۵ قفل فوق العاده که از هر نظر امنیت تریلر شما را تضمین می کنند: در مورد دزدیده شدن تریلرها کمتر صحبت شده است. آنها به آسانی قابل سرقت هستند و به محض دزدیده شدن به راحتی فروخته می شوند.

 شما باید بدانید که چگونه از تریلر خود محافظت کنید، زیرا احتمال دارد که سارقین در نهایت تریلر شما را مورد هدف قرار دهند.

و اگر چنین اتفاقی رخ دهد، احتمالا دیگر روی آن را نخواهید دید.

امکان امنیتی که ما در این مقاله بر روی آن تمرکز داریم، قفل تریلر است.

فراتر از قفل های تریلر (البته در مورد آنها هم)، ما در مورد همه الحاقات قفل های تریلر نیز که ممکن است مورد استفاده شما باشند، صحبت خواهیم کرد.

انواع قفل های تریلر

وقتی در مورد عنوانی همچون قفل تریلر صحبت می کنیم، خیلی واضح نیست که دقیقا چه مباحثی را در بر می گیرد.

باید گفت که راه های متعددی، برای قفل کردن تریلر شما وجود دارد. در ادامه، ما به مطرح ترین انواع قفل های تریلر اشاره خواهیم داشت:

قفل حلقه ای (Hoop Lock)

یک قفل متداول تریلر، چیزی شبیه قفل ریس (Reese Lock) است.

شبیه آنچه در قفل امنیتی U شکل دوچرخه یا موتورسیکلت می بینیم، این نوع قفل نیز، از طراحی قفل حلقه ای بهره برده است.

خرید قفل های دیجیتال هوشمند یوکا در تهران-شرکت نوآوران هوشمند

این محصولات، توسط یک توپ به داخل گیره تریلر نصب می شود و یک غل، بالای گیره محکم می شود.

این غل را تنظیم کنید تا قفل نتواند از جایش تکان بخورد و مطمئن باشید یا حداقل امید داشته باشید که هیچ کس نمی تواند این قفل را بدون کلید باز کند.

اگر چه این نوع قفل، یکی از محبوب ترین انواع قفل هیت تریلر است، اما عمدتا  حتی در برابر بی کفایت ترین سارقین نیز کارایی چندانی در حفاظت از خود ندارد.

به عبارت دیگر ما این محصول را تهیه می کنیم با علم به اینکه چندان در برابر جرائم دزدی قوی عمل نمی کند، اما در واقع این قفل، با هدف کاهش هزینه ها از سوی تولید کنندگان، فراهم می شود.

قفل پین هیت (Hitch Pin)

بعضی از اشخاص، پین هیت را به یک گیره استیل اسپرینگ ابتدایی مجهز می کنند.

اما باید گفت که محصولات بسیاری وجود دارند که برای امنیت بیشتر، همراه قفل پین هیت بکار می روند.

برخی افراد این محصولات را ترجیح می دهند زیرا به استیل اسپرینگ ابتدایی جهت حفظ تریلر در طولانی مدت اعتمادی ندارند و می خواهند چفت و بست امنیتی بیشتری برای پین هیت خود فراهم کنند، اما بسیاری دیگر در رابطه با قفل تریلر خود چنین نمی کنند.

اگر این نکته امنیتی را برای قفل تریلر مد نظر نداشته باشید، تریلر شما ممکن است از دست برود و هیت تنها می تواند به یک وسیله نقلیه دیگر متصل شود.

من هرگز توصیه نمی کنم که فقط از این نوع قفل هیت تریلر، برای قفل کردن تریلر خود استفاده کنید، اما با این وجود می توانید از برخی سطوح امنیتی در رابطه با قفل پین هیت برخوردار شوید.

بسیاری از انبوه محصولات تولیدی، مسائل امنیتی فاحشی دارند، بنابراین اگر دارید برای استفاده از این قفل ها برنامه ریزی می کنید، بهتر است که به دنبال بهترین قفل پین هیت باشید.

قفل درب تریلر :

و اما در مورد تریلرهای محصور، باید گفت که شما باید بیش از سایر دارندگان تریلر مراقب باشید.

آنچه در داخل تریلر ذخیره می شود، ممکن است به مراتب با ارزش تر از خود تریلر باشد و اگر قفل مناسبی برای درب آن نداشته باشید، سارقین می توانند به راحتی محتویات تریلر را به جای خود تریلر هدف قرار دهند.

موسیقیدانان و متخصصان خدمات، ممکن است تجهیزات الکترونیکی گران قیمت و ابزار آلات قدرتمندی داشته باشند که هر دوی آنها به راحتی قابل فروش مجدد است.

معمولا آنچه در تریلر محصور ذخیره می کنید تا حدودی قابل حمل است، بنابراین سارقین ممکن است، محتوای آنرا به جای خود تریلر به سرقت ببرند.

مهم ترین مساله ای که در مورد قفل تریلر باید مد نظر قرار دهید این است که بدنه قفل، غل و چفت آن به اندازه کافی در برابر حملات و ضربه مقاوم و امن باشد.

یک قفل قابل حمل  پدلاک (padlock)، برای رسیدن به این هدف کفایت می کند.

قفل چرخ تریلر

این قفل، تریلر شما را قفل می کند و امید است که تا زمانی که نیازی نباشد، از حرکت آن جلوگیری کند.

این نوع از قفل تریلر، ایمنی چرخ و تایر یک تریلر را هدف قرار می دهد، به این معنی که چنانچه سایر قفل های تریلر نیز از بین برود، قفل چرخ، آن را از دزدیده شدن حفظ می کند.

انواع بسیاری از قفل های چرخ تریلر در بازار موجود است که بیشتر آنها ضعف های متعددی نظیر کشیده شدن، تخریب تایر، از بین بردن چرخ و غیره دارند.

خرید قفل های دیجیتال هوشمند یوکا در تهران-شرکت نوآوران هوشمند

اما شما قفل چرخ تریلری می خواهید که مانع از این مشکلات شود و یا حداقل این موارد را کاهش دهد.

شما می توانید از این نوع قفل های تریلر برای جلوگیری از دزدیده شدن تریلرتان و ایجاد امنیت در این رابطه کمک بگیرید، به شرط اینکه بهترین قفل چرخ تریلر موجود در بازار را استفاده کنید.

در ادامه اطلاعاتی راجع به مطرح ترین گزینه ها برای افزودن امکانات امنیتی تریلر شما ارائه می شوند:

بهترین قفل های تریلر

۵- پین هیت تریلر بولت (Bolt Trailer Hitch Lock Pin)

 

مجددا تاکید می کنم که این نوع قفل هیت تریلر، یک محصول امنیتی قدرتمند است، اما برای ایجاد این امنیت نیاز است که تریلر به وسیله نقلیه شما بسته شود.

اگر از پین قفل هیت تریلر استفاده می کنید، به ارزش آن برای کسب بالاترین امنیت ممکن برای تریلرتان پی خواهید برد.

این قفل تریلر، نسبت به قفل های هیت موجود که امنیت پایینی دارند، به شما وعده بهترین محافظت از تریلر را می دهد.

شما می توانید نگاهی به یک نمونه نسبتا نمایشی از پین قفل هیت تریلر بولت بیندازید و آنرا با سایر محصولات