تا به حال در مورد قفل کارتی درب چیزی شنیده اید و یا از آن استفاده کرده اید ؟ حتی اگر از قفل های کارتی هم استفاده نکرده باشید به احتمال زیاد کارت مترو دارید و شاید در طول روز چند بار از آن برای ورود و خروج به ایستگاه های مترو استفاده کرده اید، پس مشخصا نسبت به انواع قفل های دیجیتال دیگر ، قفل کارتی بیشتر برای شما ملموس است . شاید بارها هم در ذهن خودتان روزهایی را تصور کردید که درب خانه یا دفتر کار تان هم با کارت هایی مثل کارت مترو باز کنید و از شر کلیدهای دست و پاگیر و دردسرهای استفاده از آنها مثل جاماندن کلیدها پشت درب و صرف ساعت ها وقت و هزینه خلاص شوید.

اگر در حال حاضر فرصت خواندن این مقاله را ندارید می توانید فایل pdf آن را در ایمیل خودتان دریافت کنید و در فرصت مناسب آن را بخوانید

 

مقایسه قفل دیجیتال و قفل کلیدی

مقایسه قفل دیجیتال و قفل کلیدی

البته این تصورات در دنیای تکنولوژی مدت زمان زیادی طول نکشید که تبدیل به واقعیت شد و حتی فراتر از تصورات ما هم پیش رفت . این روزها ما درب کارتی ای را می بینیم که بدون تماس مستقیم کارت و فقط با همراه داشتن کارت باز میشوند.

اما حالا که تکنولوژی انقدر پیشرفت کرده است و انواع قفل در کارتی در دسترس ما هستند شاید انتخاب از بین آنها و تصمیم گیری هنگام خرید کمی سخت شده باشد . مشخصا اگر شما فردی هستید که از شنیدن به جای خواندن لذت میبرید پیشنهاد اول ما این است که اگر قصد خرید قفل کارتی درب را دارید با کارشناسان تماس بگیرید و همه سوالات تان را از آنها بپرسید .

پرسش و پاسخ تلفنی در مورد قفل کارتی

اما اگر جزو افرادی هستید که دوست دارید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر چیزی بیشتر بخوانید پس با ما همراه باشید تا با قفل کارتی درب آپارتمان و قفل کارتی هتلی بیشتر آشنا شوید و بتوانید در هنگام خرید قفل کارتی انتخاب بهتر و بهینه تری داشته باشید .

با انواع قفل کارتی درب آشنا شویم :