افراد در سفرهای کاری و تفریحی خود ترجیح می دهند در هتل هایی اقامت کنند که از نظر امنیت نگرانی نداشته باشند ، سرویس های به موقع دریافت کنند و با رفتاری مناسب و درخور از آن ها استقبال شود . اما هتل داران چگونه می توانند این خواسته های مهمانان هتل خود را پاسخ داده و سفری بی دغدغه برای آن ها رقم بزنند ؟ با بررسی راه حل نگرانی های امنیتی هتل ها با ما باشید .

زمان مطالعه : 

وارن بافت می گوید : « برای بدست آوردن شهرت ۲۰ سال تلاش لازم است ولی این شهرت تنها در پنج دقیقه از دست می رود . » پس یک اتفاق ناگوار هر چند کوچک و هر گونه خللی در حس امنیت مهمانان هتل می تواند برند شما را خدشه دار کند .

راه حل نگرانی های امنیتی هتل ها چیست ؟

برای حل این نگرانی های امنیتی ، در وهله مدیریت هتل باید هتل را به تجهیزات امنیتی مجهز کرده و کنترل کاملی بر آن داشته باشد . آنچه در این میان اهمیت ویژه ای دارد توجیه پرسنل هتل است که تامین امنیت و حفظ آن را همیشه در ذهن داشته باشند .

در ادامه به نکاتی می پردازیم که رعایت و انجام آن ها می تواند در کاهش نگرانی های امنیتی هتل کارایی لازم را داشته باشد :

  • در ارائه سرویس به مهمانان نکات امنیتی را در نظر داشته باشید .

می توان از پذیرش هتل به عنوان اولین جایی که مهمان به آن مراجعه می کند نام برد . پس لازم است با رفتاری شایسته با مهمانان برخورد شود و حس پاسخ گویی پرسنل هتل را القا کند ؛ با این وجود پروتکل های امنیتی نیز بسیار مهم بوده و توجه به آن از ضروریات به حساب می آید .

بیشتر بدانید : خرید با کیفیت ترین قفل کارتی – برندهای اروپایی و کره ای

  • کارت اتاق ها را چک کنید .

از امنیت قفل هایی که برای اتاق های هتل انتخاب می کنید مطمئن شوید . قفل هایی که ایمنی بالایی نداشته باشند با برنامه نویسی جزیی و تعدادی قطعه سخت افزاری قابل دسترسی و هک هستند .

توصیه می شود مهمانان نیز نکات امنیتی ارائه شده توسط پرسنل هتل را رعایت نموده و زمینه را برای بروز برخی اتفاقات ناگوار فراهم نکنند .

تجهیزات دیگری نیز علاوه بر قفل کارتی برای تامین امنیت بیشتر هتل در اختیار است ؛ مانند گاوصندوق دیجیتال .

در پست بعدی در ادامه این مطلب با ما باشید تا با ارائه پاسخی به نگرانی های امنیتی هتل ها ، نکات کاربردی بیشتری بررسی کنیم .

منبع : securitymagazine

yuccahq-telegram

۵/۵ - (۱ امتیاز)