leo page

/leo page
leo page۱۳۹۷-۵-۲۲ ۰۸:۳۶:۱۶ +۰۰:۰۰

Digital Door Lock
LEO
Pro


قفل دیجیتال leo


قفل دیجیتال leo
قفل دیجیتال leo

Digital Door Lock

قفل دیجیتال leo
قابلیت های قفل دیجیتال leo

Touch Tomorrow

قفل دیجیتال آپارتمانی

دستگیره دیجیتال که به عبارتی به همان قفل دیجیتال معروف است یکی از مهم ترین عواملیست که در طراحی و ساخت یک ساختمان با کاربردهای متفاوت مورد توجه ساختمان سازان و مالکان شده است. علاقه مالکین به طراحی ساختمان های لوکس یکی از عامل های علاقه مشتریان به دستگیره های دیجیتال امروزی شده است، البته این علاقه صرفا به دلیل دادن ظاهری لوکس به درب ورودی منزل نیست، و همچنین تمایل زیاد به حداکثر رساندن امنیت دلیل دیگیریست که اشتیاق را برای خرید این محصول برای کاربران زیادی زیاد کرده است.

دیگر مزایای دستگیره دیجیتال:

از دیگر مزایای دستگیره دیجیتال می توان به موارد زیر اشاره نمود:

ایجاد حداکثر امنیت ممکن

ایجاد راحتی به دلیل عدم نیاز به قفل کردن پس از هر بار خروج

قفل اتوماتیک تجربه دلنشین تکنلوژی

امکان باز شدن قفل توسط گوشی هوشمند

نبود نگرانی برای به همراه داشتن کلید مکانیکی و یا گم کردن آن

امکان استفاده از یک کارت برای تمام دستگیره های دیجیتال منزل و اداره . این ساختمان می تواند محل زندگی شما یا محیط کارتان باشد ، مجتمع تجاری یا تفریحی ، مدرسه یا دانشگاه ، بیمارستان یا هتل. همواره بشر به دنبال راهی برای تامین امنیت خود در برابر خطرات و آسیب هایی است که وی را تهدید می کند. یکی از راه حل های ارائه شده بسیاری از کمپانی های بزرگ برای بهبود سطح امنیت و آسایش افراد ، دستگیره دیجیتال است.

دستگیره دیجیتال ، قفل دیجیتال ، قفل هوشمند ، قفل الکترونیکی ، قفل اثر انگشت اسامی است که این محصول امنیتی را معرفی می نماید.

در طی سالیان برندهای معروف و صاحب نامی در دنیا دستگیره دیجیتال ارائه می دهند که از جمله آن می توان به یوکا ، گیت من و … اشاره نمود. با گذشت زمان این دستگیره ها ارتقا یافته و با هدف ارائه امکاناتی گسترده با سودمندی بالا و کاربردهای متفاوت طراحی شده است.

پیشرفت علم و تاثیری که بر زندگی بشر داشته هم در راستای آسایش و راحتی بشر گام برداشته و هم تجهیزات و امکاناتی ارائه نموده که عواقبی در جهت عکس برای وی به دنبال داشته است. به این ترتیب این پیشرفت علم در تحولات دستگیره درب ها نیز نقش به سزایی ایفا کرده است. امروزه می توانید بدون در دست داشتن کلید و تنها با اثر انگشت خود وارد منزل یا محل کارتان شده و دیگر دغدغه فراموشی یا جا گذاشتن کلیدتان را نخواهید داشت. حتی ممکن است رمز خود را فراموش کنید اما اثر انگشت شما همیشه با شماست و تنها به خودتان تعلق دارد.

مدل های متنوع دستگیره دیجیتال با امکانات گسترده ای در محیط های مختلف کاربرد دارد که در ادامه به توضیح این امکانات می پردازیم. دستگیره های دیجیتال آنچه شما برای تامین امنیت در محیط های کاری و محل سکونت خود احتیاج دارید برایتان فراهم کرده است و آسایش و راحتی و زیبایی منحصر بفردی برای شما به ارمغان آورده است.

امکانات ارائه شده در دستگیره دیجیتال

امکانات امنیتی ارائه شده در دستگیره های دیجیتال بسیار کاربردی هستند و همانطور که اشاره شد با وجود آن می توانید آسایش و راحتی قابل توجهی تجربه نمایید.

اما آنچه قفل دیجیتال برای شما فراهم کرده است:

در مدل های متنوع قفل دیجیتال می توانید با استفاده از رمز ، اثر انگشت و کارت درب را باز نمایید.

چنانچه باز کردن درب مجهز به دستگیره دیجیتال با هیچ یک از این موارد برای شما امکان پذیر نباشد کلید مکانیکی آن به کمک تان می آید.

می توانید برای دستگیره دیجیتال رمز ۴ تا ۱۲ رقمی تعریف نمایید. در تعیین رمز همیشه توجه داشته باشید که از رمزهای متداول که به راحتی می توان آن را حدس زد استفاده نکنید.

با معرفی اثر انگشت خود و سایر افراد خانواده و در محیط های کاری با شناساندن اثر انگشت افراد به قفل دیجیتال دیگر لازم نیست کلید خود را همیشه به همراه داشته باشید. توجه داشته باشید با این امکان دستگیره دیجیتال دیگر پشت درب نمی مانید و وقت خود را بابت فراموش کردن کلیدتان از دست نخواهید داد.

با وجود دستگیره دیجیتال دیگر ورود افراد غیر مجاز به منزل شما از طریق درب ورودی آن غیر ممکن می شود. البته توجه داشته باشید رمز و کارت خود را در اختیار افرادی که به آن ها اطمینان ندارید قرار ندهید. سیستم ضد سرقت یکی از امکانات امنیتی دستگیره دیجیتال است که در صورت تلاش فرد برای باز کردن درب با رمز یا کارت اشتباهی به وی هشدار می دهد و درب باز نمی شود.

بروز آتش سوزی در فضای داخلی ساختمان حادثه ای غیر منتظره است که افراد باید با رعایت نکات ایمنی سریعا محیط را ترک نمایند؛ به این ترتیب قفل دیجیتال دارای قابلیت امنیتی اعلان حریق است که شما را از بروز آتش سوزی مطلع می سازد.

قفل دیجیتال leo

قابلیت باز شدن از طریق کد

قفل دیجیتال leo

قابلیت باز شدن با اثر انگشت

قفل دیجیتال leo

قابلیت باز شدن از طریق کارت

قفل دیجیتال luna

قابلیت باز شدن از طریق پترن

قفل دیجیتال luna

رمز یک بار مصرف

قفل دیجیتال leo

قابلیت باز شدن از طریق تلفن همراه

قفل دیجیتال leo
قفل دیجیتال leo
قفل دیجیتال leo
قفل دیجیتال leo

قفل دیجیتال leo
قفل دیجیتال leo

Mars
قفل دیجیتال هتلی mars
قفل دیجیتال هتلی
خرید محصول
Nova
قفل دیجیتال آپارتمانی Nova
قفل دیجیتال آپارتمانی
خرید محصول
Grand
قفل الکترونیکی کمد Grand
قفل الکترونیکی کمد
خرید محصول
leo page