چرا قفل دیجیتال انتخاب کنیم؟ قفل دیجیتال یک راه حل امنیتی برای ساختمان ها و مجتمع های پر رفت و آمد است؛ به راحتی قفل بر روی انواع درب ها نصب می شود و ساکنین دیگر به حمل کلید احتیاج ندارند.

چرا قفل دیجیتال انتخاب بسیاری از مکان های اداری ، تجاری و مسکونی است؟

تنوع در مدل های قفل دیجیتال مانند قفل کارتی ، قفل استخری و … سبب شده تا بتوان از این قفل ها در کاربردهای مختلف استفاده نمود که نیازمند امنیت در سطوح متفاوت هستند؛ از جمله می توان به فرودگاه ها که امنیت آن ها در سطح بالایی کنترل می شود تا اداره های کوچک و بزرگ برای کنترل رفت و آمد و دسترسی افراد اشاره نمود.

البته کاربرد قفل الکترونیکی به این مکان ها محدود نمی شود و شما می توانید برای محیط زندگی و کار خود متناسب با نیاز و با توجه به ظاهر درب و ساختمان ، قفل مورد نظر را انتخاب نمایید.

از قفل دیجیتال بیشتر در چه مکان هایی استفاده می شود؟

قفل دیجیتال بیشتر در مکان های عمومی مانند بیمارستان ها ، اداره های دولتی و خصوصی و مدارس کاربرد دارد که هم رفت و آمد افراد زیاد می باشد و هم برخی بخش های این ساختمان ها نیازمند امنیت بیشتری است و افراد خاصی امکان رفت و آمد به بخش ها را دارند.

تفاوت قفل دیجیتال با قفل معمولی چیست؟

قفل های دیجیتال که با رمز ، اثر انگشت و کارت باز می شوند در مقایسه با قفل های معمولی که تنها با کلید باز می شوند از تکنولوژی بالایی برخوردار هستند که بهبود سطح امنیت را به میزان قابل توجهی تضمین می کنند. از جمله فناوری به کار رفته در این قفل ها می توان به سیستم بیومتریک اشاره نمود که هویت فرد از طریق اثر انگشت شناسایی می شود و درصد خطا بسیار کاهش می یابد در نتیجه فرد بیگانه ای نمی تواند بدون اثر انگشت ثبت شده وارد شود و از هر گونه ورود غیر مجاز از طریق درب مجهز به قفل اثر انگشت جلوگیری می شود.

چرا قفل دیجیتال نصب کنیم؟

قفل دیجیتال به راحتی نصب می شود و قابل برنامه ریزی مجدد است؛ بدان معنا که چنانچه در مکان هایی مانند مدرسه یا ادارات تغییری در اجازه دسترسی افراد پیش آمد می توان امکان دسترسی آن ها را غیر فعال نمود و افراد جدیدی را برای استفاده از قفل بد سیستم معرفی نمود.

این قابلیت در قفل های دیجیتال مورد استفاده برای منازل مسکونی نیز ارائه شده است همچنین در محیط های کاری که افراد شیفت متفاوتی دارند و در همه ساعات شبانه روز اجازه دسترسی ندارند هم قفل الکترونیکی بسیار پر کاربرد است.

در این مقاله تنها به بخشی از قابلیت های کارآمد قفل دیجیتال پرداختیم. در مقاله های بعدی نیز با یوکا باشید تا بیشتر امکانات این قفل های امنیتی را بررسی نماییم.

تماس با مشاورین یوکا