دستیار آب هوشمند Phyn: ابزاری ارزان برای شناسایی نشت، تجزیه و تحلیل میزان آب مصرفی منزل

این دستگاه نمی تواند همانند محصول پرقدرت اولیه Phyn منبع آب مصرفی تان را در مواقع ضروری قطع نماید؛ اما ارزان تر و با نصبی آسان است – خودتان قادر به نصب آن خواهید بود.

Phyn شیر آب هوشمند مورد علاقه ما، Phyn Plus را تولید می کند؛ که میزان مصرف آب منزل شما را تجزیه و تحلیل میکند.

 این دستگاه، شما را از نشت احتمالی آگاه ساخته وبه طور خودکار در صورت بروز اضطرار، منبع اصلی آب مصرفی تان را قطع نموده تا از نشت و صدمات بیشتر، پیشگیری گردد.

دستیار جدید هوشمند آبPhyn   (SWA Phyn) نیز اعمال مشابهی را انجام می دهد؛ این دستگاه تنها، قادر به قطع منبع آب مصرفی شما نیست.

 درعوض، بسیار ارزان است و موجب انسداد لوله ها نمیگردد و در عین حال برای نصب آن نیازی به نیروی متخصص نیست.

بعد از هوا، آب باارزش ترین منبع انرژی بر روی زمین است.

 باید در مصرف آن صرفه جویی کنیم.

خرید قفل های دیجیتال و الکترونیکی هوشمند یوکا-نوآوران هوشمند

yucca digital smart electronic locks tehran

همچنین لازم است همیشه نقاط دور از چشم را چک کنیم و از عدم نشت اطمینان حاصل نماییم.

نشت آب علاوه برهدررفت آب و به مرور زمان، موجب ایجاد خسارات چشمگیر خواهد گردید.

فراموش نکنید لوله ای که منجمد شده و سپس می­شکند، فاجعه بار خواهد بود.

ریان کیم، مدیرعامل شرکت  Phyn میگوید: SWA Phyn جدید، در شناسایی مشکلات موجود در روند لوله کشی آب مصرفی بهترعمل خواهد نمود، چرا که هر دو لاین لوله کشی – آب گرم و سرد- را رصد میکند ودرعین حال تصویربرداری سه بعدی از کل سیستم لوله کشی تان را نیز انجام می دهد.

از آنجاییکه Phyn Plus پیشین روی خط اصلی آبرسانی تان نصب میگردید، تنها قادر به کنترل و اندازه گیری نوسانات فشار آب سردتان بود.

ریان میگوید که محصول جدیدش، به سهولت و تنها توسط یک آچار قابل نصب است.

 SWA Phyn برای کار کردن نیاز به نیرو دارد؛ بنابراین شرکت توصیه می کند که دستگاه را در زیر سینک آشپزخانه تان نصب نمایید- مکانی که احتمالا دارای پریز برق است- (گرچه شاید به نصب نوار پاور و یا ترانس تشدید جریان برق، نیاز داشته باشید؛ زیرا ممکن است از پریزی مشترک برای این دستگاه بهره ببرید (مثلا ماشین ظرفشویی را نیز از این پریز تغذیه کنید).

کیم می افزاید: تنها با صرف ۱۵-۱۰ دقیقه زمان و یک آچار، قادر به نصب آن خواهید بود.

دستیار هوشمند آب Smart Phyn از برنامه ای مشابه بهره می­برد و همان تحلیل Phyn Plus را ارائه میدهد.

گرچه تنها به دوخط آب ( گرم و سرد) وصل شده است، کیم اظهار می دارد که سنسورهای SWA Phyn در هر ثانیه ۲۴۴ را اندازه گیری می کنند تا میزان انرژی موجود در سیستم آبرسانی تان را بر اساس امواج فشار تعیین کنند.

با گذشت زمان، اثر انگشتی یونیک، برای هر دریچه آب در منزلتان ایجاد کرده و قادر به تعیین منبع نشت آب است؛ از یک دریچه خراب توالت درسرویس بهداشتی تان گرفته تا لاین نشت آب متصل به لباسشویی در اتاق رختشویی همگی رصد و اعلام می گردند.

سنسورهای SWA Phyn نه تنها قادر به تشخیص نشت در لحظه هستند، بلکه قادر به تشخیص کریستال های یخی ایجادشده در خط آب شما هستند.

این سیستم مدت زمانی پیش از یخ زدگی، این خطر را هشدار می دهد.

در این صورت قادرید پیش ازترکیدگی، اقدامات لازم را اعمال نمایید.

 دستگاه جدید، همچنین میتواند با اتصال به  Phyn Plus کار کند تا در صورت بروز نشت مهارنشده، منبع آبتان را قطع نماید.

این دستگاه همچنین با IFTTT نیز کار میکند؛ در این صورت میتوانید روال خاصی را ایجاد کنید که در صورت وجود تجهیزات دیگری غیراز شیرهوشمند خود شرکت دستگاه با آن مَچ گردد.

این دستگاه همچنین با الکسا آمازون و گوگل آسیستان نیز سازگار است.

دستیار آب Smart Phyn بسیار شبیه به Phyn Plus است، با این تفاوت که در داخل منزلتان نصب میگردد و تغییرات فشار در منبع آب گرم و همچنین آب سرد را تجزیه و تحلیل می­نماید.

شما میتوانید هر زمان که بخواهید با خاموش نمودن منبع اصلی آب خود و اجرای برنامه Phyn تلفن همراه ، بررسی های تشخیصی لوله کشی را انجام دهید.

این روند هر گونه نشتی را در سیستم تان مشخص می­نماید؛ البته ممکن است در ابتدا قادر به تشخیص محل دقیق نشت نباشد.