آیا می دانید با استفاده از رنگ نقره ای در  ۱۱ قسمت از خانه تان می توانید دکوراسیون خانه تان را متحول کنید تا جایی که هر شخصی که به خانه شما وارد می شود حس کند به یک خانه اشرافی و سوپر لوکس وارد شده است ؟

اگر در حال حاضر فرصت خواندن این مقاله را ندارید می توانید فایل pdf آن را در ایمیل خودتان دریافت کنید و در فرصت مناسب آن را بخوانید

همه ما شاید ظروف و جاشمعی های زیبا و خیره کننده نقره را در خانه های مادربزرگ هایمان به خاطر بیاوریم . در آن زمان ها شاید طراحی داخلی و دکوراسیون خانه  طبق قوانین و اصول طراحی مثل این روزها پیش نمیرفت و کسی به این شکل به طراحی دکوراسیون خانه فکر نمیکرد اما با نگاهی به خانه های قدیمی و فضاهای سنتی کاملا مشخص است که در آن روزگار افراد بدون حتی دانش تخصصی در زمینه دکوراسیون، در خلق زیبایی ها و کنار هم چیدن رنگ ها معجزه میکردند . مشخصا دو رنگ اصلی و پر کاربرد در آن زمان رنگ طلایی و نقره ای بود که با درخشندگی و زیبایی خاص شان شکوهی وصف ناپذیر به فضای خانه ها می دادند .

اما این روزها که چیدمان منزل و دکوراسیون خانه و یا دکوراسیون اداری به صورت تخصصی تر انجام می شود بسیاری از افراد و متخصصین از معجزه و تاثیر اعجاب انگیز رنگ طلایی و نقره ای برای ایجاد فضایی لاکچری و لوکس و اعیانی استفاده میکنند .

حتی استفاده بسیار محدود از رنگ نقره ای در دکوراسیون داخلی خانه ها می تواند تغییرات بزرگ و غیر قابل باوری ایجاد کند .