شاید بدون اغراق می توانیم بگوییم در خرید هر کالائی یا استفاده از هر خدماتی مهم ترین مسئله ای که می تواند در انتخاب و خرید ما نقش اساسی داشته باشد قیمت آن کالا و یا هزینه آن خدمات است . در مورد قفل دیجیتال نیز همین قانون صادق است . قیمت قفل دیجیتال معیاری مهم و تاثیر گذار در انتخاب و خرید این قفل ها می باشد.

مانند هر کالای دیگری قیمت قفل دیجیتال نیز بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می شود . یکی از فاکتورهای اصلی قابلیت ها و آپشن هایی است که در هر قفل تعبیه شده است . به عنوان مثال مشخصا قیمت قفل اثر انگشتی یا تشخیص چهره به علت به کار بردن تکنولوژی های پیشرفته تر، از قفل کارتی یا رمز دار بالاتر است.

قیمت قفل دیجیتال

قیمت قفل دیجیتال

چه عواملی در تعیین قیمت قفل دیجیتال موثر هستند ؟

کشور تولید کننده قفل و معتبر بودن برند قفل دیجیتال

مشخصا مانند هر محصول و کالای دیگری در مورد قفل های هوشمند نیز کشور تولید کننده قفل و یا به عبارت بهتر میزان اعتبار برند تولید کننده در تعیین قیمت این قفل ها موثر است .

نوع قفل هوشمند از نظر راه های دسترسی

قفل های الکترونیکی درب دارای انواع متنوعی هستند از جمله : قفل دیجیتال اثر انگشتی ، قفل کارتی ، قفل رمزی ، قفل دیجیتال تشخیص چهره ، که هر کدام بر اساس قابلیت و راه دسترسی و باز کردن قفل یا ترکیب کردن راه های کنترل تردد، دارای قیمت های مختلفی می باشند.

طراحی و ظاهر قفل دیجیتال

علاوه بر قابلیت ها و تجهیزات اصلی قفل دیجیتال ، ظاهر و طراحی و میزان لوکس بودن آن نیز در تعیین قیمت قفل دیجیتال تاثیر گذار است . به عنوان مثال محصولی لاکچری مانند قفل اثر انگشتی سلطنتی رویال مشخصا به علت طراحی خاص و منحصر به فرد نسبت به یک قفل دیجیتال با طراحی معمولی قیمت بالاتری دارد .

جنس بدنه قفل های الکترونیکی

قیمت قفل های دیجیتال همچنین تحت تاثیر جنس بدنه و میزان مقاومت آن در برابر شرایط محیطی است . مثلا قفل های دیجیتالی که آلیاژ روی یا برنج خالص در آنها به کار رفته است از لحاظ قیمت با قفل های دیگر متفاوت هستند .

سیستم های امنیتی قفل دیجیتال

تعیین قیمت قفل هوشمند به تعداد و تنوع سیستم های امنیتی که در قفل تعبیه شده نیز بستگی دارد . مثلا تعبیه سیستم های امنیتی ضد سرقت ، ضد حریق ، ضد شوک و یا قفل کودک می تواند در تعیین قیمت قفل الکترونیکی درب تاثیر گذار باشد .

برای اطلاع از قیمت انواع قفل دیجیتال و مشاوره در مورد انتخاب و خرید ، می توانید به صفحه ” تماس با ما “مراجعه کنید و به صورت آنلاین سوال خود را بپرسید یا با تماس تلفنی و مشاوره با کارشناسان فروش یوکا، از قیمت و نحوه خرید قفل دیجیتال اطلاعات لازم را کسب کنید.