۵ مورد از بهترین قفل های انباری: یافتن بهترین قفل های در انباری برای ساختمان شما

آماده شوید تا امن ترین انباری را در بین همسایه هایتان داشته باشید. کاری کنید که با دیدن قفل انباری هایتان، تمام جنایت کارانی که استعداد دزدی دارند، خودشان فرار کنند.

قبل از این که درباره ی انتخاب بهترین قفل های انباری صحبت کنیم، فقط چند مورد را نیاز دارید بدانید. شما باید بدانید کدام یک از قفل های انباری، برای ساختمانتان کار خواهد کرد و کدام یک کار نخواهد کرد. می بایست یک سری موارد را در مورد هر یک از انواع قفل های انباری در نظر بگیرید.

و حتی بعد از اینکه بهترین قفل های امنیتی انباری را پیدا کردید، هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد. اما خیلی دست پاچه نشوید. ما آرام آرام شروع خواهیم کرد.

  1. قفل های آویزی مارک Stanley

اگر لیستی وجود داشته باشد که در آن قفل های آویزی نوشته شده باشد، قفل آویزی و امنیتی فولادی Stanley باید در بالای آن قرار بگیرد.

این قفل قیمت پایینی دارد و سطح پایه ی امنیتی خوبی را ارئه می دهد.

امنیتی که شما با استفاده از این قفل، بی درنگ دریافت می کنید، به خاطر غلاف فولادی سختی است که می تواند با قیچی آهنبری به خوبی مبارزه کند.

این غلاف با همان مواد سختی پوشانده شده که برای ساختن بدنه ی قفل استفاده می شود. این قفل محکم و پردوام است.

همچنین هسته ی آن قابل تعویض است، بنابراین اگر دوست دارید امنیت قفل آویزی انباریتان را زیاد کنید، می توانید هسته ی امنیتی تری در آن نصب کنید.

هسته ی قفلی که در قفل آویزی Stanley به عنوان استاندار استفاده می شود، در مقایسه با آنچه که اکثر مردم برای قفل کردن انباری هایشان استفاده می کنند، خیلی خوب است، اما نمی توان گفت امنیت خیلی بالایی دارد.

خرید قفل های دیجیتال و الکترونیکی هوشمند یوکا-نوآوران هوشمند

yucca digital smart electronic locks tehran

یک جفت پایه ی امنیتی در هسته ی استاندارد آن وجود دارد و نسبت به بیشتر قفل های مارک Master یا قفل های دیگری که امنیت وحشتناکی ارائه می دهند، سخت تر باز می شود.

اما اگر هسته را عوض نکنید، باز هم یک صفحه ی ضد سوراخ دارید که امنیت قفلتان را بیشتر می کند.

این امر به این بستگی دارد که انباریان چقدر در معرض خطر شکسته شدن قرار دارد وزاین که چقدر به وسایلی که داخل انباریتان است، اهمیت می دهید.

این قفل، کمترین امنیتی را دارد که من می توانم معرفی کنم.

  1. قفل کلیدی Hercular MT5 + r متعلق به مارک Mul-T-Lock

وقتی به یک قفل کلیدی نیاز دارد، قفل Hercular ، متعلق به مارک Mul-T-Lock با هسته ی MTB5 +، قفل خیلی خوبی است که می توانید برای قفل های انباریتان روی آن حساب کنید.

این قفل، تنها قفل کلیدی است که در این لیست، و قرار دارد.

به این دلیل که اولا من دو بار از Abloy Protec2 نام بردم (به خاطر دلایلی که فکر می کنم، منطقی است).

و دوم اینکه Mul-T-Lock Hercular تمام چیزهایی که از یک قفلی نیاز دارید را به شما می دهد و حتی چیزهای اضافی تری هم می دهد، که باعث می شود از قفل های انباری دیگر جدا شود.

با خرید این قفل، نه تنها قفلی به دست می آورید که هسته ی فوق العاده ای دارد و از بسیاری از اشکال ورود پنهانی و مخفیانه جلوگیری می کند، بلکه می توانید از خصوصیت ضد ضربه بودن آن و پیچ سختی که در برابر برخی از جدی ترین انواع برش مقاومت می کند هم، بهره مند شوید.

اما صبر کنید … باز هم هست!

قفل Hercular، غلاف صفحه  ضربه ی خودش را دارد، که با پیج بلبرینگ جفت می شود.

در نتیجه ی این تدبیر امنیتی، پیچ غلاف می چسبد، طوری که  حتی با نیروی زیاد هم نمی توان آن را آزاد کرد.

ررسی بهترین قفل های دیجیتال و الکترونیکی هوشمند بازار در سال ۲۰۱۹