تعریف واقعی از هوشمندسازی ساختمان: با اضافه کردن اتوماسیون خانگی هوشمند و دسترسی از راه دور به برخی از سیستم های خانگی خود می توانید در این فرایند مصرف صورتحساب خود را کاهش دهید.

هیچ چیز هوشمندانه تر از داشتن دستگاه های هوشمند خانگی برای ذخیره ی پول نیست.

دستگاه های هوشمند خانگی برای افزایش کارایی پول و زمان شما میتوانند مورد استفاده قرار بگیرند.

با اضافه کردن اتوماسیون خانگی هوشمند و دسترسی از راه دور به برخی از سیستم های خانگی خود می توانید در این فرایند مصرف صورتحساب خود را کاهش دهید.

این ها برخی از محصولاتی اند که به شما این امکان را میدهند:

لامپ های کم مصرف

لامپ های کم مصرف هوشمند عمر بیشتری دارند چرا که در انها به جای لامپ های رشته ای ،led به کار رفته است. یک فرمول ساده است: هرچه عمر لامپ های کم مصرف بیشتر باشد، زمان کمتری برای خرید لامپ های جدید مصرف میکنیم.

جهت مشاهده تمامی محصولات قفل های دیجیتال یوکا کلیک کنید

بررسی بهترین قفل های دیجیتال و الکترونیکی هوشمند بازار در سال ۲۰۱۹

یک جنبه ی مثبت دیگر اینکه لامپ های led ،۷۰ الی ۸۰ درصد نسبت به لامپ های قدیمی انرژی کمتری مصرف می کنند که بسیار عالی است.

چرا که نورپردازی نسبت به هر چیز دیگری در اندازه گیری ها ، انرژی بیشتری مصرف میکند.

گزینه ای عالی برای لامپ های هوشمند در خط Philips hue که عمر طولانی ،ذخیره انرژی و روشنایی راحت برای خانه ی شما عرضه میکنند .

شاخه هوشمند

یک خروجی هوشمند در نهایت یک پریز برق یا یک نوار قدرت است.

انها به طور مستقیم به یک خروجی دیواری، پریز یا سیم برق سنتی وصل می شوند و پس از ان دستگاه خود را با دستگاهی که میخواهید انرا به طور اتوماتیک به ان وصل کنید،متصل کنید.

خرید قفل های دیجیتال و الکترونیکی هوشمند یوکا-نوآوران هوشمند

با وصل کردن یکی از اینها هیچ خروجی بدست و یا از دست نرفته است. شما با اتصال به شبکه وای فای خانه ی خود به راحتی یک خروجی موجود را هوشمند میسازید.

در زمان تصمیم اینکه کدام پلاگین برای شما خوب است، در نظر بگیرید که مهم این است که کدام شاخه با محصولاتی که شما دارید بهتر کار میکند.

جهت مشاهده محصولات قفل های دیجیتال هوشمند یوکا کلیک کنید

شاخه های هوشمند اتوماتیک کردن، همه چیز خانه را راحت و مقرون به صرفه میکند.

اگر شما ابزار های هوشمند خانگی را تازه تهیه کرده باشید و یا حرفه ای باشید باید شاخه های هوشمند داشته باشید و انرژی را ذخیره کنید .

ترموستات

ترموستات یکی از بهترین راه های کاهش صورتحساب خانه هاست.

برای مثال شما ممکن است دوست داشته باشید دما یک یا دو درجه بعد از زمانی که شما به خواب رفتید و نه در زمانیکه شما روی تخت بیدار هستید،خنک تر شود.

شما در طول زمان عادت های خود را یاد میگیرید و میدانید که شما و افراد دیگر خانه چه دماهایی را در زمان های مختلف ترجیح می دهید.

جهت مشاهده پر فروش ترین محصولات قفل های دیجیتال هوشمند یوکا کلیک کنید

نه تنها فضای زندگی شما را راحت میکند بلکه میتواند به شما کمک کند تا نقاط هدر رفت روتین را مشاهده کنید.

بهترین مزیت خانه هوشمند شما،ساخت یک محیط کاراتر برای شما و خانواده شماست .

پرده های هوشمند

تعحب امیز است که جلوگیری از ورود گرما به خانه ی شما میتواند به شما کمک کند که خانه ی خنک تری داشته باشید، که به این معنا است که AC شما مجبور نیست به سختی کار کند.

صرف نظر از جاییکه شما زندگی میکنید ،پوشش های پنجره ی شما تنها زمانی کار میکند که به یاد میاورید انها را باز کنید یا ببندید.با سایه های متصل شده هوشمند شما مجبور نیستید اینکار را بکنید.