چگونه می توانم خانه ام را هوشمند کنم؟” اگر این سوال یکی از دغدغه های این روزهای شماست و نمی خواهید از دنیای تکنولوژی و زندگی مدرن عقب بیافتید و بتوانید سرعت ، آسایش و رفاه را در یک خانه هوشمند لوکس تجربه کنید قطعا قبل از خرید تجهیزات هوشمند و یا نصب و راه اندازی یک خانه هوشمند نیاز دارید که بدانید “ خانه هوشمند چیست؟ ” و چه امکانات و مزایایی دارد و برای هر سوال و ابهامی که در ذهن تان در مورد خانه هوشمند دارید پاسخ دقیق و مناسبی پیدا کنید .

پس با ما همراه باشید تا در کنار هم یک روز زندگی در یک خانه هوشمند را تجربه کنیم

خانه هوشمند چیست ؟

کمتر کسی را این روزها می توان پیدا کرد که در مورد خانه هوشمند و تجهیزات هوشمند سازی ساختمان تا به حال خبری نخوانده باشد یا در مورد آن چیزی به گوشش نخورده باشد . بسیاری از ما حتی اگر تا به حال خانه خود را هوشمند نکرده ایم و در یک خانه هوشمند زندگی نمی کنیم اما بارها و بارها در مورد خانه هوشمند شنیده ایم و در دل مان آرزوی خانه ای را داشته ایم که بتواند حرف ما را بفهمد و بدون نیاز به حضور فیزیکی ما بسیاری از کارها را انجام دهد و علاوه بر این لوکس و زیبا باشد .

در یک تعریف یک جمله ای خانه هوشمند یک خانه مدرن است که در آن علاوه بر اینکه افراد خانواده با یکدیگر ارتباط دارند ، وسایل و لوازم خانه هم با هم ارتباط دارند . اینترنت اشیا و تکنولوژی هوشمند سازی ساختمان در این روزها ارتباط بین انسان با اشیا و اشیا با اشیا را در خانه هاd مدرن کاملا تغییر داده است و در مواردی به صورت شگفت انگیز می بینیم که یک خانه هوشمند و تجهیزات داخل آن نیازها و علایق ما را شاید حتی بهتر از اعضای یک خانواده درک و اجرا کند !

سناریو در خانه هوشمند

سناریو در خانه هوشمند

مفهوم سناریو در خانه هوشمند چیست؟

هر زمان که تصمیم بگیرید در یک خانه هوشمند با امکانات لوکس زندگی کنید مشخصا یکی از مفاهیمی که با آن روزمره سرو کار دارید مفهوم سناریو در خانه هوشمند است . سناریو در خانه هوشمند برای انجام یک سری از کارهای دنباله دار و پشت سرهم و تکراری در زمان های مختلف به کار گرفته میشود که می تواند از طریق پنل کنترل مرکزی و یا گوشی موبایل فعال و غیر فعال شود .

 در یک خانه هوشمند هر فردی بر اساس نیاز روزانه اش می تواند فقط با لمس یک دکمه، از خانه هوشمند بخواهد که بسیاری از کارهای روزانه را در ساعت تعیین شده برای او انجام دهد .

خانه هوشمند و سناریو صبح یا Good morning Smart life

در خانه هوشمند با تعریف سناریو صبحگاهی ،حتی در یک روز شلوغ کاری می توانید مطمئن باشید که بدون نیاز به اینکه نگران انجام کارهای روزمره مثل درست کردن چایی یا قهوه ، کنار زدن پرده ها یا آماده کردن حمام و جکوزی باشید می توانید یک روز عالی و لذت بخش را با یک صبح پرانرژی شروع کنید.

سناریو میهمانی در خانه هوشمند

سناریو میهمانی در خانه هوشمند

سناریوی میهمانی  Party Time در خانه هوشمند

آماده کردن فضای خانه برای یک میهمانی در زندگی شلوغ و پر مشغله این روزها اصلا کار آسانی نیست و اگر در یک خانه هوشمند زندگی نکنیم قطعا وقت و انرژی زیادی از ما میگرد. با زندگی در یک خانه هوشمند فقط کافی است سناریوی میهمانی را فعال کنید . در این صورت در زمان تعیین شده برای ورود میهمان ها به خانه ، بعد از باز شدن درب خانه ، روشنایی لازم در راهروها تامین میشود ، روشنایی داخلی خانه در حالت ۱۰۰% و رنگ نور تعیین شده قرار میگیرد ، یک موسیقی شاد و هیجان برانگیز مطابق انتخاب شما از طریق سیستم صوتی هوشمند نصب شده در تمام خانه پخش می شود ، سیستم سرمایشی و گرمایشی در حالت متنساب با تعداد افراد حاضر در خانه تنظیم میشود ، پرده قسمت پذیرایی بسته میشود و خلاصه همه چیز آماده یک میهمانی هیجان برانگیز می شود.

سناریو آرامش Relaxation Mode و مطالعه Reading Mode در خانه هوشمند

در خانه هوشمند شما می توانید تمامی شرایط محیطی را برای زمان استراحت و مطالعه خودتان از طریق لمس یک دکمه روی گوشی موبایل تان ایجاد کنید . به کمک دیمر لامپ میزان