امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و تاثیرات آن بر کیفیت زندگی افراد زیادی به منظور رفاه و آسایش بیشتر به دنبال هوشمندسازی منازل خود هستند. استفاده از قفل هوشمند به جای قفل های مکانیکی و معمولی میتواند آغاز کار هوشمندسازی منازل باشد. که امنیت و آسایش را برای شما و اعضای خانواده شما فراهم خواهد ساخت.
قفل های هوشمند یا همان قفل دیجیتال انواع مختلفی دارند که هر کدام از یکی از تکنولوژی های رمزی، کارت RFID ، اثر انگشت و یا اتصال به گوشی های هوشمند کار میکنند. این قفل ها مزایای بسیار زیادی دارند، در ادامه به برخی از مزایای این قفل ها اشاره خواهیم داشت.


مزایای استفاده از قفل هوشمند


امکان کنترل از را دور

یکی از خصوصیات منحصر به فرد این قفل ها امکان کنترل از راه دور آنها به وسیله گوشی های هوشند است، با استفاده از آنها حتی اگر کیلومتر ها دورتر از منزل هستید قفل درب منزل خود را کنترل نمایید.


شکل ظاهری مدرن

شاید یکی از اصلی ترین موارد برای انتخاب یک فقل دیجیتالی درب ظاهر زیبای آن باشد، این قفل ها با ظاهری مدرن و طراحی زیبا، ظاهر زیبایی به درب منزل شما خواهند بخشید.

امکان ثبت ورود و خروج ها

اگر بر روی درب منزل یا محل کار خود از انواع مختلف قفل هوشمند استفاده کنید، قادر خواهید بود ورود و خروج افراد را به سادگی ثبت کنید. دسترسی به منزل یا محیط کار خود را رصد نمایید.

عدم استفاده از کلیدهای دردسر ساز

برای باز کردن این قفل ها نیازی نیست که از کلیدهای قدیمی استفاده کنید، برای باز کردن این قفل ها بسته به تکنولوژی به کار رفته در آنها به راحتی میتوانید با استفاده از قفل درب اثر انگشتی ، قفل کارتی و یا استفاده از بلوتوث گوشی هوشمند به سادگی درب را باز کنید و نگران جا گذاشتن کلیدهای خود نباشید.


امکان ایجاد دسترسی های محدود برای افراد خاص


با استفاده از قفل هوشمند این امکان برای شما فراهم خواهد شد که بتوانید برای افراد دسترسی های متفاوتی تعیین نمایید، مثلا برای پرستار فرزندتان دسترسی جداگانه ای بسازید که تنها در ساعات مشخصی دسترسی ورود به منزل را داشته باشد، و زمانی که قفل در باز شد اپلکیشن گوشی به شما اطلاع دهد.


ایمنی بالای قفل دیجیتال هوشمند


با توجه به خصوصیات این قفل ها که بررسی کردیم میتوان پی به امنیت بالای آنها برد. همچنین این قفل ها در صورتی که هر گونه دستکاری در آن‌ها به وجود بیاید. با استفاده از آلارم به شما اطلاع خواهد داد.

 

در صورتی که برای تعویض قفل های قدیمی و خرید قفل‌های دیجیتال هوشمند سوال‌هایی در ذهن‌تان ایجاد شده است و نیاز به دریافت یک مشاوره فنی دارید، می‌توانید با کارشناسان فنی یوکا تماس بگیرید تا دقیق در این خصوص راهنمایی شوید. یوکا همراه همیشگی شما.

تماس با کارشناسان یوکا