در این مقاله با قابلیت های منحصر بفرد قفل دیجیتال سامسونگ آشنا می شویم. سیستم امنیتی قفل سامسونگ می تواند شما را در برابر آتش مصون بدارد و به هنگام ورود غیر مجاز شما رو مطلع سازد؛ برای اطلاعات بیشتر با ما باشید.

سیستم امنیتی قفل سامسونگ

حریم خصوصی خود را با قفل سامسونگ حفظ کنید

با فعال کردن امکان حفظ حریم خصوصی قفل سامسونگ می توانید از هر خروج غیر مجاز از منزل تان مطلع شوید.

با قفل سامسونگ دسترسی دیگران را محدود کنید

می توانید با فعال کردن سیستم قفل امنیتی قفل سامسونگ دسترسی دیگران را حتی با در اختیار داشتن رمز و کارت محدود کنید.

قفل دیجیتال سامسونگ شما را از آتش سوزی مطلع می کند

 سنسورهای ضد حریق قفل سامسونگ شما را از آتش سوزی مطلع می سازد؛ به این ترتیب می توانید ازخطرات و حوادث بعدی پیشگیری نمایید.

با قفل دیجیتال سامسونگ ولتاژ غیر مجاز را مهار کنید

قفل دیجیتال سامسونگ در برابر ولتاژ غیر مجاز مقاومت کرده و به مدت چند ثانیه به صورت خودکار خاموش می شود. بنابراین با نصب قفل الکترونیکی افراد غیر مجاز نمی توانند از این ترفند نیز برای ورود استفاده کنند.

رمز اشتباهی وارد نکنید

سیستم ضد سرقت قفل دیجیتالی سامسونگ تکرار رمز اشتباهی را هشدار می دهد. پس می توانید از تلاش غیر مجاز افراد برای ورود مطلع شوید.

برای باز کردن قفل دیجیتالی سامسونگ می توان از اثر انگشت ، رمز و کارت استفاده نمود. برای قفل دیجیتال رمز ۴ تا ۱۲ رقمی تعریف کنید اما امنیت بیشتر را با رمز تصادفی قفل سامسونگ تجربه کنید.

به هنگام وارد کردن رمز، قفل سامسونگ دو رقم تصادفی نیز به شما نمایش می دهد به این ترتیب با وارد کردن رمز خود در کنار این دو رقم اثر انگشت به جای مانده بر روی پنل ، تشخیص رمز شما را سخت می کند.

صفحه کلید قفل سامسونگ به هنگام استفاده روشن می شود و در حالت معمول مخفی می شود.

نگران گم شدن کارت قفل دیجیتال سامسونگ نباشید

در صورت گم شدن کارت قفل دیجیتال می توان به راحتی آن را غیر فعال کرد. برای از کار انداختن کارت قفل هوشمند به نیروی متخصص نیاز نیست و به راحتی می توانید دسترسی غیر مجاز را غیر فعال کنید.

در قفل سامسونگ می توانید از سیستم ورودی چندگانه استفاده کنید؛ با فعال سازی این قابلیت استفاده ازهر یک از رمز ، اثر انگشت و کارت به تنهایی کافی نیست و لازم است از ترکیب دو تایی یا سه تایی آن ها استفاده نمایید تا بتوانید در را باز کنید.

 برای آشنایی بیشتر و اطلاع از انواع مدل ها و قیمت قفل دیجیتال سامسونگ با ما در تماس باشید.

تماس با مشاورین یوکا