آیا می دانید طراحی دفتر کار با ترفندهای حرفه ای می تواند حداقل ۲۰%  بهره وری و تمرکز کارکنان را افزایش دهد ؟ و می دانید این میزان افزایش کارایی و تمرکز در دنیایی که پر از عوامل مخرب تمرکز و حواس پرتی است چه قدر می تواند در موفقیت کسب و کار شما موثر باشد ؟

یکی از مسائلی که شاید بسیاری از کارفرماها یا مدیران شرکت ها به آن کم ترین توجه را می کنند و علاقه ای ندارند هیچ هزینه ای بابت آن پرداخت کنند بحث دکوراسیون دفتر کار و محیط اداری است . و این قطعا یکی از اشتباهات رایج مدیران است که به طور غیر مستقیم نتیجه کار و فعالیت های کارکنان شرکت را تحت تاثیر قرار می دهد . اینکه ما در چه فضایی کار کنیم چه در محیط خانه چه فضای اداری قطعا در میزان تمرکز و توانایی ما تاثیر گذار است .

پس با توجه به تحقیقات انجام شده و تاثیرات جادویی ای که دکوراسیون اداری می تواند در بهره وری ما داشته باشد بیایید با هم چند نکته مهم در مورد طراحی دکوراسیون اداری مدرن و شیک را که می تواند باعث افزایش بهره وری کارکنان شود را بررسی کنیم :

 ۱- نورپردازی و نور طبیعی در طراحی داخلی اداری را جدی بگیرید

نور یکی از منابع مهم در افزایش بهره وری در فضای اداری و کاری می باشد که معمولا هم توسط ما نادیده گرفته میشود . کارکردن در یک محیط تاریک یا با نور پردازی بد می تواند باعث خستگی چشم ، سردرد و احساس خستگی زودهنگام شود.

نورپردازی در دکوراسیون اداری مدرن

نورپردازی در دکوراسیون اداری مدرن

راهکار چیست ؟

در صورتی که در یک شرکت یا دفتر کار کار میکنید که کارفرما یا مدیر شرکت هیچ علاقه ای به هزینه کردن برای سلامتی شما ندارد پس بهتر است خودتان دست به کار شوید و نگذارید نور کم یا بی نوری باعث افسردگی و کاهش کارایی شما در محیط کار شود . اما اگر در دفتر کار خانگی یا Home Office کار میکنید یا اینکه در یک شرکت اتاق کار شخصی خودتان را دارید حتما در طول روز پرده ها را کنار بزنید و از نور طبیعی استفاده