بدون شک این روزها کمتر کسی را می توانیم پیدا کنیم که با واژه استرس و اضطراب آشنا نباشد و حداقل روزی یک بار لحظات پر استرس را تجربه نکرده باشد . شاید بهتر باشد بگوییم اگر استفاده مناسب از تکنولوژی و سبک زندگی مدرن را بلد نباشیم ، استرس و اضطراب جزو طبیعت زندگی در قرن حاضر است و اگر نتوانیم این استرس و اضطراب را مدیریت کنیم قطعا در کوتاه مدت تمرکز و انرژی لازم برای انجام کارهای روزمره از دست می دهیم و در دراز مدت هم سلامت روح و جسم مان تحت تاثیر این استرس قرار می گیرد .

اگر در حال حاضر فرصت خواندن این مقاله را ندارید می توانید فایل pdf آن را در ایمیل خودتان دریافت کنید و در فرصت مناسب آن را بخوانید

این روزها همه ما از لحظه ای که چشمان مان را باز می کنیم با انواع و اقسام عوامل تنش زا و استرس زا روبرو می شویم ، از ترافیک صبحگاهی و دیر رسیدن به سرکار و جلسه ، تا تنش های کاری و اقتصادی ، بچه های نا آرام و مضطرب ، کارهای تلنبار شده و انجام نشده ، ترس از شکست در کسب و کار، ترس نرسیدن به هدف ها و آرزوها و… و حتی شب هم آرامش ذهنی لازم را برای یک خواب آرام نداریم .

مقابله با استرس با قفل دیجیتال

مقابله با استرس با قفل دیجیتال

برای اینکه بتوانیم با استرس های مخرب مقابله کنیم و به نحوی از شر آن ها خلاص شویم ، باید مهارت های لازم برای مبارزه با آن را یاد بگیریم.

زندگی آن قدر کوتاه و با ارزش است که باید تا جاییکه می توانیم بهترین لحظات را برای خودمان بسازیم و از لحظه لحظه زندگی مان بیشترین بهره را ببریم.

شما شایسته زندگ