برای کسب و کارهایی که از درب های اتوماتیک استفاده می کنند ، مزیت هایی از قبیل صرفه جویی در هزینه با جلوگیری از هدر رفت گرما و تبدیل آن به درآمد در قالب فروش افرایشی ، وجود دارد . در این مقاله برخی از مزایای درب های کشویی اتوماتیک برای ساختمان های تجاری را بررسی می کنیم .

در حالیکه درب های کشویی اتوماتیک که ممکن است جنبه اشرافی و تزئینی در ساختمان های مسکونی داشته باشند ، در بناهای تجاری به یک ضرورت تبدیل شده اند . چه دارای یک خرده فروشی محلی نظیر یک فروشگاه و یا رستوران باشید و یا دارای یک ساختمان به مراتب بزرگ تر نظیر هتل و یا بیمارستان ، درب های کشویی شیشه ای تضمین کننده جریان عبور و مرور مشتریان ، آن هم بدون زحمت ، خواهند بود . از مزایای درب های کشویی اتوماتیک چه می دانید ؟

ظرافت : درب های کشویی به عنوان عنصری از ظرافت ، عملکرد و مدرنیته در تجارت هستند . آن ها موجب افزوده شدن خاصیت زیبایی به محیط می شوند . صفحات شیشه ای درخشان از درب های اتوماتیک کشویی به طور قطع به مشتریان و بازدیدکنندگان کمک می کنند .

دوست دار مشتری : درب های شیشه ای کشویی ، به خصوص به افراد دارای معلولیت های جسمی ، سالخوردگان ، والدینی که در حال حمل کودکان خود بر روی دست و یا با کالسکه هستند ، مشتریانی که در حال حمل شی ای با یک دست و صحبت کردن با تلفن با دست دیگر هستند و افرادی که در حال خروج از ساختمان با چرخ های حمل اجناس هستند کمک می کند .

دوست دار محیط زیست و به صرفه : یک درب قدیمی را تصور کنید که با هل دادن باز می شود و پس از ورود و خروج بازدید کنندگان در طول روز با شدت بسته می شود . این درب مزاحمت های ناخواسته ایجاد می کند و زمانی که درب ساختمان باز رها می شود اجازه می دهد حجم بالایی از گرد و غبار و هوای سرد وارد محیط شود و بر دمای محل کار تاثیر بگذارد . درب های کشویی به صرفه هستند و موجب کاهش مصرف انرژی می شوند . آن ها اجازه می دهند نور فراوانی به داخل تابیده شود و موجب افزایش میزان نور دهی و صرفه جویی در قبض برق می شوند .

مزایای درب های کشویی اتوماتیک برای ساختمان های تجاری

با انواع قفل دیجیتال با امکان استفاده در مکان های مختلف تجاری و اداری و ساختمان های مسکونی آشنا شوید .

این درب ها مردم را به داخل تشویق می کنند : باز شدن پی در پی درب های کشویی در فروشگاه های خرده فروشی ، به عابران پیاده این امکان را می دهد که نگاهی گذرا به داخل فروشگاه بیاندازند و برای ورود به داخل و پرسیدن پیشنهادهای روزانه ترغیب شوند . گاهی اوقات برخی افرادی که در بیرون منتظر هستند مشتاق می شوند برای مدتی به داخل فروشگاه بیایند و چرخی در آن بزنند .

آسودگی برای کالای بزرگ تر : درب های کشویی معمولا دارای اندازه دو برابری نسبت به درب های ورودی استاندارد هستند . آن ها نه تنها ورود کالاهای بزرگ تر را به داخل فروشگاه ساده تر می کنند ، بلکه به مشتریان نیز اجازه می دهند اجناس بزرگ تر نظیر صندوقچه ها ، نیمکت ها ، تخت خواب و بسیاری اشیا بزرگ دیگر را با خود از فروشگاه خارج کنند .

امنیت و شفافیت : اگر چه شیشه ماده ای ترد و شکننده تلقی می شود ، اما درب های شیشه ای کشویی خودکار از شیشه هایی با مقاومت بالا ساخته شده اند که نسبت به درب های شیشه ای معمولی ۵ برابر سخت تر هستند . درب های کشویی اتوماتیک شفاف و ایمن هستند .

مزایای درب های کشویی اتوماتیک

از درب های اتوماتیک در بسیاری از محیط ها استفاده می شود . به طور معمول فروشگاه های خوار و بار ، هتل ها ، بیمارستان ها ، فرودگاه ها و فروشگاه های زنجیره ای با درب های اتوماتیک عجین شده اند . درب های اتوماتیک می توانند موجب افزایش آسایش ، صرفه جویی در هزینه ها و حس بهتری از خدمات مشتری در بسیاری ساختمان های دیگر شوند .

  1. برای افرادی با سنین بالاتر : درب های خودکار می توانند به یک مزیت رقابتی تبدیل شوند . فروشگاه های خرده فروشی ، سالن های سینما و رستوران هایی که پذیرای مشتریان با درب های خودکار هستند از سوی افراد معلول و دارای تجهیزات حرکتی نظیر واکر و عصا ، بیشتر مورد توجه قرار می گیرند .
  2. برای عبور و مرور بالا : مکان های تفریحی ، ساختمان های آموزشی و ایستگاه های حمل و نقل عمومی که دارای جمعیت بسیار زیاد در ساعات شلوغی هستند ، می توانند از مزیت درب های اتوماتیک به منظور کمک به آمد و شد افراد بهره جویند .
  3. برای فضای محدود : درب های اتوماتیک کشویی به مانند درب های سنتی نیازی به فضای زیاد برای باز و بسته شدن ندارند . آن ها روشی عالی برای به حداکثر رساندن تراکم فضا هستند و در عین حال موجب افزایش راحتی عابران می شوند .
  4. برای هزینه های کم تر در رعایت قانون افراد دارای معلولیت ADA : همواره نصب درب های اتوماتیک نسبت به پیاده سازی سایر نیازهای معماری در قانون ADA بهینه تر و به صرفه تر است . این درب ها راه حلی به صرفه به منظور فراهم کردن دسترسی عمومی هستند و در عین حال به افراد سالم نیز اجازه می دهند تا از این درب ها استفاده کنند .
  5. به منظور صرفه جویی در انرژی : درب های خودکار می توانند موجب کاهش هدر رفت انرژی شوند و به طور چشمگیری هزینه های سرمایش و گرمایش را تنزل بخشند . درب های خودکار تنها در زمان نیاز باز و مجددا به سرعت بسته می شوند . این امر موجب از میان برداشته شدن پدیده باز ماندن تصادفی درب ها و یا بسته نشدن کامل آن ها و در نتیجه فرار گرما و یا سرما از داخل محیط منفی می شود .

در این مقاله برخی مزایای درب های کشویی اتوماتیک را بررسی کردیم . این درب ها یکی از انتخاب های شما برای سهولت در رفت و آمد افراد در مراکز عمومی به حساب می آیند .

چنانچه تمایل دارید با انواع قفل دیجیتالی آشنا شوید از صفحات آن بازدید نمایید و برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید یا برای ما پیغام بگذارید .

yuccahq-telegram