در دنیایی که همیشه در حال تغییر است، پیشرفت‌هایی در زمینه فناوری می‌توانند به نفع ما یا ضررمان باشند و این مورد مطمئناً در مورد گاوصندوق الکترونیکی همیشه در جنبه مثبت قرار دارد. به هر روی، ما در مقاله دیگری از یوکا می‌خواهیم در مورد مزایای گاوصندوق الکتریکی صحبت کنیم.

گاوصندوق الکترونیکی چیست؟

به جای چرخاندن یک شماره گیری ترکیبی یا استفاده از کلید می‌توانید گاوصندوق الکترونیکی را تنها با قابلیت‌های دیجیتالی باز کنید. گاوصندوق دیجیتالی پیشرفته‌تر و امن‌تر است. این مدل گاوصندوق‌ها با استفاده از روز عبور یا بیومتریک عمل می‌کنند.

به این صورت که کاربر با فشردن دکمه‌های روی صفحه کلید یا با قرار دادن انگشت بر روی اسکنر اثرانگشتی، درب گاوصندوق را باز می‌کند. کل فرآیند کار به صورت دیجیتالی و در بالاترین میزان راحتی و امنیت انجام می‌شود.

معرفی مزایای گاوصندوق الکترونیکی

استفاده از گاوصندوق دیجیتالی فواید زیادی دارد که به شرح زیر هستند:

راحتی در استفاده

کاربرپسندترین نوع گاوصندوق‌ها برای زمان آتش سوزی و سرقت، نوع دیجیتالی هستند. استفاده از آنها بسیار آسان است و کاربران تنها نیاز به به خاطر سپردن اعداد دارند و حتی در ساده‌ترین شکل خود، فقط باید اثر انگشت خود را جلوی اسکنر قرار دهند.

گاوصندوق الکترونیکی قابلیت‌های دیگر مانند فنآوری گوشی همراه، کنترل و نظارت روی باز و بسته شدن درب، هشدار در صورت باز شدن و موارد دیگر را برای کاربران فراهم می‌کند. نحوه دسترسی جهت باز و بسته کردن این وسائل امنیتی هستند.

قابلیت اطمینان

گاوصندوق‌های الکترونیکی کمتر فرسوده می‌شوند و بیشتر از قفل‌های سنتی دوام می‌آورند. آنها همچنین طی سال‌های اخیر بسیار پیشرفت کرده‌اند و به همان اندازه قفل‌های ایمن مکانیکی سنتی قابل اعتماد هستند.

اگر می‌خواهید بدانید قفل گاوصندوق شما چقدر خوب است، درجه UL را بررسی کنید. این رتبه بندی ثابت می‌کند که قفل از نظر عملکرد و قابلیت اطمینان آزمایش شده است.

امنیت بالا

وقتی صحبت از ویژگی‌های امنیتی اضافی می‌شود، قفل‌های الکترونیکی در صنعت امروز سلطنت می‌کنند! شما می‌توانید تعدادی از بررسی‌های امنیتی ثانویه مفید که قابلیت اطمینان هستند و ایمنی را افزایش می‌دهند را با نیازهای خود تنظیم کنید:

  • کنترل‌های دوگانه: این ویژگی برای عملکرد بهینه دارای ورودی ترکیبی جداگانه است. برای مثال، یک عملکرد رمز عبور است و دیگری اثر انگشت است. این ترکیب می‌تواند دارای قابلیت کلید خور و دیجیتالی باشد.
  • حالت توکن دوگانه: این ویژگی شرایط محافظت از وسائل داخل گاوصندوق را دو برابر می‌کند.
  • گزینه‌های تأخیر زمان: می‌توانید گاوصندوق خود را طوری تنظیم کنید که فقط پس از یک دوره تأخیر کوتاه باز شود که این قابلیت از تلاش برای سرقت جلوگیری می‌کند.
  • حالت هشدار: اعلام صدا و آلارم می‌تواند در مواقعی که امکان دسترسی غیر مجاز وجود دارد، به عنوان حالت هشدار استفاده شود.
  • تنظیمات دوره زمانی: گاوصندوق الکترونیکی می‌تواند طوری برنامه ریزی شود که فقط در ساعات خاصی مانند زمان فعالیت روزانه فرد قابل استفاده باشد.
  • غیر فعال کردن بعد از هر بار اشتباه: این ویژگی پس از تعداد مشخصی از وارد کردن کد اشتباه، به طور خودکار قفل گاوصندوق را غیرفعال می‌کند.
  • کدهای یکبار مصرف: در برخی از مدل‌ها، گاوصندوق می‌تواند کدی موقتی یا یکبار مصرف برای باز کردن قفل گاوصندوق ارائه دهد.

قیمت گاوصندوق الکترونیکی

هنگام بررسی مازایای گاوصندوق الکترونیکی باید قیمت را در نظر بگیرید. هزینه برای بسیاری از افرادی که به دنبال خرید گاوصندوق هستند، یک فاکتور تعیین کننده است. اگرچه ممکن است یک برند دارای چند گاوصندوق استاندارد با قفل‌های الکترونیکی باشد اما بررسی کیفیت و تطابق آن با قیمت مهم است. در هر صورت، هزینه خرید گاوصندوق دیجیتالی بالاست. قیمت یک گاوصندوق با قفل الکترونیکی بسته به برند، مدل، ویژگی‌ها، متریال ساخت و گارانتی متفاوت است.

تعویض باتری‌های گاوصندوق الکترونیکی

مانند همه موارد الکترونیکی، در گاوصندوق‌های دیجیتالی باید باتری‌های دستگاه گهگاه تعویض شوند. با این حال مطمئن باشید که قفل الکترونیکی حتی در صورت از تمام شدن باتری، تمام تنظیمات شما را حفظ می‌کند. به علاوه، گاوصندوق در صورت کم شدن شارژ باتری نوعی هشدار قبلی را به شما ارائه می‌دهد.

کلام آخر

مزایای گاوصندوق الکترونیکی نسبت به گاوصندوق مکانیکی به قدری بیشتر است که می‌توان به جرآت گفت مدل‌های معمولی کم کم از استفاده کنار گذاشته خواهند شد. پس اگر می‌خواهید حداکثر امنیت را برای فضای مسکونی، اداری و تجاری فراهم کنید، خرید یک گاوصندوق الکترونیکی بهترین انتخاب ممکن خواهد بود.

علاوه بر خرید و نصب قفل‌های درب الکترونیکی با کیفیت، شرکت نوآوران هوشمند بهترین گارانتی خدمات مشتری را ارائه می‌دهد.

امتیاز دهید.