آیا به فکر تهیه قفل درب دیجیتال هستید؟ آیا می‌دانید در هنگام خرید قفل درب دیجیتال باید عوامل زیادی در نظر بگیرید؟ درست است که امروزه انواع و اقسام قفل های دیجیتال در ابزار موجود هستند ولی انتخاب یک مناسب می‌تواند کمی دشوار باشد؛ اما ما در این مقاله می‌خواهیم کار شما را ساده کنیم؟ با یوکا همراه باشید.

چه حالت‌های دسترسی برای شما بیشتر مناسب است؟

ما انواع مختلفی از دسترسی که می‌توانید در قفل‌های دیجیتال و هوشمند پیدا کنید را مرور کرده ایم. اما دقیقاً چه چیزی زندگی را برای شما آسان می‌کند؟ رایج ترین آن‌ها کد پین است. بدون سر و صدا با کلیدها، می‌توانید به سادگی به مجموعه‌ای از اعداد ضربه بزنید.

قفل‌های دیجیتالی به شما این امکان را می‌دهند تا پین کدهای حساس به زمان ایجاد کنید که این به ویژه اگر یک خدمتکار، مراقب حیوانات خانگی یا موارد مشابهی داشته باشید که به صورت گاه به گاهی به خانه شما مراجعه می‌کنند و به دسترسی تمام وقت به خانه تان احتیاجی ندارند، بسیار مفید خواهد بود. همچنین تضمین می‌کند که دسترسی فقط برای بازه زمانی تعیین شده برای حفظ امنیت خانه شما داده می‌شود.

اگر می‌خواهید دسترسی بدون هیچ مشکلی صورت گیرد، دسترسی به اثر انگشت ممکن است برای شما مناسب باشد. وقتی امکان دسترسی وجود دارد، این تجربه‌ای یکپارچه است. با این حال، توجه داشته باشید که خشک شدن دست یا اثر انگشت تعریف نشده، ممکن است با این حالت به نفع شما نباشند. در این صورت، قفل‌های دیجیتال دارای بلوتوث بهتر خواهند بود.

برای باز کردن قفل درب منزل خود، فقط به یک تلفن هوشمند یا یک کلید واکنشی نیاز دارید. شخصاً، برچسب‌ها و برچسب‌های RFID حالت‌های مورد علاقه ورود ما هستند. آن‌ها را به پشت تلفن خود می‌چسبانیم، به راحتی بر روی برچسب ضربه می‌زنیم تا قفل درب را باز کنیم، درست مثل پرداخت‌های بدون تماس که این روزها خیلی به آن عادت کرده ایم.

درب ملک شما از چه نوعی است؟

متداول ترین نوع متریال درب ورودی خانه‌های مسکونی درب چوبی و درب‌های فلزی هستند. در حالت ایده آل، درب شما باید یک سطح صافی داشته باشد و در هنگام بسته شدن، هر دو فاصله درب اصلی و دروازه فلزی شما باید به اندازه کافی گسترده باشند.

برخی از درب‌ها و دروازه‌ها برای نصب قفل دیجیتال نیاز به تنظیمات و تغییرات بیشتری دارند که ممکن است در نهایت مبلغ قابل توجهی را متحمل شوند. علاوه بر این، بیشتر درب‌ها برای نصب قفل دیجیتال باید سفارشی شده، بنابراین بهتر است برای این کار به دنبال یک متخصص باشید تا بررسی کند آیا قفل مورد نظر شما می‌تواند روی درب و دروازه شما نصب شود یا خیر.

به چه نوع ویژگی‌هایی نیاز دارید؟

برخی از قفل‌های درب دیجیتال ساده هستند و فقط دارای ویژگی‌های اساسی می‌باشند، در حالی که برخی از آن‌ها فانتزی و پیشرفته تر هستند. بسته به نیازهای خود، ببینید که کدام ویژگی‌ها بیشتر برای شما و افراد خانواده تان مفید خواهند بود.

اگر در خانه بچه یا حیوانات خانگی دارید، ویژگی‌هایی مانند دکمه ایمنی ضد کودک و حیوان خانگی برای جلوگیری از باز شدن آسان درب مفید خواهد بود. اگر انتظار دارید که میهمانان زیادی به خانه خود داشته باشید، تهیه قفلی که دارای یک بار ویژگی کد بازدید کننده باشد که به مهمانان شما اجازه می‌دهد به راحتی وارد خانه شما شوند، مفید است.

اگر می‌خواهید حداکثر امنیت را برای خانه خود به دست آورید، قفل‌های دیجیتالی با سیستم‌های هشدار دستکاری، قفل امنیتی صفحه کلید، کد تقلا و ویژگی‌های قفل خودکار در دسترس هستند که می‌توانند به شما آرامش خاطر بیشتری دهند.

گارانتی قفل دیجیتال چقدر اعتبار دارد؟

همانند همه ابزارهای دیجیتال، در نظر گرفتن تعداد سال‌های ضمانت قفل دیجیتال در صورت بروز هرگونه نقصی، مهم است. داشتن یک دوره ضمانت طولانی‌تر، اطمینان بیشتری را در شما ایجاد می‌کند و می‌دانید که همیشه می‌توانید هر مشکلی که در قفل خود دارید را برطرف نمایید، بدون اینکه مجبور شوید مبالغ زیادی پول دریافت کنید. اگرچه ممکن است سفر جستجوی بهترین قفل یک روندی طاقت فرسا به نظر برسد، اما راحتی و امنیت بیشتری که در پایان روز از آن لذت خواهید برد، ارزش این کار را خواهد داشت.

علاوه بر خرید و نصب قفل‌های درب الکترونیکی با کیفیت، شرکت نوآوران هوشمند بهترین گارانتی خدمات مشتری را ارائه می‌دهد.