قفل های آویز دیجیتالی هوشمند جدید و ضریب امنیتی آنها: امروزه جهان در حال تغییرات چشم گیری است که در آن خانه های هوشمند و ابزارهای امنیتی هوشمند با سرعت بسیار در زندگی روزمره مردم رخنه می کنند.

اما عجیب تر از آن به روز رسانی هایی است که صنعت فناوری در این ابزارها ایجاد می کند! این به روز رسانی ها اطمینان حاصل می کنند که این دستگاه ها ارتباطات یکپارچه در سراسر سیستم ها ایجاد می کنند و بسیار کاربر دوست هستند!

آخرین جریانی که مشاهده کرده ایم، استفاده از cloud برای ذخیره سازی داده ها و ارتباط با سیستم امنیتی خانگی پس و پیش می باشد!

همچنین پیش بینی شده است که صنعت قفل هوشمند تا سال ۲۰۲۳ به مبلغ US$2.40 بیلیون می رسد.

برخی عوامل کلیدی که در این رشد عظیم دست داشته اند، شامل آگاهی رو به رشد از راه های امنیتی هوشمند در بازارها، رشد پایدار در دستگاه های خانگی هوشمند متصل قابل حمل و پایگاه کاربری در حال توسعه ای برای گوشی های تلفن همراه در بسیاری از مناطق روستایی در سراسر جهان می باشند.

اینها دلایل اصلی هستند که به ما ثابت می کنند کار امنیت هوشمند برای برآورده ساختن منفعت شما است.

مرتبط: خرید قفل های دیجیتال یوکا-شرکت نوآوران هوشمند

نمونه های مختلفی از قفل های هوشمند در بازار موجود است که به نظر می رسد اکنون بازار قفل آویز هوشمند در حال ترقی باشد. این بخاطر سبکی و استفاده آسان آنهاست.

بسیاری از خانه های شهری قفل آویزهای هوشمند را ترجیح می دهند تا قفل های در معملولی، زیرا نیازی به نصب کردن ندارند.

حال امنیتی که این قفل آویزها فراهم می کنند بستگی به برند آنها، ساختار فیزیکی قفل و فناوری که در آنها بکار برده شده دارد. همچنین تا حدود زیادی بستگی به این سوال که کدام قفل برای مصرف کننده مناسب تر است دارد.

اکنون برای اینکه بدانید قفل آویز هوشمند امن است یا نه، ابتدا انواع مختلف قفل آویزهای موجود در بازار را بشناسید.

بسیاری از قفل آویزهای هوشمند هم در بازار و هم در فروشگاه های آنلاین موجود هستند. بسیاری از آنها متفاوت عمل می کنند. بعضی از آنها با بلوتوث، سیم، برخی با ورود کد عبور و غیره کار می کنند.

به منظور دانستن اینکه کدام قفل هوشمند برای شما مناسب تر است، ابتدا باید انواع دسترسی برای قفل آویزهای موجود در بازار را بشناسید.

قفل آویزهای متصل به گوشی های هوشمند

 padlocks security

همانطور که قبلا اشاره کردیم، افزایش استفاده از گوشی های هوشمند دلیل اصلی تقاضای بالای فناوری های هوشمند می باشد!

این نوع از قفل آویزها از طریق گوشی هوشمندتان عمل می کنند. آنها از فناوری هایی مانند بلوتوث، NFC، و غیره برای باز کردن استفاده می کنند.

این نوع از قفل آویزها همچنین امنیت بیشتری ایجاد می کنند، از آنجایی که ویژگی های زیادی را شامل می شود، از جمله نظارت بیدرنگ بر قفل، مدیریت قفل های متعدد بر روی دستگاه های تلفن همراه هوشمند، به اشتراک گذاری یا لغو دسترسی برای افرادی که خودتان انتخاب می کنید، برنامه ریزی زمان دسترسی و غیره.

قفل آویزهای همراه با بیومتریک

بسیاری از قفل ها بر روی یک خاصیت بیومتریک عمل می کنند. سالهاست که اسکنرهای بیومتریکی در زمینه امنیت سطح بالا مورد استفاده قرار گرفته اند. معمولا این اسکنرها قیمتشان بالاست و از این جهت گز