۵ مورد از بهترین قفل های انباری: یافتن بهترین قفل های در انباری برای ساختمان شما

آماده شوید تا امن ترین انباری را در بین همسایه هایتان داشته باشید. کاری کنید که با دیدن قفل انباری هایتان، تمام جنایت کارانی که استعداد دزدی دارند، خودشان فرار کنند.

قبل از این که درباره ی انتخاب بهترین قفل های انباری صحبت کنیم، فقط چند مورد را نیاز دارید بدانید. شما باید بدانید کدام یک از قفل های انباری، برای ساختمانتان کار خواهد کرد و کدام یک کار نخواهد کرد. می بایست یک سری موارد را در مورد هر یک از انواع قفل های انباری در نظر بگیرید.

و حتی بعد از اینکه بهترین قفل های امنیتی انباری را پیدا کردید، هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد. اما خیلی دست پاچه نشوید. ما آرام آرام شروع خواهیم کرد.

  1. قفل های آویزی مارک Stanley

اگر لیستی وجود داشته باشد که در آن قفل های آویزی نوشته شده باشد، قفل آویزی و امنیتی فولادی Stanley باید در بالای آن قرار بگیرد.

این قفل قیمت پایینی دارد و سطح پایه ی امنیتی خوبی را ارئه می دهد.

امنیتی که شما با استفاده از این قفل، بی درنگ دریافت می کنید، به خاطر غلاف فولادی سختی است که می تواند با قیچی آهنبری به خوبی مبارزه کند.

این غلاف با همان مواد سختی پوشانده شده که برای ساختن بدنه ی قفل استفاده می شود. این قفل محکم و پردوام است.

همچنین هسته ی آن قابل تعویض است، بنابراین اگر دوست دارید امنیت قفل آویزی انباریتان را زیاد کنید، می توانید هسته ی امنیتی تری در آن نصب کنید.

هسته ی قفلی که در قفل آویزی Stanley به عنوان استاندار استفاده می شود، در مقایسه با آنچه که اکثر مردم برای قفل کردن انباری هایشان استفاده می کنند، خیلی خوب است، اما نمی توان گفت امنیت خیلی بالایی دارد.

خرید قفل های دیجیتال و الکترونیکی هوشمند یوکا-نوآوران هوشمند

yucca digital smart electronic locks tehran

یک جفت پایه ی امنیتی در هسته ی استاندارد آن وجود دارد و نسبت به بیشتر قفل های مارک Master یا قفل های دیگری که امنیت وحشتناکی ارائه می دهند، سخت تر باز می شود.

اما اگر هسته را عوض نکنید، باز هم یک صفحه ی ضد سوراخ دارید که امنیت قفلتان را بیشتر می کند.

این امر به این بستگی دارد که انباریان چقدر در معرض خطر شکسته شدن قرار دارد وزاین که چقدر به وسایلی که داخل انباریتان است، اهمیت می دهید.

این قفل، کمترین امنیتی را دارد که من می توانم معرفی کنم.

  1. قفل کلیدی Hercular MT5 + r متعلق به مارک Mul-T-Lock

وقتی به یک قفل کلیدی نیاز دارد، قفل Hercular ، متعلق به مارک Mul-T-Lock با هسته ی MTB5 +، قفل خیلی خوبی است که می توانید برای قفل های انباریتان روی آن حساب کنید.

این قفل، تنها قفل کلیدی است که در این لیست، و قرار دارد.

به این دلیل که اولا من دو بار از Abloy Protec2 نام بردم (به خاطر دلایلی که فکر می کنم، منطقی است).

و دوم اینکه Mul-T-Lock Hercular تمام چیزهایی که از یک قفلی نیاز دارید را به شما می دهد و حتی چیزهای اضافی تری هم می دهد، که باعث می شود از قفل های انباری دیگر جدا شود.

با خرید این قفل، نه تنها قفلی به دست می آورید که هسته ی فوق العاده ای دارد و از بسیاری از اشکال ورود پنهانی و مخفیانه جلوگیری می کند، بلکه می توانید از خصوصیت ضد ضربه بودن آن و پیچ سختی که در برابر برخی از جدی ترین انواع برش مقاومت می کند هم، بهره مند شوید.

اما صبر کنید … باز هم هست!

قفل Hercular، غلاف صفحه  ضربه ی خودش را دارد، که با پیج بلبرینگ جفت می شود.

در نتیجه ی این تدبیر امنیتی، پیچ غلاف می چسبد، طوری که  حتی با نیروی زیاد هم نمی توان آن را آزاد کرد.

ررسی بهترین قفل های دیجیتال و الکترونیکی هوشمند بازار در سال ۲۰۱۹

yucca digital smart electronic locks tehran

  1. قفل PL 362 Protec2 متعلق به مارک Abloy

باز هم به سراغ قفل های آویزی می رویم، مدل PL 362، متعلق به مارک Abloy Protec2 یک قفل پوشیده شده از فولاد سخت است، و احتمالا بهترین هسته قفل نگه دارنده ی دیسک موجود را دارد.

من به این دلیل، به این مدل اشاره کردم اکه در حال حاضر بزرگترین قفل Abloy Protec2 بزرگ ترین قفلی است که تولید می شود.

یعنی این قفل، در تمام ترکیب خود؛ فلز ضخیم تری دارد. داشتن فلز بیشتر، به معنی داشتن مقاومت بیشتر در برابر حملات ورود است.

اگر می خواهید این قفل را به عنوان یکی از قفل های انباریتان در نظر بگیرید، به چفت نسبتا بزرگی نیاز خواهید داشت، اما گذاشتن این قفل روی انباریتان، ارزشش را دارد.

این قفل، نسبت به قفل آویزی Stanley، واقعا تکامل یافته تر است. با گذاشتن این دو قفل در کنار یکدیگر، که از بهترین قفل ها هستند، می توانید جزئیات متفاوت آن ها را هم ببینید.

با این حال، ۳۶۲ ممکن است امنیت بیش از اندازه ای را برای انباریتان فراهم کند.

منظور من از امنیت بیش از اندازه این است که هزینه ای دارد که باعث می شود اکثر مردم، به راحتی آن را نخرند.

اما اگر انباری باغتان خود را با تجهیزات و وسایل با ارزشی پر کرده اید که هزاران دلار می ارزد، به هیچ وجه قفل بهتری وجود ندارد که برای انباری باغتان انتخاب کنید.

  1. قفل Protec2 Rim Latch متعلق به مارک Abloy

اگر برای انباریتان، قفلی می خواهید، یا به قفلی نیاز دارید، یا حتی فقط به داشتن یک قفل فکر می کنید، به هیچ قفلی به جز قفل Protec2 Rim Latch که متعلق به مارک Abloy است، فکر نکنید.

این قفل به این دلیل در این لیست قرار دارد که شما باید در مورد بهترین قفل های انباری بدانید، و هیچ قفلی بهتر از قفل های Abloy نمی شود، و با مدل rim latch بالای هر لیستی از بهترین قفل ها قرار می گیرد.

بعضی از قفل ها تنها برای شرایط خاصی لازم اند، اما قفل های انباری می توانند خود یکی از این شرایط باشند.

چیزی که با سرمایه گذاری روی این ابزار به دست می آورید، قفل خیلی خوبی است که نسبت به هر مدل مشابه دیگر، بالاترین سطح امنیتی را به شما می دهد.

اگر قبلا از این چفت قفل انباری استفاده کرده اید و بهترین امنیت ممکن را می خواهید، به آسانی می توانید ان را با این Abloy، جایگزین کنید.

شما می توانید این محصول را در هر دو طرف انباریتان نصب کنید، بنابراین دیگر نیاز ندارید نگران این باشید که ایا قفل انباریان در جهت درست قرار دارد یا نه.

این قفل سخت ترین سخت افزار را دارد و لازم نیست نگران این باشید که می خواهید چه سیلندر لبه ای داخل بدنه ی قفل چفت در انباریتان نصب کنید.

  1. قفل آویزی Ingersoll 10 Lever

از آنجایی که احتمالا شما میخواهید از بین بهترین قفل ها، قفلی را برای انباریتان انتخاب کنید، فکر کردم باید نهایت امنیتی که ممکن است برای انباریتان نیاز داشته باشید را هم اضافه کنم.

شرکت Ingersoll یک قفل آویزی ۱۰ اهرمی ساخته است که می توان ان را به عنوان تکه ی محکمی از امنیت توصیف کرد.

این قفل سطح پنهانی و امنیت فیزیکی خیلی خوبی دارد. در نتیجه هر سارقی که به دنبال باز کردن ان باشد، گیج می شود.

هنگامی که این قفل روی انیاریتان قرار می گیرد، خیالتان راحت است، زیرا هیچ جنایتکاری با این قفل حتی خودش را به زحمت نمی اندازد.

آیا این قفل بهترین قفل آویزی کل تاریخ بشر است؟ می توان گفت نزدیک است. اما شما به بهترین قفل آویزی نیازی ندارید. شوال بهتر این است: آیا این قفل بهترین قفل برای انباری است؟ و جواب “بله” است.

با این قفل، انباری تنها می تواند بسیار امن باشد، بنابراین این قفل امن ترین قفلی است که من معرفی می کنم.

اگر به قفلی بهتر از این نیاز دارید، باید تمام چیزهایی که می خواهید از ان محافظت را کنید را داخل یک غار یا محکم ترین گاو صندوقی که می توانید پیدا کنید، بگذارید.

در ساختارهای محکم فلزی آن که تقریبا در مقابل هر نوع ورودی خشونت آمیزی که ممکن است ان را ویران کند، مقاومت می کند، هسته ی قفل آن به طور باورنکردنی امن است.

اما با تمام این خوبی ها، شما واقعا باید امنیت عمومی خود را افزایش دهید.

شما به دنبال چه نوع قفلی برای انباریتان هستید؟

برای بهترین قفل های انباری، بیش از یک گزینه وجود دارد، نمی توان تنها به دنبال بهترین قفل آویزی برای انباری بود.

قفل آویزی در بسیاری از موارد برای امنیت انباری ها، خوب است، اما من می خواهم در مورد گزینه های دیگری حرف بزنم که می توانید برای قفل در انباریتان استفاده کنید.

و با وجود انواع مختلفی از بهترین قفل های انباری، باید بدانید که درباره ی هر کدام از آن ها، باید چه مواردی را در نظر بگیرید.

چه وقت هایی کار می کنند؟ چه وقت هایی باید گزینه ی دیگری را در نظر بگیرید؟

قفل های آویزی

قفل های انباری ها معمولا از نوع  قفل های آویزی هستند. اغلب برای امنیت انبارها از قفل های آویزی استفاده می شود، زیرا با یک چفت با هر دری می تواند استفاده شود.

و وقتی که خود در اباری چفت داشته باشد، تمام چیزی که نیاز دارید این است که قفل اویزی درست را انتخاب کنید.

با این حال باید مطمئن شوید که خود چفت های بهترین قفل های آویزی، امن هستند.

ساده ترین کاری که می توانید با ان، از چفت قفلتان مطمئن شوید این است که که در هنگام قفل شدن در، به این وسیله نگاه کنید.

وقتی در بسته است، این چفت نباید هیچ یک از پیچ های تنظیم استفاده شده ی خود را نشان دهد. اگر پیچ های تنظیم معلوم اند، مطمئن باشید که سر پیچ ها غیر استاندارد هستند.

اگر چفت می تواند از در انباری بیرون بیاید، دیگر مهم نیست که چند تا از بهترین قفل های انباری را داشته باشید. چفتی که آسیب پذیر است، امنیت هر قفلی را کم می کند.

از آن جا که انباری بیرون است، شما قفل و چفتی می خواهید که بتواند هدر برابر فرسایش آب و هوایی نیز ایستادگی کند.

پیچ یا قفل زنگ زده می تواند موجب ناامنی انباری شود و همچنین نمی گذارد کارایی داشته باشید.

هر قفلی که در این لیست است، عناصر را به خوبی کنترل می کند، بنابراین مطمئن شوید که می توانید همین را برای چفت قفل هایتان بگویید.

قفل های کلیدی

قفل های کلیدی همیشه برای انباری ها گزینه ی خوبی محسوب نمی شوند.

در حقیقت، بسیار کم پیدا می شود که شما در یا ستون در مناسبی داشته باشید که بتوانید به درستی یک قفل کلیدی را نصب کنید. با این حال، گاهی اوقات جایی شبیه یک انباری باغ، در استانداردی در جلوی خود دارد.

وقتی شرایط این گونه است، می توانید برای قفل های انباری باغتان، در بین قفل های کلیدی جستجو کنید. اما به یک در ضخیمی نیاز خواهید داشت که در یک چارچوب در ضخیمی بسته بشود تا بتوان از یک  صفحه ی ضربه ای، استفاده کرد تا وقتی که قفل کلیدیتان، قفل است،  بتوان از پیچ محافظت کرد.

اگر نمی توانید سوراخ های روی در انباریتان را از بین ببرید، نباید یک قفل کلیدی برای انباریتان انتخاب کنید.

سعی نکنید از قفل های کلیدی ای برای در انباریتان استفاده کنید که با نوع دری که دارید، کار نمی کنند. بله، قفل های کلیدی می توانند مقداری نیرو را تحمل کنند، اما تنها در صورتی که بتوان آن ها را به درستی نصب کرد.

برای این که بدانید قفل کلیدی برای انباریتان خوب است یا نه، یک آزمون خوب این است که از خودتان بپرسید آیا می توانید در انباریتان را به عنوان در ورودیتان استفاده کنید یا نه؟ اگر نتوانید، پس احتمالا قفل کلیدی انتخاب مناسبی برای قفل انباریتان نیستند.

ضامن زبانه ای

بسیاری از درهای انباری ها برای قفل های کلیدی سنتی زیادی نازک هستند. این قفل های سنتی را می توانید در درهای بیرونی خانه ها پیدا کنید.

این یعنی نمی توانید از قفل کلیدی استفاده کنید، اما ممکن است بتوانید سختا فزار قفل را تغییر دهید.

قفل های زبانه ای (که به عنوان ضامن های زبانه ای و گاهی اوقات به عنوان ضامن در انباری شناخته می شوند) برای قفل درهای انباری ها بسیار محبوب هستند.

به خاطر این معروف اند که سخت افزار مورد نظر را می توان خارج از در و در سمت داخلی انبار قرار داد.

حتی با یک قفل زبانه ای، احتمالا نیاز دارید که قفل های درهای انباری را به تیرک چارچوب وصل کنید تا قفل های انباری ماده ی کافی داشته باشند که به درستی اندازه شوند.

مهم تر از مسئله ی ضخامت درب، برای ضامن زبانه ای، ضخامت تیرک در است. اما شما به این ضخامت فقط در نقطه ای نیاز دارید که قفل های انباری نصب شده است.

البته، با یک در نازک، هر قفل که ممکن است برای در انباری انتخاب کنید را خراب می کنید.

نیرویی که ممکن است در را بشکند، خود در را می شکند و مهم نیست ضامن در چقد محکم باشد.

امنیت بیشتر برای انباری: فراتر از قفل انباری

لولاهای بیرونی – لولا برای اکثر انباری ها در طرف بیرونی ان ها قرار می گیرد.

یعنی  وقتی وارد به حیاط می شود، درها به طرف شما باز می شوند. اگر لولا ها با سر پیچ ها یا سر پیچ های مسطح Philips محافظت شوند، می توانند به آسانی توسط سارقان برداشته شوند.

بهترین کار این است که از پیچ هایی استفاده کنید با مهره ها و واشرها در سمت داخل محافظت می شود، یا از پیچ های مخصوصی استفاده کنید که نمی توانند نصب نشوند.

شما به لولایی نیاز دارید با در هر دو طرف خود درپوش انتهایی داشته باشد تا پیچ محافظ نتواند باز شوید و در هم نتواند از جا در بیاید.

اگر امکان باز شدن پیچ محافظ وجود داشته باشد، دیگر مهم نیست که خود لولاها چطوری پیچیده اند.

قفل کردن میله ها – چون درهای انباری ها ذاتا ناقص هستند، اضافه کردن برخی توانایی ها فوق العاده مفید است.

قفل کردن میله ها، موجب تقویت ماده ی  در می شود، و نسبت به محکم ترین پیچ ها، نقطه ی محافظ سخت تری خواهد بود.

روش خوبی است که به قفل انباریتان چیز اساسی تری بدهید.

اما علاوه بر کمک به قفل های انباری، می توانید از گیره های میله ی چندگانه استفاده کنید تا علاوه بر لولاهای محکم، روش ثانویه ای برای ایمنی در اضافه کنید. اگر لولا ها برداشته شوند، گیره های میله در هر دو طرف دب و خود در، در را از سقوط حفظ خواهد کرد. اگر لولاهای بیرونیتان را امن کرده اید، کمک به قفل کلیدی انباری باید کافی است.

نتیجه

با استفاده از این اطلاعات، نه تنها می توانید از لیست بهترین قفل های انباری، قفلی انتخاب کنید، بلکه می توانید بهترین امنیت انباری ممکن را داشته باشید.

اگر به دنبال بهترین محافظت ممکن از قفل کلیدی انباریتان  و یا هر قفل انباری دیگری هستید، قفل های درهای انباری تنها چیزی نیستند که مهم اند.

قبل از اینکه هدفتان را تعیین کنید، مطمئن شوید از قفل های انباری مناسبی استفاده می کنید.

بدانید به چه چیزی نیاز دارید، بعد آن را به دست بیاوید. گاری را قبل از اسب نگذارید و مطمئن شوید هم گاری و هم اسب را بگیرید.

(استعاره این است که فقط بر روی قفل انباری تمرکز نکنید تا مانع اقدامات امنیتی دیگر شما شود). بعد می توانید از هر چیزی که در انبارتان ذخیره می کنید محافظت کنید.

امتیاز دهید.