برای بسیاری از ویلاها و خانه‌های حیاط‌دار که در گوشه‌ای از فضای خود استخر دارند، حفظ امنیت این فضا بسیار مهم است. معمولاً استخر داخل حیاط در یک محفظه‌ای قرار دارد که دورتادور آن فنس، میله های فولادی یا شیشه کار شده است یا اینکه هیچ فنسی ندارد و روبروی درب حیاط قرار دارد. وجود فنس یا محفظه برای مراقبت از استخر جهت جلوگیری از ورود کودکان، حیوانات یا افراد مزاحم است. به همین خاطر، بسیاری افراد به دنبال خرید قفل دیجیتال درب استخر خانگی و تهیه ملزومات دیگر برای افزایش امنیت فضای زندگی خود هستند. با یوکا همراه باشید.

وسائل مورد نیاز برای افزایش امنیت درب استخر خانگی

  • نصب نرده استخر: مطالعات نشان می‌دهند که بسیاری از غرق شدگی در استخرها، به دلیل عدم حفاظت از دسترسی هستند. به منظور ایمن نگه داشتن کودکان، متخصصان توصیه می‌کنند که دورتادور استخر را با نرده‌ای احاطه کنید. نرده می‌تواند از جنس فنس، میله فولادی یا شیشه باشد.
  • قفل دیجیتال درب استخر خانگی: حصار به تنهایی تضمین نمی‌کند که بچه‌ها در آب ایمن باشند. درب استخر باید به طور خودکار بسته و قفل شود. قفل‌های درب الکترونیکی این اطمینان را می‌دهند که پس از هر بار ورود و خروج به قسمت استخر، درب بسته می‌شود و از دسترسی کودکان بدون نظارت به منطقه جلوگیری می‌کند.

اهمیت خرید قفل دیجیتال درب استخر خانگی

اقدامات امنیتی برای یک استخر خانگی باید همیشه شامل یک درب مستحکم و یک قفل درب ایمن باشند. این مهم بدین دلیل است که هر ساله تعداد زیادی از کودکان در طول تابستان در استخرها غرق می‌شوند که اکثر این حوادث غم انگیز در مکان‌های مسکونی اتفاق میفتند.

بسیار پیش آمده است که اعضای خانواده در حال استفاده از استخر هستند که مورد حمله افراد ناشناس قرار می‌گیرند و این چنین امنیت این فضای خصوص به خطر میفتد. چنین رخدادهایی افراد را مجاب می‌کند تا از تجهیزات پیشرفته مانند قفل دیجیتال درب استخر خانگی برای حفظ امنیت فضاهای مختلف منزل خود استفاده کنند.

قفل دیجیتال به صورت الکترونیکی کار می‌کند، به این صورت که کاربر می‌تواند بدون نیاز به کلید و به صورت کاملاً دیجیتالی به فضای داخل دسترسی داشته باشد. درب استخر اگر به این قفل مجهز شود، به صورت خودکار باز و بسته می‌شود و امکان اتصال از طریق اینترنت و استفاده از گوشی همراه برای نظارت را نیز فراهم می‌کند.

برای مثال، اگر شما فراموش کردید که درب استخر را ببندید، قفل دیجیتال را می‌توانید طوری تنظیم کنید که به طور خودکار درب را قفل ‌کند، یا شما از طریق گوشی همراه امکان کنترل و نظارت بر قفل را در زمان باز بودن درب خواهید داشت. اگر درب باز باشد، یک پیغام به گوشی شما داده می‌شود تا از شرایط نا امن مطلع شوید.

انواع قفل دیجیتال درب استخر خانگی

علاوه بر ویژگی بسته شدن خودکار، درب‌ها باید دارای نوعی مکانیسم پیشرفته برای باز و بسته شدن باشند. طیف گسترده‌ای از مکانیسم‌های مؤثر قفل الکترونیکی برای ایمن سازی مناطقی از استخر طراحی شده‌اند. بیایید نگاهی دقیق به این گزینه‌ها بیندازیم:

قفل درب استخر خانگی بیومتریک

بسیاری از دارندگان استخر و مدیران املاک در حال کشف سهولت و مزایای استفاده از قفل‌های بیومتریک هستند. برای استخرهای خانگی با چندین اعضای خانواده که نیاز به دسترسی دارند، قفل بیومتریک ایمن‌تر و مقرون به صرفه‌تر است.

سیستم‌های ورود بیومتریک نیازی به کپی کردن کلیدها و تغییر دوره‎ای قفل‌ها ندارن، این قفل‌ها از طریق خصوصیات بیومتریک افراد از جمله اثرانگشت، تشخیص از طریق عنبیه چشم، تشخیص از طریق کف دست کار می‌کنند.

تمام کاری که باید کاربران انجام دهند، قرار دادن انگشت خود بر روی اسکنر است. این قفل محدود کردن زمان دسترسی به استخر و ورود کاربران خاص در صورت لزوم را مسدود می‌کند. اگر فردی اثر انگشت یا عنبیه چشم او در قفل تعریف نشده باشد، امکان دسترسی ب داخل را نخواهد داشت.

قفل درب استخر خانگی صفحه کلید

متداول‌ترین سیستم ورود بدون کلید برای استخرها، سیستم‌هایی با صفحه کلید هستند. برای دسترسی به استخر، اعضا باید کد صحیحی را در صفحه کلید وارد کنند. هیچ نگرانی در مورد گم شدن یا سرقت کلیدها و همچنین هزینه تعویض آن‌ها یا بازیابی مجدد قفل وجود ندارد.

سیستم‌های صفحه کلید راه حل‌های مقرون به صرفه‌ای هستند و تعداد اعضای خانواده قادر به استفاده راحت و ایمن از آنها هستند. برای جلوگیری از ورود غیرمجاز به استخر، رمز عبور را می‌توان به صورت دوره‌ای تعویض کرد.

کلام آخر

ایمنی استخر یک نگرانی جدی است! هم برای امکانات شنا در استخر خانگی خود باید از هرگونه احتیاط برای جلوگیری از حوادث استفاده کنند. در این میان، استفاده از حصار به علاوه قفل مناسب می‌تواند به افزایش امنیت در استخرهای خانگی کمک کند. برای درب استخر، استفاده از قفل درب دیجیتال استخر خانگی می‌تواند به معنای استفاده راحت، بهبود ایمنی و کنترل و نظارت بیشتر باشد.

منبع: www.gvlock.com

علاوه بر خرید و نصب قفل‌های درب الکترونیکی با کیفیت، شرکت نوآوران هوشمند بهترین گارانتی خدمات مشتری را ارائه می‌دهد.

امتیاز دهید.