قفل های دیجیتالی درب با امنیت بسیار بالا: وقتی به دنبال این هستید که بین قفل های با امنیت بسیار بالا و زیادی که در بازار وجود دارد، یکی را انتخاب کنید، برای این که بفهمید کدام مارک ها ارزش فکر کردن دارند، باید هزینه هایی را بپردازید.

ممکن است محصولاتی از شرکت های کم کیفیتی هم در بازار وجود داشته باشد؛ اما اگر انتظار دارید قفل هایتان با ارزش باشند، مواردی هست که می بایست آن ها را بدانید.

اکثر مردم، اهمیتی به امنیت نمی دهند، اما اگر شما جزء این اکثریت نیستید، وقت آن رسیده که نگاهی به تماممواردی بیاندازید که برای بهترین قفل های در بسیار امینف نیاز دارید.

 ویژگی های قفل های در با امنیت بسیار بالا

هنگامی که به دنبال محصولات مختلفی هستید که ادعا می کنید می خواهید قفل های با امنیت بسیار بالا باشند، خیلی مهم است که بتوانید تفاوت های حفاظتی تمام ان ها را بدانید.

دانستن این تفاوت ها، بسیار پیچیده تر از انتخاب بهترین قفل برای انبار خانه است. باید به قفل های با امنیت بسیار بالا نگاه کنید و سعی کنید بفهمید کدام یک ویژگی هایی دارند که نمی توانید بدون ان ویژگی ها زندگی کنید.

شما به قفلی نیاز ندارید که تمام موارد لیست شده در پایین را داشته باشید اما هر چه قفل ها ویژگی های بیشتری داشته باشند، امنیت بیشتری را فراهم خواهند کرد.

مرتبط: خرید قفل های دیجیتالی هوشمند یوکا در نوآوران هوشمند

شما می توانید از این اطلاعات برای یافتن مدل قفل هایی استفاده کنید که حتی اگر ساخته شده ی یکی از شرکت های سطح متوسط باشند، باز هم بهتر از بقیه ی مدل ها هستند.

تنها مطمئن شوید که قفل های در با امنیت بالایتان بعضی از ویژگی های پایین را داشته باشند:

 1. پیچیدگی سلیندر قفل

وقتی به دنبال پیچیدگی سلیندر یک قفل در هستید، دارید سعی می کنید بفهمید درک آن برای یک مجرم چقدر سخت است.

هرچه ترکیبات داخلی قفل، سخت تر باشد، احتمال این که مجرمی بتواند ابزاری از نوع کلید درست کند که به قفل فشار بیاورد یا حتی ان را باز کند.

تمام قفل ها می توانند انتخاب شوند، اما شما به دنبال کسی نیستید که سعی کند به طور موفقیت آمیز قفلتان را باز کند. هرچه سلیندر قفل پیچیده تر باشد،

حتی تعداد آدم هایی که سعی می کنند بر امنیت سری و محرمانه ی شما غلبه کنند هم کمتر می شود. اگر به دنبال یک قفل در صفحه کلیدی هستید، نیازی ندارید نگران سلیندر قفل های در با امنیت بالایتان باشید.

 1. محتوای فلزی

safest digital door locks

این که یک قفل چقدر سخت است، به شدت به مقدار فلزی بستگی دارد که در ترکیب خود استفاده می کند. به این علت که بخشی از در می بایست حذف شود تا قفل در بتواند نصب شود.

این امر به حفره هایی نیاز دارد که می بایست سوراخ شوند و باعث می شوند در، در اطراف فلز آلات قفل، آسیب پذیر شود.

مرتبط: خرید قفل های دیجیتالی هوشمند یوکا در تهران-نوآورن هوشمند

به عنوان بهترین روش هایی که با آنها می توان از یک در محافظت کرد، محصولا پر جزئیاتی وجود دارد که می تواند محتوای فلزی داشته باشد، اما احتملا شما به دنیال قفل های در با امنیت بالایی هستید که با سطوح اولیه ی حفاطتی همراه باشند.

اغلب می توانید با نگه داشتن قفل در دستتان، محتوی فلزی را بگویید.

یک قفل سنگینف قفلی است که از فاصله های عریض یا اجزای پلاستیکی برای کم کردن هزینه استفاده نمی کند.

هنگامی که شرکتی قفلی را با فضای خالی یا اجزای ساخته شده از پلاستیک درست می کند، این کار در نهایتباعث خرج شدن امنیت شما خواهد شد.

قفل های در با امنیت بالا می بایست فلز سنگین و سختی داشته باشند. و می بایست از آن زیاد استفاده کرده باشند.

 1. قدرت پیچ و مهره

علاوه بر محتوای فلزی قفل، به پیچ و مهره ای هم برای چفتتان نیاز دارید که بتواند تا جای ممکن در برابر فشار ایستادگی کند.

قفل های در با امنیت بالا، پیچ و مهره هایی از فولاد سخت خواهد داشت که در برابر حملات فشاری (همچون لگد زدن، فشار میله ی مخصوص شکستن در خانه، چکش های آهنگری، ضربات شانه و …)، ایستادگی می کنند.

بدون استحکام این حملات، به طور متعدد، به اندازه ای موجب خمیدگی یا گسیختن پیچ و مهره می شود که موجب شکست آن می گردد.

قفل های در با امنیت بالای همراه با پی و مهره های محکم، در برابر حملات برنده هم مقاوم اند. مجرمان نمی توانند با استفاده از اره آهن بری یا اره ی متقابل ۀن قدر به پیچ و مهره آسیب بزنند که در باز شود.

این حملاتف نسبت به حملات فشاری، کمتر اتفاق می افتد اما اگر خطری است که آن را در نظر می گیریدف قفلی که انتخاب می کنید باید مقاوم در برابر برش باشد.

 1. حفاظت مته

safest digital door locks

برخلاف یک قفل ساز، که تنها قفل ها را در مواقع نیاز با مته سوراخ می کندف بسیاری از افراد بی پروا، یاد می گیرند که چطور قفل ها را با مته باز کنند، زیرا این روش سریع است و به نظر می رسد اکثرا جواب می دهد.

اما مجرمی که با قفل های در با امنیت بالا، با روش های محتاطانه ی ضد مته ای مواجه می شود، خواهد دید که تلاش و روش او برای ورود، باعث نمی شود از این قفل ها عبور کند.

دو نکته ی اصلی وجود دارد که برای محافظت قفل های در با امنیت بالایتان در برابر مته، باید آن ها را در نظر بگیرید.

یکی پیچ های تنظیم کننده و دیگری خط شکاف است.

هر دوی این دو زمینه، می توانند با یاتاقان های ساچمه ای ساخته شده از فولاد سخت، محافظت شوند. گاهی اوقات صفحات ضد مته ای وجود دارد که برای محافظت از کسی که می خواهد خط شکاف را برش دهد، چرخانده می شود، اما این ها نکاتی هستند که در جایی دیگر باید مورد توجه قرار بگیرند.

 1. کنترل کلید

شما نمی خواهید که کسی حتی کوچکترین دسترسی ای به دارایی هاییتان داشته باشد، تا مبادا بتواند بدون اطلاع شما، قفلی را کپی کند.

بهترین کاری می توانید انجام دهید این است بر قفل های در با امنیت بالایی سرمایه گذاری کنید که امتیاز نامه های جای کلید دارند. این امر باعث می شود دسترسی به ورقه های کلید، بسیار منحصر به فردتر باشد.

البته هنوز نیاز دارید بدانید که مناسب ترین راه برای پنهان کردن قفل های یدکیتان چیست، تا مبادا کنترل کلیدهایتان را از دست بدهید.

اما علاوه بر این، راه هایی هم برای به دست اوردن ورقه های کلید وجود دارد و راه هایی هم برای برش ان ها بدون اجازه ی صاحب کلید هست. چیزی که باید بدانید این است که به طور قابل توجهی در برابر این نوع خطر، بیشتر محافظت می شوید.

 1. میان بر مقاومت

safest digital door locks

حتی برخی از بهترین قفل های در با امنیت بالا می توانند با ترکیب های خاصی برای قفل ها، میان بر زده شوند. و از قرار معلوم قفل های با امنیت بالا روش های میان بر زدن کشف شده ای دارند و تنها با فراهم امنیتی خیالی پایان می پذیرند.

یک مثال بسیار خوب، باز کردن در با گردش شستی برای برخی از قفل های سیلندری با امنیت بالای متعلق به اتحادیه ی اروپاست.

این میان برها در ضربه ها و دزدی ها یکسان رفتار یکسانی ندارند.

گاهی روش های ساده تری برای ورود وجود دارد و در ان ها پیچیدگی سلیندر قفل با استفاده از روش های ضعیف دیگر، دور زده می شود.

مطمئن شوید که قفل با امنیت بالایی که می خواهید انتخاب کنید، یک میان بر دارد.

محصولات قدیمی تری که حتی متعلق به بهترین مارک ها هستند، مدل های شاهکاری دارند که مشکلات ان ها توسط موارد تکراری جدیدتر حل شده است.

سایر مارک ها مدل های ضعیفی را با به روز رسانی قفل ها معرفی کرده اند و نسخه ای را معرفی کرده اند که با ان تنها می خواهند امتیاز نامه ی خود را حفظ کنند.

ملاحظات مربوط به قیمت قفل های با امنیت بالا

 • در حوزه ی امنیت، شما چیزی دریافت می کنید که هزینه ی ان را پرداخت کرده باشید.
 • هزینه بیشتر، منجر به قفل های با امنیت بیشتر می شود.
 • در ارتباط با مارک های خاص، شما بیشتر به خاطر اسم ان ها پول می پردازید تا فاکتورهای تولیدی ای که اجبارا منجر به افزایش هزینه می شوند.
 • بعضی از قفل ها، قیمت هایی دارند که تنها به یکی از ویژگی های امنیت بالا مربوط می شود و از سلیندرهایی قفلی ای استفاده می کنند که تولید شده ی شرکت هایی کم کیفیتتری هستند. این کار برای کاهش برخی از قیمت های کلی صورت می گیرد.
 • به مشخصات قفلتان نگاه کنید تا بفهمید در حقیقت برای چه چیزی دارید پول می پردازید.
 • دو خصوصیت بزرک برای قیمت ها بالاتر، محتوای فلزی (این که چقدر فلز و چه نوع فلزی استفاده شده است) و پیچیدگی هسته ی قفل، می باشد.
 • وقتی که یک اسم تجاری امنیتی معروف، محصولی با هزینه بالا دارد که نسبت به محصولی با قیمت مشابه، هیچ کدام از ویژگی های امنیتی بالا را ندارد یا تعداد کمی از ان ها را دارد، این امر نشانه ی خوبی است برای این که این محصول ارزش هزینه ی تبلیغ شده را ندارد.
 • اگر دارید برنامه می ریزید که خود قفل را نصب کنید، باید ویژگی هزینه ی تغییر قفل ها را هم در نظر بگیرید.

بهترین مارک های قفل در با امنیت بالا

safest digital door locks

در این بخش، تنها می خواهم برخی از بهترین مارک ها را برای زمانی که به دنبال خرید قفل های در با امنیت بالا هستید، برجسته کنم.

مطمئنا این ها تمام تولید کنندگانی نیستند که قفل های در با امنیت بالا می سازند، اما رقیبان بسیار عالی ای هستند که بهترین قفل های در را ارائه می دهند.

این مارک ها واقعا، مارک های تولید کننده ی قفل دری نیستند که بیشترین اعتماد را کسب کرده باشند و ممکن است شهرتی نداشته باشند که اکثر مردم ان ها را بشناسند.

اما تا زمانی که به امنیت مربطو می شود، این شرکت ها بهتر از بقیه هستند.

از مارک هایی که کارشناسان امنیتی به طور جهانی از آن بی خبرند، دوری کنید و چیزی را بخرید که واقعا می تواند جزء میان بهترین قفل های در با امنیت بالا محسوب شود.

۱.Abloy

این شرکت در بازار امروز قفل های نگهداری دیسکی خوبی تولید می کند.

آنها برخی از بهترین محصولات قفل را تولید می کنند و مدل Protec2 ان ها هنوز هم باز نشده باقی مانده است. قدرت فیزیکی قفل های آن ها در بین بالاترین سطح و به صورت همگانی در دسترس است.

با ساختار محکم وفولاد سخت شده برای قفل درهای با امنیت بالای خود، آنها نیز در برابر حفاری، دیلم و برش محافظت می شوند.

اگر چه Assa Abloy شرکت پدر بسیاری از مارک های برجسته ی قفل سازی است، نشان Abloy ان ها، برای قفل های با امنیت بالا یکی از بهترین ها است.

 1. Mul-T-Lock

یک شرکت بسیار محبوب، برای قفل های در با امنیت بالا، مارک Mul-T-Lock است.

آنها در طراحی های قفل های سوزنی غلتان و سیستم های نوار کناری خلاق اند و در امنیت ساختاری قفل های خود نیز مدام پیشرفت می کنند.

قفل های با امنیت بالای آن ها، در نقاط مته ای ان ها، بیشترین انتقاد را کسب می کند و مقاومت ان ها در برابر برش و اهرم برای پیچ و مهره، چیزی فراتر از وظیفه ی ان ها است.

با چیزی شبیه Mul-T-Lock Hercular، شما بیشترین امنیت ممکن در یک قفل را به دست می آورید.

 1. EVVA

شرکت قفل سازی EVVA در تولید مجموعه ای گسترده از قفل های در امنیتی متخصص است. قفل های آن ها کیفیت های متفاوتی دارند، اما به عنوان یک قاعده کلی، EVVA نسبت به بسیاری دیگر از شرکت ها، قفل های امنیتی قویتری تولید می کند.

safest digital door locks

آنها بیشتر به خاطر پیچیدگی داخلی قفل های خود برتری دارند و از روش های نوآورانه و غیر منتظره ای در داخل سیلندر قفل استفاده می کنند.

یکی از بهترین قفل های امنیتی، مدل MCS است که در مدل سیلندر یورو محبوب تر از معادل سیلندر لبه ای آن است.

این قفل یکی از چندین قفل با امنیت بالا است که از اجزای قفل مغناطیسی استفاده می کند. این قفل ها در برابر حمله فیزیکی مقاومت کمتری دارند و بیشتر با در نظر گرفتن امنیت داخلی ساخته می شوند. آن ها از لحاظ جسمی ناامن نیستند، اما این نکته ای نیست که آن ها در آن برتری داشته باشند.

 1. Medeco

یک مارک بسیار محکم برای قفل های با امنیت بالا Medeco است.

شما اغلب می بینید که سیلندر قفل ان ها حداقل در انواع قفل های در تجاری معمولی استفاده می شود.

اگر به دنبال یک چقت Medeco، یک سیلندر جفتی Medeco، و یا هر چیز دیگری هستید، ان ها ویژگی های گفته شده را دارند.

افتخار Medeco این است که برای خرید نسبتا قابل دسترس است و سطح پایه ی خوبی برای محفاظت ارائه می دهد.

این نوع قفل ها بهترین پیچیدگی داخلی یا قویترین ساختار فیزیکی را دارند، اما از لحاظ قیمت، ارزان ترند و به طور قابل توجهی، به عنوان مارک قفلی با کاتالوگ محصولات خود، امنیت بهتری ارائه می دهد.

این شرکت در گذشته مسائلی داشته است، اما آن ها به حرف کارشناسان گوش کرده و محصولات جدید خود را بهتر کرده اند.

 1. BiLock

چفت کلید خورد BiLock همیشه در بالای لیستی از محصولات با امنیت بالا، از نگاه مردم قرار دارد. به همین دلیل است که BiLock یک مارک امنیتی مناسب با امنیت بالا است، زیرا این سیستم از سیستم کلیدی یکسانی در محصولات خود استفاده می کند.

این محصول یک سیلندر با امنیت بالا است که برای اغلب سارقان غلبه بر آن آسان نیست.

هنگامی که یک BiLock را برای در خود انتخاب می کنید، کلیدی منحصر به فرد دریافت خواهید کرد که تعداد کمی از مردم می توانند از روی ان کپی برداری کنند.

همچنین می توانید از سوراخ کلیدری که بسیاری از آن ها نمی توانند بازش کنند، استفاده کنید، زیرا نه فقط از دو مجموعه ی سوزنی غلتان بلکه از یک سیستم نوار کناری استفاده می کند. محتوای فلز متفاوت خواهد بود، اما شما می توانید به یک هسته قفل با کیفیت تکیه کنید.

راهنمایی هایی برای ارتقاء قفل های در با امنیت بالا:

 • ملاحظات مربوط به درهای مسکونی و درهای تجاری تفاوت بسیار زیادی دارند.
 • شما به قفلی نیاز دارید که مناسب با در موجودتان دارید (به عنوان مثال: قفل های سیلندری یورو به در آماده شده ای نیاز دارنده که با در آماده شده برای قفل مورب متفاوت است).
 • باید یک ارزیابی ریسک انجام دهید تا جنبه هایی از قفل های امنیتی را پیدا کنید که بیشتر به آن ها توجه دارید.
 • قفل های در با امنیت بالا چفت کلید خورد دارند. اگر از دستگیره های در کوک شده تکیه می کنید، دارید از قفل های اشتباهی استفاده می کنید.
 • راه هایی برای افزایش امنیت قفل های موجود وجود دارد و بسته به شرایط شما ممکن است بتوانید به جای تعویض آن ها قفل های خود را مجددا نصب کنید.
 • در مورد امنیت آپارتمان، باید بررسی کنید تا چقدر مجاز به تغییر امنیت قبلی می باشید.

نتیجه گیری

مارک قفل یا قفل با امنیت بالایی که بهترین باشد، وجود ندارد. تنها چیزی که وجود دارد این است که باید برای یافتن بهترین قفل متناسب با نیازهای خود فکر کنید.

قفل شما جایی نیست که تمام امنیت شما متعلق به آن باشد. هنوز هم باید روی هم رفته در مورد امنیت محیط و امنیت در خود نگران باشید.

اما با این اطلاعات، تمام چیزهایی که لازم دارید انجام دهید این است که از خودتان بپرسید چه چیزی در یک قفل بیشتر برایتان مهم است و بعد بهترین قفل در امنیتی را برای خودتان نصب کنید.