن ها تعریف شده است.

در این دسته قفل هوشمند برای جلوگیری از آسیب دیدگی سنسور اثر انگشت از کاور اثر انگشت استفاده می شود.

امکان تنظیم صدای دستگاه در قفل دیجیتال گیتمن فراهم شده است که می توانید بدون آنکه برای دیگران مزاحمتی ایجاد کنید رمز را وارد نموده و درب را باز نمایید.

بدنه بسیاری از قفل های دیجیتال از جمله قفل گیتمن در برابر رطوبت مقاوم بوده و به آن آسیبی وارد نمی شود.

بنابراین علاوه بر ظاهر زیبا و چشم نواز که قفل دیجیتال به ساختمان محل سکونت یا کار شما می بخشد راحتی و امکانات امنیتی قابل توجهی را نیز به شما ارائه می دهد.

لیست قیمت قفل دیجیتال

قیمت قفل دیجیتال با توجه به ویژگی ها و کاربردهای متنوع با یکدیگر متفاوت است. برخی قفل ها در هتل ها کاربرد دارند که بجای کلید برای استفاده از هر اتاق کارت در اختیار مهمان قرار می گیرد و در این کارت مدت زمان اقامت وی ثبت می شود.

برخی قفل های دیجیتال برای ورود و خروج از مکان هایی استفاده می شود که تنها افراد می توانند از اثر انگشت خود استفاده نمایند به این ترتیب تردد در این مکان ها در سطح امنیتی بالایی انجام می شود.

به این ترتیب کاربرد قفل ها نیز در قیمت آن ها موثر است.

برای اطلاع از قیمت قفل دیجیتال و آشنایی بیشتر با هر یک از قفل های الکترونیکی با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخ گویی به سوالات شما می باشند.

yucca on telegram
قیمت قفل دیجیتال
4.8 امتیاز از 16 رای