قفل دیجیتال درب و قفل هوشمند در سراسر جهان رواج دارد .

متوقف شدن ، پیدا کردن کلید درست و انداختن آن در قفل درب، کار دشواری نیست. اما وقتی عجله دارید برای ورود یا خارج شدن از یک فضا ، راحت و خوشایند نیست.
به این ترتیب ، تعداد بیشتری از افراد قفل هوشمند دیجیتال درب را قبول می کنند. ما به شما نشان خواهیم داد که چرا تقاضا برای این دستگاهها بالا می رود:

راحتی

راحتی قفل هوشمند

راحتی قفل هوشمند

ما نمی توانیم به اندازه کافی تکرار کنیم که قفل های هوشمند دیجیتال درب ، راحت هستند. این کار با لمس یک دکمه ، ضربه یک کارت یا از طریق تلفن های هوشمند زمان لازم برای دسترسی به خانه ها را کاهش می دهد.

سایر حالتهای دسترسی ، شامل پین کدها ، کلیدهای بلوتوث ، کارتهای RFID و بیومتریک است. اینها باعث جلوگیری از زمانیکه در دسته کلید خود دنبال کلید مناسب میگردید ، میشود. حتی در صورت از حذف یا گم شدن، نیاز به تعویض را نیز از بین می برید.

زیبایی شناسی

قفل دیجیتال هوشمند

قفل دیجیتال هوشمند

قفل های درب های دیجیتال نه تنها راحت هستند ، بلکه حس شیک و مدرن را به شما ارائه می دهند. این قفل ها به گونه ای طراحی شده اند که هر دکوراسیونی را با زیبایی شناسی جهانی ، متناسب می کند. اگر تم مینیمالیستی دارید یا یک چشم انداز آینده نگرانه از آینده برای منزل خود دارید ، قفل های درب هوشمند دیجیتالی متناسب و کامل هستند.

پک کامل با ویژگی های خاص

قفل های درب دیجیتال هوشمند با پک کامل اند و ویژگی هایی دارند که قفل های سنتی ارائه نمی دهند.عملکرد و وظایف بسیاری برای اطمینان از امن بودن خانه شما دارد و به شما امکان این را می دهد که وقایع خانه را رصد و مدیریت کنید.
برخی از این ویژگی ها شامل آلارم های حریق و دستکاری برای امنیت شما می باشد. به طور مشابه ، قفل خودکار و مشاهده دسترسی های غیر مجاز به شما آرامش بیشتری می بخشد. سرانجام ، کارکردهایی مانند دسترسی به زمان حساس و مهم مهمانان و بازدید کنندگان از راه دور راحتی بیشتری را فراهم می کند. این کارها از طریق یک برنامه تلفن همراه انجام می شود و کنترل کامل خانه خود را در هر زمان و هر مکان را به شما میدهد.

عصر هوشمند

این روزها تقریبا همه چیز هوشمند است! چه راهی بهتر از اطمینان از امنیت این مکمل ها در خانه شما با قفل درب هوشمند یا دیجیتال وجود دارد؟ از تلویزیون گرفته تا حمام ، قفل های درب نیز از هوشمند شدن ،نباید صرفه جویی شوند.

امروز وقت آن است که بدون کلید بروید!

قفل هوشمند

قفل هوشمند

برای راحت تر بودن در دنیایی که رو به هوشمند شدن است امنیت و آرامش را از درب خانه خود آغاز کنیم . قیمت قفل دیجیتال درب در مقابل امنیتی که به ما می دهد پس اندازی گران بهاست .

امتیاز دهید.