وقتی به دنبال بهترین دستگاه های سرگرمی خانگی هستید، خیلی آسان ممکن است گیج شوید. جدا از تمام زمینه های خودکار خانگی، وسایل سرگرمی، به معنای واقعی کلمه در فناوری غرق اند، بنابراین امروز موارد اساسی را برای شما توضیح می دهیم.

به جای اینکه این مقاله را بیش از حد گسترده کنیم، با ۷ قسمت اصلی، تلاش می کنیم که به شما کمک کنیم بدون نیاز به گرفتن وام بانکی، بتوانید یک سیستم سرگرمی خانگی جامع و بسیار مؤثر بسازید.

هنگامی که به دنبال سرمایه گذاری در این نوع لوازم هستید، تعیین کلی بودجه، از قبل مهم، مسئله ای کلیدی است. به این ترتیب، می توانید از هدر دادن تمام منابع مالی موجودتان، آن هم در یک دستگاه خودداری کنید.

ما به دسته های سرگرمی زیر خواهیم پرداخت:

  1. مرکز مشترک و کنترل از راه دور
  2. سیستم WiFi مش
  3. بلندگوهای هوشمند
  4. نمایشگر هوشمند
  5. تلویزیون های، پروژکتورها و مانیتورهای هوشمند
  6. نوارهای صوتی و بلندگوها
  7. دستگاه های streaming

ما دسته بندی کوچکی از محصولات برتر هر گروه را تهیه کرده ایم.

ابتدا شما باید یک مرکز مشترک و نوعی کنترل از راه دور را در نظر بگیرید.

۱) مرکز مشترک و کنترل از راه دور

اگر از قبل خانه متصل قوی ای دارید، احتمال دارد که یک مرکز مشترک خانگی هم داشته باشید. توضیحات ما را درباره ی این که چرا آن ها در اینجا بسیار مهم هستند، بخوانید.

اما وقتی دستگاه های سرگرمی خانگی خود را می سازید، باید کنترل اختصاصی خودتان را داشته باشد و این جا، عرصه ی Logitech توانا شروع می شود.

Logitech Harmony Elite، یک کنترل از راه دور و مرکز مشترک است که همراه خود برنامه ای دارد که با ان می توانید به آسانی وسایلتان را کنترل کنید. می توانید تمام وسایل خانه و سرگرمی و سایر فناوری های هوشمند تمام خانه را از یک جا هدایت کنید.

این برنامه واضح و با مسئولیت است و به شما امکان می دهد iPhone یا دستگاه Android خود را به یک ریموت جهانی شخصی تبدیل کنید.

همچنین می توانید از ریموت فیزیکی استفاده کنید که با ان می توانید ۱۵ دستگاه را کنترل کنید. مسئله فقط عملکردهای روشن/خاموش پایه نیست، می توانید از تنظیم دقیق جعبه تنظیم گرفته تا نورپردازی هوشمند یک فیلم را انجام دهید. زمانبندی آن خیلی محکم است و شما می توانید تمام فرآیندهای فناوری هوشمند خود را با هماهنگی انجام دهید.

خود را به یک بلندگو هوشمند برسانید، بعد می توانید از Alexa برای اضافه کردن کنترل صدا استفاده کنید.

خرید قفل های دیجیتال و الکترونیکی هوشمند یوکا-نوآوران هوشمند

از آنجایی که سیگنال ها به مرکز مشترک منتقل می شوند ، دیگر نیازی نیست که با ریموت به سمت دستگاه ها اشاره کنید. حتی می توانید دستگاه هایی بسته بندی شده ای را که در پشت کابینت های بسته قرار دارند هدایت کنید.

شاید می خواهید خلاقانه تر شوید …

در این صورت ، iRule برنامه برجسته hd است که به شما امکان می دهد هر دستگاه iOS را به یک کنترل کاملاً سفارشی تبدیل کنید.

نیاز نخواهید داشت هیچ نرم افزار دیگری نصب کنید زیرا سازنده ریموت، مبتنی بر تکنولوژی ابر است. نیازی نیست که شما هم رمزگذاری کنید، به لطف تنظیمات کشیدن و انداختن این دستگاه حتی برای مبتدیان هم خوب است.

وقتی تمام کارها را کردید، می توانید تمام دستگاه های سرگرمی خانگی را بدون استفاده از iPhone یا iPad خود کنترل کنید.

از بین ۱۲ شکل موجود، یکی را برای استفاده انتخاب کنید، بعد به تمام اکوسیستم سرگرمی خود، بدون نیاز به هیچ سخت افزاری، تسلط کامل خواهید داشت.

جهت مشاهده تمامی محصولات قفل های دیجیتال یوکا کلیک کنید

۲) سیستم WiFi شبکه

تقریباً تمام سیستم های سرگرمی خانگی قرن بیست و یک، متکی به یک وای فای سازگار و قابل اعتماد می باشند.

اگر خانه ی بزرگتری دارید یا ارتباط شما بی روح و آزار دهنده است، این می تواند تجربه ی جاریتان را به طور جدی مختل کند.

بعد باید چه کار کنید؟

خوب، واضح است! وای فای سنتیتان را که مبتنی بر روتر می باشد، به سیستم WiFi مش به روز رسانی کنید.

ما به شدت WiFi مش خانگی Google  را توصیه می کنیم. اگر در بسته ای با ۳ گره سرمایه گذاری می کنید- به این ها به عنوان روتر کوچک فکر کنید- از پوشش روکشش WiFi تا ۴۵۰۰ فوت مربع لذت خواهید برد.

فن آوری Advanced Network Assist، در این قسمت به وجود امده است، بنابراین شبکه مش از ریشه بهینه سازی شده و نیاز به ورود کاربری ندارد.

اگر خسته شده اید که از شبکه ۲.۴ گیگاهرتزی خود، به صورت دستی به شبکه کمتر از ۵ گیگاهرتز منتقل شوید، Google Home Mesh این کار را برای شما انجام می دهد.

به تمام دستگاه ها پهنای باند مناسبی داده می شود تا همه خوشحال شوند.

جهت مشاهده پر فروش ترین محصولات قفل های دیجیتال هوشمند یوکا کلیک کنید

کنترل های خانوادگی به شما امکان نظارت و تنظیم فعالیت های اینترنتی فرزندانتان را می دهد که گزینه ی خوبس است.

با سیستم کنترلی که در محل مورد نظرتان نصب کرده اید و تیر WiFiی شما روی تمام سیلندرها، مطمئنا نقطه ی شروعی برای سرگرمی های کل خانه، یک بلندگو هوشمند است.

۳) بلندگوهای هوشمند

بلندگوهای هوشمند کلاه زیادی دارند.

در یک سطح ، شما خواهید توانست دستگاه های هوشمند سازگار را بدون استفاده از دستتان کنترل کنید. این احتمالاً بزرگترین نقطه قوت، برای فروش این محصول است.

بررسی بهترین قفل های دیجیتال و الکترونیکی هوشمند بازار در سال ۲۰۱۹

در انتهای ارزان تر بازار، امیدی به گیرنده های صوتی نیست، بنابراین یک جفت بلندگو هوشمند انتخاب کرده ایم. بدون هیچ تعجبی، متوجه می شویم این ها از شرکت هایی است که این فضا خفه کرده اند، یعنی آمازون و گوگل

Echo Plus در مقایسه با بقیه ی دستگاه های سرگرمی خانگی، قیمت بسیار مناسب تری دارد و دارای یک مرکز خانگی Zigbee در درسترس می باشد. اگر تازه به دنبال خودکار کردن خانه تان هستید، این روش، روشی عالی برای ادامه ی راهتان است و به دروازه اضافی هم نیاز ندارید.

یک ووفر ۳ اینچی و یک بلندگوی پر بسامد ۰.۸ اینچی با هم جمع می شوند تا صدای چشمگیر را فراهم کنند. فرکانس های بالا واضح و محکم هستند و باس هم قدرتمند و شفاف می باشد.

Alexa موسیقی را از تمام ایستگاه های رادیویی و برنامه های مورد علاقه تان پخش می کند، در این زمینه انتخاب هایتان محدود نخواهد شد.

علی رغم چنین عملکرد قدرتمندی، Echo Plus کاملاً باریک و نازک است و ابعاد آن ۵.۸ ۳. ۳.۹ ۳. ۳.۹ اینچ می باشد، بنابراین به جای این که صاف باشد، خم می شود.

اگر بودجه بیشتری داشته باشید و عملکرد صوتی بیشتری بخواهید چه؟

خوب، با Google Home Max کار کنید. با این وسیله، قدرت موردنظرتان را دریافت خواهید کرد  و می توانید کاری کنید صدای مورد نظرتان در کل اتاق بپیچد، و به همین خاطر است که همچنان در بازار دوام مانده است.

جهت مشاهده محصولات قفل های دیجیتال هوشمند یوکا کلیک کنید

یک جفت ووفر ۴.۵ اینچی و ۲ بلندگوی پر بسامد سفارشی، در تمام فرکانس ها، وضوحی بسیار عالی و موثر خواهد داشت، حتی زمانی که روی صدای سختی کار می کنید.

با Google Assistant، شما می توانید دستگاه های دیگر سرگرمی خانگی هوشمند را تنها با دستورات صوتی کنترل کنید.

۴) نمایشگر هوشمند

اگر می خواهید با عنصر بصری اضافه شده ی یک صفحه نمایش، می خواهید راحتی تمام بلندگوهای هوشمند را داشته باشید، باز هم آمازون این عرصه را هدایت می کند.

Echo Show، یک نمایشگر هوشمند مرکزی است و صفحه نمایش ۱۰اینچی HD را به ترکیب مورد نظرتان اضافه می کند.

Echo Show آشپزخانه را مرکز اکثر خانه ها می کند و باعث می شود برای تقویت مجموعه ای از دستگاه های سرگرمی خانگیتان، ضمیمه ی خوق العاده ای ایجاد شود. این که آیا هنگام آشپزی به دنبال ویدیوی یک موسیقی هستید یا اگر به دنبال دستور العمل های هدایت شده ای برای الهام گرفتن باشید، صفحه نمایش مقداری سرگرمی به ان اضافه می کند.

صفحه نمایش، تماس های ویدیویی را هم برقرار می کند. می توانید با سایر دستگاه های Echo ، با هرکسی که برنامه Alexa را دارد تماس بگیرید یا از Skype استفاده کنید.

درست مانند Echo Show می توانید دستگاه های سازگار با Zigbee را بدون نیاز به مرکز اضافی کنترل کنید. البته با Alexa هم می توانید این کار را انجام دهید.

اگر اندازه ی معمولی نسل دوم Echo Show کمی بزرگ باشد، آمازون باید آنجا را هم پوشش دهد.

اگر می خواهید تمام هوشمندی های برادر بزرگتر را در بسته ای با نصف اندازه ی آن داشته باشید، Echo Show 5 را بررسی کنید.

بنابراین، با تمام اصول کنترل بدون استفاده از دست، به چیزی نیاز خواهید داشت که با ان تمام وسایل سرگرمی خانگی خود را به طور کامل به زندگی برگردانید.

از این گذشته، بیشتر می خواهید با Netflix خوش گذرانی کنید یا فیلمی را با جلوه های ویژه در صفحه ای ۱۰ اینچی تماشا کنید؟

۵) تلویزیون ها، پروژکتورها و مانیتورهای هوشمند

هیچ راه حل درست یا غلطی برای خرید تلویزیون یا پروژکتور وجود ندارد. به اندازه اتاقتان، بودجه ای که دارید و آنچه از آن می خواهید بستگی دارد.

تلویزیون های هوشمند

یکی از موارد مورد علاقه ی ما تلویزیون هوشمند سامسونگ ۴K UHD 7 Series 75 اینچ است. چه چیزی باعث زیبایی این تلویزیون می شود؟

اندازه ی صفحه نمایش، شاید به تنهایی، خود نکته ی اصلی فروش باشد اما باید کیفیت آن را هم در نظر بگیرید.

محتوای HDR از جمله +HDR10، کاملاً پشتیبانی می شود و از وضوح صفحه نمایش استاندارد با کیفیت بالای ۴x برخوردار خواهید شد.

به لطف موتور UHD پردازنده، تمام محتواهای غیر ۴K بزرگ می شوند، بنابراین بدون توجه به آنچه تماشای می کنید، وضوح بلوری دریافت می کنید.

با انتخاب این مدل، که متعلق به سال ۲۰۱۸ است، ضمن دستیابی به صفحه نمایشی که می خواهید، می توانید پس انداز قابل توجهی داشته باشید.

اگرچه یک Smart Remote دریافت نمی کنید، راهنمای جهانی آن، مرور محتوای را با یک فهرست واحد، ساده می کند.

چه می شود اگر ۷۵ اینچ به اندازه کافی بزرگ نباشد؟

پروژکتورهای هوشمند

همیشه می توانید این را هم در نظر بگیرید که می توانید یک پروژکتور به دستگاه های سرگرمی خانگی خود اضافه کنید. ما موارد متفاوتی داریم که می توانیم در قالب  Anker Nebula Capsule آن ها را معرفی کنیم.

این پروژکتور کوچک، بیشتر شبیه به Echo Plus است تا یک پروژکتور سنتی و نمایشگری تا ۱۰۰ اینچ دارد. این پروژکتور، دقیقاً تجربه ی سینما را به شما می دهد.

البته دیگر نیاز ندارید خانه را ترک کنید.

مزیت درونی Nebula، امکاناتی است که به شما می دهد تا بتوانید برنامه های رسانه ای و  streaming از جمله YouTube و Netflix را اجرا کنید. برای محتواهایی که حق نسخه برداری دارند، باید برنامه ها را بر روی Nebula بارگیری کنید، نه اینکه ان ها را چاپ کنید، اما به هر حال دیگر مورد سوء ظن قرار نمی گیرید.

اگر خانه ی دومی داشته باشید که سینمای خانگی نداشته باشد و پول هم برایتان مهم نباشد، پروژکتور Anker با ۱۵ اونس وزن، همدم مسافرتی و مرکز تفریحاتی خیلی خوبی خواهد بود.

با اجرا بر روی اندروید ۷.۱ و با بسته بندی بلندگوی یکپارچه، Anker Nebula Capsul با یک بار شارژ کردن یک فیبم ۴ ساعته را می تواند نمایش بدهد، که حتی برای یک فیلم طولانی هم زیاد است.

شاید بچه هایتان به گیمر علاقه مند باشند یا خود شما در بازی های آنلاین عضو باشید. مانیتور۳۴ اینچی LG 34 Curved Gaming، جایگاه قابل تنظیمی دارد و واقعاً Fortnite یا Call of Duty را زنده خواهد کرد.

کیفت این صفحه نمایش ۳۴ اینچی Full HD و ۱۹۲۰ x 1080 است، بنابراین هر بازی ای را که انتخاب کنید، با گرافیکی دقیق و واضح بدست خواهید آورد.

از نظر محتوا ، این مانیتور با HDR10 سازگار است و علاوه بر کم کردن تاری، نرخ تازه سازی چشمگیری هم دارد.

اگر می خواهید کیفیت بازی خود را بالا برده و از یک تجربه واقعاً همه جانبه لذت ببرید  این مانیتور عالی است. هرچند ممکن است ارزان نباشد اما نسبت به قیمت ان ها، خیلی با ارزش تر است.

اگر ایده ی داشتن این LG را دوست دارید، اما هزینه ی ان زیاد برای شما است، برای کاهش هزینه ها، مدل ۲۷ اینچی را بخرید.

۶) نوارهای صوتی و بلندگوها

با استفاده از تصاویری که تا کنون به دست اوردید، وقت آن است که در مورد وسایل سرگرمی خانگی که کیفیت صدای خیلی خوبی دارند، فکر کنید. ما هم یک راه حل درجه یک برای شما داریم.

بلندگوهای بی سیم Sonos Playbase و بلندگوهای streaming، تجربه صوتی شما را د هنگام تماشای تلویزیون هوشمند افزایش می دهند، و البته به عنوان یک بلندگوی پخش کننده ی هم معمولی عمل می کنند.

اگر فکر راه اندازی یک سینمای خانگی شما را می ترساند، Sonos به شما اطمینان می دهد که اتصال و اجرای ساده ای داشته باشید. فقط کافی است این واحد محکم را با یک جفت سیم برق وصل کرده و به صورت بی سیم درون برنامه وصل کنید.

مجموعه ای از ۱۰ برنامه شما را با منظر صوتی عمیق و نافذی بمباران می کنند.

نیاز هم ندارید که این نوار صوتی را بر روی دیوار نصب کنید، بنابراین اگر تلویزیون خود را روی یک پایه یا روی یک قفسه قرار می دهید، فقط Sonos را نزدیک آن بگذارید.

اگر صدا هنوز هم به اندازه کافی قدرتمند نیست، می توانید سیستم خود را با بلندگوهای Sonos درست کنید تا واقعاً مهمانی صوتی راه بیندازید.

۷) دستگاه های جریان

آخرین مورد اما نه کمترین مورد، این است که تنها سیستم سرگرمی خانگی هوشمندی که به خود احترام نمی گذارد، دستگاه streaming ندارد.

در میان گزینه های مختلف ، مورد ی که ما خودمان دوستش داریم Roku Ultra HD / 4K / HDR Streaming Media Player است.

با حجم بیشتر و بیشتر Ultra HD و ۴K، برای حفظ سرعت به یک streaming stick نیاز دارید. Roku به شما امکان می دهد با بیش از نیم میلیون فیلم و برنامه ی تلویزیونی، از محتوای غنی و مفصل لذت ببرید.

با استفاده از دستورات صوتی در کنار قابلیت Alexa، می توانید بیش از ۱۰۰۰ کانال را هدایت کنید.

با این وجود ، برای این کار به یک دستگاه Echo نیاز دارید.

یک ریموت صوتی وجود دارد که لمس خوبی دارد و می توانید به عنوان هدیه هدست JBL دریافت کنید.

برای داشتن اتصالی فوق العاده و تجربه ای بی نظیر با محتواهای خوب، Roku به جای Fire TV پیشفرض، ارزش مورد توجه قرار گرفتن را دارد.

حرف آخر

وقتی حرف از سیستم های سرگرمی خانه هوشمند می شود، می توانید به اندازه ی پیدا کردن خانه وقت و هزینه صرف کنید و باز هم چیزی به دست نیاورید.

از بین تمام زمینه های تکنولوژی خانه هوشمند، این مورد احتمالاً موردی است که بیشتر از همه به آن علاقه دارید، بنابراین از این ایده ها استفاده کنید تا با روشی صحیح، سیستم سرگرمی خانه هوشمندتان را بسازید.

ما وبلاگمان را به صو ت روزانه از دوشنبه تا جمعه به روز می کنیم، بنابراین برای اطلاعات بیشتر درباره جدیدترین اخبار خانه هوشمند، محصولات جذاب و راهنماهای مفصل خربد، هفته آینده باز خواهیم گشت.

فراموش نکنید که برای اطلاع رسانی کامل در خبرنامه ی ایمیل ما ثبت نام کنید. همچنین می توانید از ۲۰٪ تخفیف در اولین سفارش خود استفاده کنید. چرا از آن برای خرید سرگرمی های خانگی جدید ، استفاده نمی کنید!

ما همچنین کارت هدیه ی الکترونیکی اینستون ۱۰۰ دلاری هدیه می دهیم و شما می توانید برای دریافت ان تا ۱۵ ژوئیه ساعت ۱۱:۵۹ بعد از ظهر وارد شوید. شما فقط با ورود، کد تخفیف دریافت خواهید کرد! از اینجا وارد شوید.