این روزها در کنار نام هر وسیله ای که می شناسیم یک واژه ” هوشمند ” قرار گرفته است و همین وسایل و لوازم هوشمند دنیای ما و سبک زندگی ما را به کل تغییر داده اند و در بسیاری از موارد منجر به آسایش و سرعت بیشتر، که لازمه زندگی در عصر معاصر است، شده اند . قفل ها هم از این روند هوشمند سازی عقب نمانده اند و  قفل دیجیتال یا قفل های هوشمند متولد شدند و زندگی ما را راحت تر و سریع تر و لوکس تر از قبل کردند . و زمان زیادی باقی نمانده است که با قفل های کلیدی برای همیشه خداحافظی کنیم و از این قفل ها فقط در حد دکور و برای به یادآوری خاطرات قدیمی در خانه های خودمان استفاده کنیم .

با قفل دیجیتال منظم شویم

با قفل دیجیتال منظم شویم

نصب قفل دیجیتال چه ارتباطی به نظم بیشتر ما دارد ؟

نمی دانم برای شما چند بار تا به حال پیش آمده که پشت درب خانه یا محل کار بمانید ، برای من که بارها پیش آمده و هر بار هم گرفتار دردسرهای عجیب و غریب هم شدم . و بارها و بارها از جلسات کاری مهم جا ماندم ، سر قرارهای دوستانه ام دیر رسیدم ، دیرتر از همه پدر و مادرها به مدرسه دخترم رسیدم و با چشم های اشک آلود دخترم مواجه شدم  …

پشت درب خانه ماندن بعد از یک روز سخت کاری

یکبار که خسته از سرکار با دست پر از خرید به خانه برگشته بودم  و با هزار زحمت کل وسایل کیفم را زیر و رو کردم که کلیدها را پیدا کنم و درب را باز کنم متوجه شدم که کلا کلیدها را صبح فراموش کردم بردارم ! و خبر بدتر اینکه هیچ کدام از اعضای خانواده هم خانه نبودند . خلاصه تنها کاری که میتوانستم بکنم این بود که در راه پله ها بشینم و منتظر آمدن یکی از اعضای خانواده باشم !!

پشت درب خانه ماندن و زمان از دست رفته

من از اون دسته آدم هایی هستم که در طول روز باید به جای دو تا دست ۶ تا دست داشته باشم و همیشه آرزو می کنم که به جای ۲۴ ساعت در شبانه روز کاش مثلا ۲۵ ساعت وقت داشتم و فکر میکنم اینجوری به همه کارهای بیشتری برسم .  به همین خاطر انواع کتاب مدیریت زمان و برنامه ریزی خواندم و به هر راهکاری فکر میکنم که بتوانم زمانم را بیشتر مدیریت کنم .

قفل دیجیتال و سرعت در انجام کارها

قفل دیجیتال و سرعت در انجام کارها

شاید برای شما هم جالب باشد، یکی از موضوعاتی که بین تمامی راه کارهای صرفه جویی در زمان و راحتی بیشتر به آن فکر کردم همین باز کردن درب ها با کلید بود . تا به حال شما هم به این موضوع فکر کرده اید که در طول روز ما چند بار مجبوریم از سد قفل های کلیدی در خانه یا محل کارمان عبور کنیم ؟  ۵ بار ؟ ۱۰ بار ؟ یا شاید هم بیشتر . با یک تخمین حدودی اگر هر کدام از این ترددها بین ۲ تا ۳ دقیقه از ما زمان بگیرند ،تازه در بهترین شرایط که کلیدها را پیدا کنیم و جا نگذاشته باشیم ، چیزی حدود ۳۰ دقیقه تا ۴۵ دقیقه از وقت ما را در طول روز هدر می رود.  شاید در نگاه اول این زمان ناچیز به نظر برسد اما برای آدم های پر مشغله همین زمان ها هم می تواند کلی در روز کاری آنها تاثیر گذار باشد . با پیدا کردن راهکاری برای خلاص شدن از کلیدها، هم می توانیم در طول روز در وقت مان صرفه جویی کنیم و هم آرامش ذهنی داشته باشیم .

قفل دیجیتال و عدم نگرانی از فراموش کردن کلیدها

قفل دیجیتال و عدم نگرانی از فراموش کردن کلیدها

پشت درب خانه ماندن در روز میهمانی

چشم تان روز بد نبیند ، شاید یکی از بدترین اتفاقاتی که برای من در زمانی که هنوز از قفل کلیدی استفاده میکردم  افتاد این بود که در یک روزی که شب میهمانی مهمی داشتم و با عجله برای خرید به بیرون خانه رفتم کلید پشت درب خانه جا ماند ! تا وقتی که رفتم