۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه
ارسال رایگان
دستگیره دیجیتال

دستگیره دیجیتال؛ امنیت در سایه تکنولوژی

ابـزارهــای تامــین امــنـیت خـانگـی و اداری به تکـنـــولــوژی در حـــــال تـوســعه روز افـزون هستند. این ابـزارهــا کمـک مـی‌کنند تـا خیــــال کاربران از بابت امنیت ساختمانشان راحت باشد. فرقی ندارد مکان موردنظرتان اداری ست یا تجاری؛ در هرصورت برای تامین امنیت و کنترل بهتر تردد، به دستگیره دیجیتال احتیاج پیدا خواهید کرد.

دستگیـره دیجیتـال یکی از بهترین و به‌روزتــریـن ابزارهـای امنیتـی در دنیای دیجیتال محسوب می‌شوند که به کاربران کمک می‌کنند علاوه‌ بر آســودگی از بابت امــنیت، با روش‌‌هــای مختلـفـی به قفــل دسترسی داشته باشند.این دستگیره‌ها نقش مهمی را در حذف کلـید از رفـت‌وآمدهــا بازی مـی‌کنند و با استفــاده از آن‌ها کلـید در سرانگشتان شماست.

تماس با یوکا

پرفروش ترین محصولات دستگیره دیجیتال

دستگیره هوشمند Venus

دستگیره هوشمند Venus

تماس اطلاعات کامل محصول

قیمت: ۱۶,۸۰۰,۰۰۰تومان

دستگیره هوشمند Sun Pro

دستگیره هوشمند Sun Pro

تماس اطلاعات کامل محصول
دستگیره هوشمند Leo Pro

دستگیره هوشمند Leo Pro

تماس اطلاعات کامل محصول

قیمت: ۳۰,۸۰۰,۰۰۰تومان

دستگیره هوشمند Venus Pro

دستگیره هوشمند Venus Pro

تماس اطلاعات کامل محصول
کلید را فراموش کنید.

کلید را فراموش کنید.

استفـاده از کلید به عنوان راه ورود، همواره مشکلات فـراوانی را به همراه داشته است. فراموش کردن کلید، گم کردن آن، تکثیـر بـرای اعضای خانواده، همـراه داشتن همیشگـی، عدم امکان ورود بـرای دوستان و اعـضای خـانواده بدون کلــید و...، امکــان ورود به کمک اثر انگشـت، رمز، کـارت و تلـفـن هـوشمــند، روش هــای جایگــزین بسیار مناسبی هستند.

نیازی نیست قفل کنید.

نیازی نیست قفل کنید.

بار ها پیش آمده که فراموش می کنیم درب را قفل کنیـم. ممکـن است برای شما هم اتفـاق افتـاده باشد زمـانی که فاصلـه زیـادی با منـزل دارید متوجه مـی شوید که درب را قفـل نکرده اید و این تازه ابتدای نگرانی خواهد بود. به کمک سیستم قفل اتومـاتیک درب، هیچ کدام از این نگرانی ها باقی نخواهـند مـاند.

هوشمند زندگی کنید.

هوشمند زندگی کنید.

از کیلــومتر هــا دورتر به راحتــی یک لمــس، درب منزلتــان را به روی دوستـان و میهمـانان باز کنــید. هــر لحظـــه از امنــیـت عزیزانــتــان مطمئن شوید و با خیالی آسوده زندگی کنید. امکـان اتصـال قـفل دیجیتـــال به سیسـتـم هــای هوشمند ســـازی منـازل ، دریچــه ای جدید از زندگی هوشمنـد را خواهد گـشود، دریچه ای رو به فــردا.

سطح جدیدی از امنیت

سطح جدیدی از امنیت

وجـود کلـمه شـاه کـلید به معنــی عـدم امنیـت اســت. کـلیــدی که به راحتی تکثیـر می شـود، قفلی که در زمــان کوتـاهی با کمـتـرین تجهـیزاتی باز می شـود و در زمان سفـر باید برای امنـیــت آن دسـت به دامان دیگران شد، همـه و همـه نشـان دهنـده ضعــف شـدید سیستم های قدیمی و ناکارامدی آنها است. قفل دیجیتال با ارائه بالاترین سطح از امنیت، آرامشی عمـیق را به ارمغـان می آورد.

تاریخچه دستگیره دیجیتال

 • قفل های امروزی راهی طولانی را طی کرده‌اند تا به دست مصرف کنندگان برسند. قدمت قفل به سال‌های اولیه تمدن انسان برمی‌گردد. البته می‌توان قدمت قفل دیجیتال را کمتر از پنجاه سال دانست.
 • قدیمی‌ترین قفل دیجیتال توسط شرکت شلاگ تولید شده است و این تولیدکننده آمریکایی از این جهت یکی از رکوردداران این صنعت محسوب می‌شود. اولین قفل دیجیتال در سال 1976 تولید و در هتلی در آتلانتا مورد استفاده قرار گرفت. می‌توان قفل های کارتی را قدیمی‌ترین نسل در قفل‌های دیجیتال دانست.
 • رفته‌رفته و در سال‌های دهه 1990، توسعه و تولید قفل‌های دیجیتال در دستور کار بسیاری از تولیدکنندگان در سرتاسر جهان قرار گرفت و به این ترتیب کشورهایی مانند آلمان، ژاپن، کانادا، کره جنوبی و چین به تولید نسل جدید قفل‌ها اقدام کردند.

انواع دستگیره دیجیتال:

قفل و دستگیره دیجیتال به لحاظ کاربری، نوع باز شدن مکانیکی و دسترسی به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شود. معمول‌ترین و متداول‌ترین تقسیم‌بندی دستگیره دیجیتال به روش مکانیکی باز شدن آن مربوط می‌شود که عبارتند از:

قفل دیجیتال بدون دستگیره

قفل دیجیتال بدون دستگیره

همانطور که از نام آن پیداست، این نوع از قفل دیجیتال برای باز شدن به دستگیره نیاز ندارد و معمولا کاربران در درب‌های ضدسرقت و در کنار دستگیره‌های مکانیکی از آن استفاده می‌کنند. البته این نوع دستگیره دیجیتال به تنهایی هم روی درب قابل نصب و استفاده است اما عمدتا جایگزین قفل دوم در درب‌های ضدسرقت می‌شود. قیمت اقتصادی و مقرون به‌صرفه در کنار سهولت نصب از مهم‌ترین ویژگی‌های قفل دیجیتال بدون دستگیره محسوب می‌شود.

قفل دیجیتال با دستگیره ساده

قفل دیجیتال با دستگیره ساده

همانطور که از نام آن پیداست، این نوع از قفل دیجیتال برای باز شدن به دستگیره نیاز ندارد و معمولا کاربران در درب‌های ضدسرقت و در کنار دستگیره‌های مکانیکی از آن استفاده می‌کنند. البته این نوع دستگیره دیجیتال به تنهایی هم روی درب قابل نصب و استفاده است اما عمدتا جایگزین قفل دوم در درب‌های ضدسرقت می‌شود. قیمت اقتصادی و مقرون به‌صرفه در کنار سهولت نصب از مهم‌ترین ویژگی‌های قفل دیجیتال بدون دستگیره محسوب می‌شود.

قفل دیجیتال با دستگیره PUSH/PULL

قفل دیجیتال با دستگیره PUSH/PULL

دستگیره‌های پول اند پوش از جدیدترین مدل‌های دستگیره محسوب می‌شوند که کاربری آسانی دارند. این دستگیره‌ها براساس ایده طراحان کره‌ای طراحی شده‌اند مدل آن‌ها به صورتی است که می‌توانید به سادگی وارد کردن فشار به آن‌ها درب را باز کنید.

مزایای دستگیره دیجیتال نسبت به قفل مکانیکی

 • سهولت کاربری نسبت به قفل مکانیکی
 • امنیت بسیار بالا
 • ضد هک و ضد سرقت بودن نسبت به قفل مکانیکی
 • امکان نظارت بر تردد ورود و خروج کاربران در مدل‌های خاص
 • مکان تنظیم رمز دومرحله‌ای و افزایش امنیت هنگام مسافرت
 • امکان تنظیم رمز موقت برای میهمانان
 • تنوع در دسترسی
 • تجهیز به هشدارهای امنیتی هنگام ورود افراد بیگانه

چرا باید دستگیره دیجیتال خرید؟

 • باید بدانید که روزگار ما با سرعت زیادی درحال گذار به عصر مدرنیته و پادشاهی اینترنت اشیا در خانه های هوشمند است. در این وضعیت، همراهی با تکنولوژی می‌تواند برگ برنده شما در مدیریت امنیت خانه باشد. ضمن اینکه تجهیز خانه به دستگیره دیجیتال می‌تواند باعث افزایش ارزش مادی ساختمانتان شود و این مسئله برای کسانی که قصد فروش ملک خود را دارند، بسیار مهم است.
 • از طرفی خرید دستگیره دیجیتال برای افرادی که صاحب خانه نیستند هم کاربردی خواهد بود. نصب این قفل بسیار آسان است و شما می‌توانید خودتان به سادگی درب را به دستگیره دیجیتال مجهز کنید و آن را با خودتان به خانه بعدی ببرید.
 • افزایش قابل توجه امنیت با استفاده از دستگیره دیجیتال یکی دیگر از مهم‌ترین مواردی است که با خرید این گجت الکترونیکی به شما سود خواهد رساند. امنیت مثال زدنی قفل و دستگیره دیجیتال آن را به قهرمان شماره یک امنیت دنیا تبدیل کرده است و به شما این امکان را می‌دهد که بدون نگرانی از ورود بیگانگان به منزل یا محیط کسب‌وکار، آن را ترک کنید.
 • ضمن اینکه هزینه قفل دیجیتال در برابر کارایی آن بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است و مدت‌ها برایتان کار خواهد کرد.
تماس با کارشناسان فروش یوکا

برندهای مختلف دستگیره دیجیتال

امروزه برندهای متعددی در زمینه تولید گجت‌های امنیتی و دستگیره‌های دیجیتال فعالیت دارند. سامسونگ، فیلیپس، ایگلوهوم، شلاگ، ییل، آگوست، وایز و یوکا از تولیدکنندگان معروف قفل دیجیتال در دنیا هستند.

 • در این میان، یوکا به دلیل حضور رسمی نماینده فروش در ایران و بومی‌سازی در تولید از بهترین انتخاب‌ها برای مصرف‌کنندگان ایرانی محسوب می‌شود.
yucca
august
yale
schlage
igloohome
samsung
کاربرد دستگیره دیجیتال

کاربرد دستگیره دیجیتال

دستگیره دیجیتال کاربرد وسیعی دارد. دستگیره کارتی هتل اولین برخورد بسیاری از ما با قفل دیجیتال بود. در سال‌های گذشته کمتر کسی به این مسئله فکر کرده بود که امکان دارد قفل‌های دیجیتال و هوشمند در اماکن مسکونی هم مورد استفاده قرار بگیرند؛ اما امروزه این گجت الکترونیکی در هر ساختمان و با هر کاربری که می‌شود.

مشاوره رایگان

مکان‌های زیر، بهترین کاندیدا برای نصب دستگیره دیجیتال هستند

باشگاه ها

استخرها

سالن های ورزشی

اماکن تفریحی هتل

مراکز زیبایی و اسپا

آرمایشگاه ها و سایر مراکز درمانی

ادارات و مراکز کسب و کار

دانشکاه ها و سایر مراکز آموزشی

ویژگی های امنیتی دستگیره دیجیتال

 • کنترل و دسترسی با هوشمند همراه کنترل و دسترسی از طریق گوشی هوشمند همراه
 • ضد هک و ضد شوک سیستم ضد هک و ضد شوک
 • قفل امنیتی داخلی سیستم قفل امنیتی داخلی
 • غیرفعال شدن خودکار غیرفعال شدن خودکار
 • سنسور نیمه هادی سنسور نیمه هادی
 • قفل چند مرحله‌ای قفل چند مرحله‌ای
 • سنسور هشدار حریق سنسور هشدار حریق
 • خروج اضطراری سیستم خروج اضطراری

دیگر محصولات دستگیره دیجیتال

دستگیره هوشمند Maia

دستگیره دیجیتال Maia

تماس اطلاعات کامل محصول
دستگیره هوشمند Leo Classic

دستگیره دیجیتال Leo Classic

تماس اطلاعات کامل محصول
دستگیره هوشمند Leo Max

دستگیره دیجیتال Leo max

تماس اطلاعات کامل محصول
دستگیره هوشمند Venus

دستگیره دیجیتال Venus

تماس اطلاعات کامل محصول

راه‌های دسترسی دستگیره دیجیتال

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از دستگیره دیجیتال، تنوع در دسترسی به آن است. این یعنی شما می‌توانید نسبت به مدلی که انتخاب می‌کنید، به قفل دسترسی داشته باشید و درب را باز کنید.

حسگر کف دست

حسگر کف دست

کارت

کارت

رمز تصادفی

رمز تصادفی

رمز عبور

رمز

اپلیکیشن گوشی همراه

اپلیکیشن گوشی همراه

 بلوتوث

بلوتوث

اثر انگشت

اثر انگشت

اسکنر قرنیه

اسکنر قرنیه

قیمت دستگیره دیجیتال

 • افزایش و نوسان در نرخ ارزهای بین‌المللی، موجب نوسان در بازار گجت‌های وارداتی شده است و به همین دلیل پیدا کردن محصولی با قیمت منطقی و اقتصادی یکی از دغدغه‌های اصلی مصرف‌کنندگان محسوب می‌شود.
 • ما در نوآوران هوشمند ضمن درک این دغدغه کاربران، در تلاش هستیم تا بهترین محصول با بهترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهیم. محصولات یوکا به دلیل واردات مستقیم از تولیدکننده با بهترین نرخ بازار در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد و شما می‌توانید با خیال راحت و متناسب با بودجه‌ای که درنظر گرفته‌اید، محصولی متناسب تهیه کنید.
 • برای اطلاع از لیست قیمت و مدل‌های مختلف محصولات یوکا روی لینک زیر کلیک کنید یا با کارشناسان فروش ما در نوآوران هوشمند تماس بگیرید.
به مشاوره نیاز دارم

سوالات متداول

چه دستگیره دیجیتالی برای من مناسب است؟

خرید دستگیره دیجیتال کاملا به شما، توقعاتتان و سطح کاربریتان بستگی دارد. قبل از هر چیزی بهتر است انواع قفل دیجیتال و ویژگی‌های آن‌ها را بشناسید و سپس به خرید اقدام کنید. می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید.

آیا برای نصب دستگیره دیجیتال به کارشناس نیاز دارم؟

توجه کنید باوجود اینکه نصب دستگیره دیجیتال آسان است و پیچیدگی فنی خاص ندارد، بهتر است خودتان به این‌کار اقدام‌ نکنید و از کارشناسان فنی کمک بگیرید. چرا که محصول در شرایط نصب بدون نظارت کارشناس، از پوشش گارانتی خارج می‌شود و در صورت بروز ایراد فنی، خدمات رایگان‌ تعمیر یا تعویض دریافت نخواهید کرد.

آیا دستگیره دیجیتال روی همه درب‌ها نصب می‌شود؟

اکثر درب‌ها می‌توانند کاندیدای خوبی برای نصب قفل دیجیتال باشند. البته ضخامت و حاشیه طرح درب در نصب قفل دیجیتال تاثیرگذار است. برای اطمینان از اینکه درب ساختمان‌تان مناسب این کار است یا نه، با کارشناسان فنی تماس بگیرید.

منبع تغذیه قفل دیجیتال باطری است یا برق شهری؟

معمولا اکثر گجت‌های دیجیتال به دلیل قابل اتکا نبودن به برق شهری، توسط باطری تغذیه می‌شوند. دستگیره دیجیتال یوکا هم از این قاعده مستثنا نیست؛ البته باید درنظر داشته باشید که این قفل مصرف بسیار کمی دارد و شما نهایتا سالی یک بار باید به تعویض باطری اقدام کنید.

پرسش و پاسخ تکمیلی

با عضویت در سایت پاسخ به نظرات خود را به راحتی دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید