برای استعلام قیمت قفل الکترونیکی درب ، قیمت قفل دیجیتال ، قیمت قفل اثر انگشت ، قیمت قفل الکترونیکی ، لیست قیمت دستگیره های الکترونیکی و قیمت قفل کارتی با ما در تماس باشید.

اما دلیل انتخاب چرا قفل الکترونیکی درب چیست؟

با قفل الکترونیکی درب دیگر نگران گم شدن کلیدتان نخواهید بود؛ کلید شما همواره در دستان شما خواهد بود. هنگامی که بعد از یک روزی کاری سخت به منزل باز می گردید و کلید خود را در جیب یا کیف تان پیدا نمی کنید به اهمیت این قفل پی می برید.

اما با وجود قفل الکترونیکی دیگر به کلید احتیاج نخواهید داشت و به راحتی وارد منزل می شوید. می توانید اثر انگشت دیگر اعضای خانواده را ثبت کرده و آن ها نیز بدون نگرانی جا گذاشتن یا گم کردن کلید و ماندن در پشت درب از منزل خارج می شوند. علاوه بر راحتی و امنیتی که با استفاده از انواع قفل دیجیتال تجربه می کنید این قفل ها زیبایی منحصر بفردی نیز به درب ورودی منزل شما می بخشد. نه تنها برای درب ورودی بلکه درب اتاق ها و … را نیز می توانید به قفل الکترونیکی مجهز کنید.

در انواع قفل الکترونیکی امکاناتی از جمله سیستم ضد سرقت ، سیستم ضد شوک و سیستم اعلان حریق ارائه شده است. علاوه بر اثر انگشت برای باز کردن قفل هوشمند از رمز و کارت هم استفاده می شود. البته در مواقع اضطراری کلید مکانیکی به کمک شما می آید.

با وجود قابلیت های امنیتی انواع قفل دیجیتالی با ۳ بار ورود اثر انگشت اشتباهی ، دستگاه غیر فعال می شود و به مدت چند دقیقه امکان باز کردن درب را نخواهید داشت.

قفل امنیتی قفل دیجیتال در مواردی کاربرد دارد که نمی خواهید دیگران با وجود دسترسی به رمز یا اثر انگشت ثبت شده قفل را باز نمایند.

آنچه خواندید بخشی از قابلیت های قفل الکترونیکی بود. قفل الکترونیکی کمد نیز با قابلیت گستره و زیبایی منحصربفرد برای استخرها ، باشگاه های ورزشی و … کاربرد دارد.

برای استعلام قیمت قفل الکترونیکی درب ، قیمت قفل اثر انگشت ، قیمت قفل درب اثر انگشتی ، قیمت قفل الکترونیکی ، لیست قیمت دستگیره های الکترونیکی و قیمت قفل کارتی با ما تماس بگیرید.

تلگرام یوکا - قفل و دستگیره دیجیتال

قیمت قفل الکترونیکی درب