آیا شما هم در مورد باز کردن درب ضدسرقت با کارت اعتباری یا باز کردن قفل با سنجاق یا ترفندهای دیگر چیزی شنیده اید؟ من با یک جستجوی چند دقیقه ای متوجه شدم که چه قدر راه برای باز کردن قفل درب ها و حتی درب ضد سرقت وجود دارد که من تا به حال اصلا نشنیده بود و به آنها فکر نکرده بودم!!

جهت مشاهده تمامی محصولات قفل های دیجیتال یوکا کلیک کنید

شاید شما هم مانند من بارها تجربه پشت درب ماندن و جا گذاشتن کلید پشت درب یا گم کردن کلیدها را داشته باشید. مشخصا در این روزهای پرمشغله که همه همزمان در حال انجام دادن چند کار به صورت همزمان هستیم و ذهن مان درگیر چندین مساله است ،اینکه هیچ وقت فراموش نکنیم کلیدها را برداریم و یا آنها را گم نکنیم تقریبا غیر ممکن است !

باز کردن درب بدون کلید

باز کردن درب بدون کلید

پس راه حل چیست ؟ چه کار باید بکنیم تا هیچ وقت پشت درب نمانیم و اگر ماندیم چه کار باید کنیم ؟!

 


۵ راهکار ساده برای اینکه هیچ وقت کلید هایتان را گم نکنید ( این راهکارها ۱۰۰% جواب میدهند )


راه حل غیر هوشمندانه برای زمانی که پشت درب می مانیم!

تنها راه حل ممکن این است که حتما حتی برای یک لحظه رفتن به طبقات دیگر و پرداخت شارژ و کارهایی مانند این هم کلیدهای خود را بردارید و درب را ببندید .

جهت مشاهده پر فروش ترین محصولات قفل های دیجیتال هوشمند یوکا کلیک کنید

چون هیچ تضمینی نیست که بلافاصله بعد از رفتن شما درب خانه به علت جریان هوای داخل راهرو و داخل خانه بسته نشود و شما را پشت درب نمانید ! و شما در این شرایط مجبور میشوید ساعت ها پشت درب منتظر بمانید تا یکی از افراد خانواده به خانه بازگردد یا اینکه مجبور می شوید یک کلید ساز بیاورید و قفل درب را تعویض کنید یا در خوش بینانه ترین حالت بتوانید با ترفندهایی مانند باز کردن قفل با کارت اعتباری یا سنجاق درب را باز کنید .

باز کردن قفل درب با سنجاق

باز کردن قفل درب با سنجاق

آیا شما تا به حال پشت درب مانده اید و ترفند باز کردن قفل درب با کارت اعتباری را بلد هستید؟

خرید قفل های دیجیتال و الکترونیکی هوشمند یوکا-نوآوران هوشمند

ترفند باز کردن قفل درب ضد سرقت با کارت اعتباری

در صورتی که شما فراموش کرده باشید درب ضد سرقت را قفل کنید و کلیدها را هم در خانه جا گذاشته باشید می توانید مانند درب های قدیمی و معمولی به کمک کارت عابر بانک ، کارت تلفن یا ورق های رادیولوژی زبانه درب را حرکت بدهید و درب را باز کنید .

جهت مشاهده محصولات قفل های دیجیتال هوشمند یوکا کلیک کنید

برای اینکار فقط کافی است کارت را از سمت قفل و از لای درب طوری وارد کنید که کارت بالاتر از زبانه قفل قرار بگیرد . در این زمان باید به صورت همزمان کارت را به سمت پایین بکشید و درب را به سمت داخل فشار بدهید و در این لحظه درب باز میشود و اگر همچنان در حال فشار دادن باشید به داخل آپارتمان پرت میشوید !!


آموزش باز کردن درب ماشین بدون کلید ( معرفی ۲ روش ساده + ویدئو + عکس هر مرحله)


پس بهتر است با احتیاط این کار را انجام دهید !

باز کردن قفل درب با کارت اعتباری

باز کردن قفل درب با کارت اعتباری

در صورتی هم که شما درب را قفل کرده باشید اما کلید را گم کرده باشید کمی کار برایتان سخت تر و زمان بر تر میشود اما نشدنی نیست . شاید یک کلید ساز حرفه ای ۳۰ تا ۴۵ دقیقه وقت لازم داشته باشد تا قفل درب ضد سرقت قفل شده را باز کنند .


آموزش (تصویری) نحوه تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت – به زبان ساده


 به نظر شما سارقین از این ترفندها اطلاعی ندارند ؟!!

یک راه حل هوشمندانه برای باز کردن قفل درب، بدون کلید !

قفل دیجیتال یک راه حل هوشمندانه برای بازکردن درب بدون کلید

قفل دیجیتال یک راه حل هوشمندانه برای بازکردن درب بدون کلید

همه ما میدانیم که سارقین حرفه ای از همه این راهکارهایی که ما در شرایط اضطراری برای باز کردن درب استفاده میکنیم مثل زمانی که کلید پشت درب خانه جا مانده است یا گم کردن کلید ها یا بسته شدن درب به صورت اتفاقی ، باخبر هستند و به راحتی آب خوردن می توانند قفل های کلیدی و قفل درب ضد سرقت را باز کنند .

پس چه کارکنیم که هم از شر کلیدهای دست و پاگیر خلاص شویم و هم سارقین به راحتی نتوانند قفل درب را باز کنند و به حریم خصوصی ما نفوذ کنند ؟

قفل های دیجیتال هوشمند: بررسی بهترین قفل های دیجیتال هوشمند در سال ۲۰۱۹

مشخصا یکی از امن ترین راهکارها این است که ما یک تصمیم هوشمندانه بگیریم و چند قدم خودمان را از مهارت ها و توانایی سارقین در مورد باز کردن قفل ها جلو بیاندازیم . فقط در این صورت است که می توانیم هم کلیدها را دور بریزیم و هم خانه و محل کاری امن داشته باشیم .

نمی دانم تا چه حد با قفل دیجیتال یا قفل الکترونیکی آشنایی دارید اما پیشنهاد هوشمندانه ما این است که یکبار برای همیشه قفل های کلیدی را دور بیاندازید و یک قفل دیجیتال لوکس ، زیبا و امن و قطعا بی کلید را روی درب خانه یا محل کارتان نصب کنید .

در بین انواع قفل دیجیتال ، قفل درب اثر انگشتی برای کسانی که معمولا فراموش کار و بی دقت هستند و کلید و کارت را همیشه جا میگذارند و در ضمن حوصله کلنجار رفتن با اعداد و ارقام و حفظ کردن آنها را هم در قفل های رمزی ندارند می تواند بهترین انتخاب باشد .

اگر دوست دارید به این راهکار هوشمندانه کمی بیشتر فکر کنید، مشخصا اولین قدم دیدن نمونه قفل های دیجیتال و آشنایی با ویژگی ها و مزیت های آن هاست .

نمونه قفل های دیجیتالی که فقط برای شما بدون کلید باز میشوند نه برای سارقین!

می خواهم در مورد قفل دیجیتالی سوالاتم را بپرسم