هنگام ارزیابی امنیت آپارتمان، مواردی را باید در نظر گرفت اما درب ورودی شما باید اولویت باشد.

نزدیک به ۲/۳ سرقت ها شامل به زور وارد شدن می شود، هنگامی که قفل دوام نمی آورد و جنایتکار می تواند به در ضربه بزند یا آن را باز کند و وارد شود.

برای محکم نگه داشتن و حفاظت از درب ورودی تا حد امکان، به فکر جایگزین کردن قفلتان باشید.

در زیر ۵ مورد از چشمگیرترین قفل هایی که پیدا کرده ایم آمده است.

قفل های چرخان Defender

قفل چرخان یکی از راه های مقرون به صرفه برای محافظت از درب آپارتمانتان است و یکی از ساده ترین قفل های برای نصب به شمار می رود.

این قفل به عنوان یک پشتیبان برای قفل اصلی درب شما عمل می کند و به شما اجازه می دهد تا در آپارتمان را به اندازه چند اینچ باز کنید تا با شخصی که پست در است در حالی که هنوز درجه ای از امنیت وجود دارد، صحبت کنید.

قفل های قابل حمل Addalock

digital-locks-models

قفل قابل حمل، مانند Addalock می تواند در کمتر از یک دقیقه بدون نیاز به مته زنی روی درب شما نصب و جدا شود.

مرتبط: خرید قفل های دیجیتال یوکا 

از فولاد کربن دار کروم اندود ساخته شده و با هر دری به هر ضخامتی سازگار است.

 

 قفل های Deadbolt گرید ۱

هنگامی که این قفل اضافی را به درتان اضافه می کنید، deadbolt را انتخاب کنید که رتبه آن در انجمن استانداردهای ملی آمریکا ۱ باشد.

معمولا قفل های درجه ۱ قیمتشان بیشتر از قفل های درجه ۲ و درجه ۳ می باشد اما ساختار و ابزار سخت آنها به معنی آن است که بیشتر دوام می آورند و در مقابل سارقان مقاوم تر هستند.

قفل های بلوتوثی Kwikset

digital-locks-models

قفل بلوتوث Kwikset Kevo جایگزین قفل کنونی در آپاتمانتان می شود و از یک صفحه نمایش لمسی استفاده می کند. به سادگی روی Kwikset Kevo ضربه بزنید و اگر تلفن همراه هوشمند یا فوب تان در همان نزدیکی باشد، قفل باز خواهد شد.

این قفل همچنین با استفاده از همان کلید سنتی هم باز می شود و همراه با دو کلید الکترونیکی دیگر است که می توانید به مهمان هایتان بدهید.

قفل هوشمند برند Lockitron Bolt

یک قفل در هوشمند مقرون به صرفه است که جایگزین قفل فعلی شما می شود.

Lockitron Bolt نزدیک شدن شما به در را حس می کند و بصورت خودکار قفل درب آپارتمانتان را باز می کند.

فناوری سازگار با کلید Lockitron، به شما این امکان را می دهد که در را با استفاده از کلید هم باز کنید.

با استفاده از برنامه همراه می توانید به راحتی دسترسی به آپارتمانتان را با خانواده و دوستان بدون ریسک جا گذاشتن کلید زیر پادری به اشتراک بگذارید.

این برنامه همچنان باز بودن قفل در آپارتمانتان را به شما اطلاع می دهد. برای گزینه های بیشتر در مورد قفل های در هوشمند به راهنمای خرید قفل های در الکترونیکی ما مراجعه کنید.

راه های بیشتر برای حفاظت از درب آپارتمان شما

digital-locks-models

قفل کیفیت یکی از بهترین روش ها برای امنیت آپارتمان شماست اما اینکه در از چوب ساخته شده باشد یا فلز و چارچوب آن هم مهم است.

مرتبط: خرید قفل های دیجیتالی هوشمند یوکا در تهران-نوآورن هوشمند

در باید دارای زاویه دید گسترده ای باشد و قسمت جلوی درب شما بایستی روشنایی کامل داشته باشد اگر در خارج از آپارتمان می باشد.

برای امنیت بیشتر آپارتمان، یک سیستم امنیتی بی سیم DIY در نظر بگیرید.

آنها مقرون به صرفه و آسان برای نصب هستند و احتمال سرقت خانه تان را تا ۳۰۰ درصد کاهش می دهند. علاوه بر این، هنگامی که به آپارتمان جدیدتان نقل مکان می کنید می توانید سیستم بی سیمتان را همراه خودتان داشته باشید.

این اقدامات را انجام دهید تا همین امروز آپارتمانتان را امن تر کنید.

امتیاز دهید.