در این مقاله ۱۰ شرکت برتر حوزه طراحی هتل های لوکس به انتخاب شبکه کسب و کار Luxury Society معرفی شده است ؛ تا انتهای این مقاله با ما باشید . در انتهای هر مورد سایت شرکت نیز آمده است .

هتل ها از قدیمی ترین نمادهای تجمل بوده اند ، تا حدی که کوکو شاتل ، Hotel Ritz پاریس را برای بیش از ۳۰ سال به عنوان منزل خود انتخاب کرد . هتل ها در عصر فراگیر تجارت الکترونیک کالاهای لوکس و اپلیکیشن ها ، به بقای خود ادامه داده و در فراهم کردن تجربه های به واقع منحصر بفرد – یا به عبارتی تحقق بی بدیل تجمل و لوکس بودن – موفق عمل کرده اند .

مقصدی که افراد در تعطیلات یا هنگام سفرهای کاری ، یا حتی در زمان فرار از مشغله های هر روزه برای استراحت و آرمیدن انتخاب می کنند ، جایی ست که بی نظیرترین ، استادانه ترین و لوکس ترین طراحی را از نظر معماری و دکوراسیون داخلی داشته باشد .

برترین های حوزه طراحی هتل های لوکس

10 شرکت برتر حوزه طراحی هتل های لوکس

شرکت Hirsch Bedner Associates ، آتلانتا

شرکت Hirsch Bedner Associates خالق برخی از چشم گیرترین هتل ها در دنیاست . این شرکت که به طور مداوم استانداردهای جدیدی را برای تجمل ، راحتی و نوآوری در طراحی داخلی صنعت مهمان پذیری تعریف می کند ، با Maison Givenchy مشهور همکاری کرد تا اسپای Mauritian آن ها را در هتل Le Touessrok طراحی کند . پروژه ها یکدیگر این شرکت در گذشته شامل هتل Waldarf Astoria در شانگهای ، هتل The Peninsula در نیویورک ، هتل The Beverly Hills و بسیاری هتل دیگر می شوند .

وب سایت : www.hbadesign.com

شرکت Kelly Wearstler ، لس آنجلس

شرکت Kelly Wearstler یک استودیوی جامع طراحی است که در طراحی دکوراسیون داخلی و سرپرستی امور هنری ، انتخاب محصولات و منسوجات و طراحی مبلمان ، طراحی گرافیک و بازاریابی و روابط عمومی در زمینه سبک زندگی لوکس به مشتریان یاری می رسانند . این شرکت با مشتریان مطراحی در بین هتل ها و تفرجگاه ها ، سازمان ها ، رستوران ها ، بوتیک ها و منازل مسکونی کار می کند و یکی از هیجان انگیزترین ، فاخرترین و منحصربفردترین سبک های طراحی را در این صنعت از آن خود کرده است . پروژه های انجام گرفته توسط این شرکت شامل هتل The Tides South Beach و هتل های Viceroy در سالتا ، مونیکا ، پالم اسپرینگز و آنگویلا می شوند .

وب سایت : www.kwid.com

بیشتر بدانید : معتبرترین برندهای کره ای قفل دیجیتال 

شرکت Yabu Pushelberg ، تورنتو ، نیویورک

یک فعال دیگر در حوزه طراحی هتل های لوکس شرکت Yabu Pushelberg است که با داشتن استودیوهایی در نیویورک و تورنتو ، به شش تیم متشکل از کارکنان مدیریت پروژه و طراحی که در طراحی اماکن مجلل تخصص دارند ، تقسیم شده است . این شرکت برای دستاورد استثنایی