شاید برای شما هم مثل من بارها اتفاق افتاده باشد که با عجله از خانه یا محل کار خود خارج شده اید و کلا فراموش کرده اید که کلید را از پشت در بردارید .و بعد از ساعت ها خسته و کوفته از بیرون برگشته اید و همین که دنبال کلید در جیب یا کیف تان می گردید و یک دفعه یادتان می افتد که صبح موقع خارج شدن کلید را جا گذاشته اید . آن هم پشت درب ! و این یعنی بدترین خبر در اوج خستگی و بعد از یک روز شلوغ .

اگر در حال حاضر فرصت خواندن این مقاله را ندارید می توانید فایل pdf آن را در ایمیل خودتان دریافت کنید و در فرصت مناسب آن را بخوانید

 

جا ماندن کلید پشت درب

جا ماندن کلید پشت درب

 

دردسرهای جا ماندن کلید پشت درب

مشخصا جا ماندن کلید همیشه دردسرهای خودش را دارد . مثلا ممکن است شما زمانی به خانه برسید که هیچ کسی در منزل نباشد و مجبور باشید ساعت ها پشت درب بمانید تا یکی از اعضای خانواده برسند و درب را باز کنند . اما بدترین نوع جا ماندن کلید ، جاماندن آن پشت درب است ، چون حالا که کلید پشت درب خانه جا مانده حتی نمی توانید منتظر باشید که یکی از اعضای خانواده برسد و از کلید او برای باز کردن درب استفاده کنید چون وقتی کلید پشت درب باشد به هیچ عنوان با هیچ کلیدی باز نمیشود .

خرید قفل های دیجیتال و الکترونیکی هوشمند یوکا-نوآوران هوشمند

جهت مشاهده تمامی محصولات قفل های دیجیتال یوکا کلیک کنید

ماجراهای من بعد از جا ماندن کلید پشت درب خانه

ماجراهای من و جا ماندن کلید پشت درب

ماجراهای من و جا ماندن کلید پشت درب

من هم مثل شما بارها گرفتار این موضوع شده ام و همیشه دنبال راه حلی می گشتم . چون یکبار برای جا ماندن کلید پشت درب و ساعت ها کلنجار رفتن برای باز کردن و کمک گرفتن از دو تا کلید ساز و عوض کردن مغزی قفل در و خلاصه کلی هزینه های اضافی ، یک جلسه مهم کاری را هم از دست دادم ، بار دوم به خاطر جا ماندن کلید پشت درب در حالتی که برای خرید به سوپر رفته بودم و غذا هم روی گاز بود کم مانده بود کل خانه دچار آتش سوزی شود و خلاصه هر بار بعد از جا ماندن کلید پشت درب دچار دردسرهای عجیب و غریبی شدم .

چه کار کنیم که کلید پشت درب جا نماند ؟

شاید تا چند سال پیش هیچ راهکار دیگری به جز این نبود که تمام سعی خود را بکنیم که کلیدمان را فراموش نکنیم ! که این هم معمولا غیر ممکن بود. در دنیایی با این همه مشغله هیچ فردی نمیتواند تضمین کند که هیچ زمانی دچار فراموشی نشود و کلید را جا نگذارد .

وقتی کلید پشت درب جا می ماند

وقتی کلید پشت درب جا می ماند

اما این روزها قطعا راهکار بهتری هست که با استفاده از آن هیچ گاه گرفتار دردسرهای جا ماندن کلید پشت درب نمی شویم .

جهت مشاهده پر فروش ترین محصولات قفل های دیجیتال هوشمند یوکا کلیک کنید

راهکار ساده است : به جای اینکه از قفل های پردردسر کلیدی برای امنیت خانه و محل کارمان استفاده کنیم ، از قفل هایی استفاده کنیم که برای باز شدن نیاز به