تزئین فضای خارجی با نورپردازی دارای اهدافی نظیر ایمنی ، زیبایی شناسی ، خلق فضای دلنشین ، کاربردهای تفریحی ، ورزشی ، اجتماعی و رویدادی است . در این مقاله نیز نورپردازی LED در فضای خارجی هتل را ادامه می دهیم و در تلاشیم اطلاعاتی مفید و کاربردی به شما ارائه دهیم ؛ با ما باشید .

بخش اول مقاله : کاهش هزینه ها با نورپردازی LED در فضای خارجی هتل ها -بخش اول

کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری با نورپردازی LED 

نورپردازی LED می تواند به معنی داشتن تماس های کمتر با شرکت خدمات دهنده جهت تعمیر سیستم های نورپردازی از نوع مهتابی و نئون در تابلوهای چراغ داری باشد که امکان دسترسی و تعمیر آن ها از سوی خود هتلداران دشوار است . از آنجایی که علامت های چراغ دار در فضای بیرونی معمولا به مدت بیش از ۱۰ ساعت روشن هستند ، قابلیت اطمینان به سیستم نورپردازی آن ها برای مصرف کنندگان بسیار حیاتی است . امروزه بسیاری هتل ها به سمت سیستم های نورپردازی LED ، نه فقط به دلیل مصرف انرژی بلکه به خاطر صرفه جویی بالا در هزینه های تعمیر و نگهداری آن ها روی آورده اند .

از دست ندهید : معتبرترین برندهای کره ای قفل دیجیتال و قفل هتلی

سیستم نورپردازی LED در فضای پارکینگ ها و گاراژها نیز منجر به صرفه جویی بالای انرژی می شود .

هتل بین المللی ماریوت دست به استفاده از سیستم روشنایی فضای خارجی از نوع LED در واحد مرکزی خود در بتسدا (Bethesda) زده است . به گفته هتل ماریوت این سیستم دارای کیفیت بسیار بالا ، امنیت استفاده فوق العاده و بهره وری انرژی بهبود یافته است .

هتل ماریوت پس از بررسی فضای ۱۸۰ هزار متر مربعی پارکینگ خود ، تصمیم به استفاده از فناوری LED شرکت جنرال الکتریک گرفت که کاملا به صرفه و قابل اتکا است .

نورپردازی LED در فضای خارجی

مصرف کمتر ؛ جذابیت بیشتر

به مانند هتل ماریوت ، زمانی که نوبت به ارزیابی و مقایسه سیستم های طراحی نورپردازی می رسد ، چیزی که اهمیت دارد نه تنها میانگین سطوح نوردهی بلکه یکنواختی روشنایی است که مورد توجه قرار می گیرد . حتی در سطوح نوردهی با میانگین کم تر ، پوشش فضای بیشتر برای نوردهی می تواند جذاب تر و مهم تر باشد . همانطور که اشاره شد ، توانایی در کنترل بهتر پخش نور با سیستم های روشنایی LED می تواند موجب افزایش بیشتر یکنواختی و کاهش تمرکز بر یک نقطه خاص ، درخشندگی فراوان و اتلاف نور شود .

مزیت های سیستم های نورپردازی نوع LED در فضای خارجی

سیستم های نورپردازی نوع LED در فضای خارجی نیز می توانند مزیت های متعددی نظیر تنظیم و تغییر میزان نور ، تغییر رنگ ، آلودگی نوری کمتر و نورپردازی عاری از جیوه همراه با کاهش چشمگیر در تعمیر و نگهداری آن ها را برای هتلدار به ارمغان بیاورند . استفاده از سیستم های روشنایی LED در فضای خارجی یک راه حل کامل جهت برآورده ساختن بسیاری از نیازهای صنعت هتل است . جذب مشتریان و مهمانان از طریق طراحی خیره کننده و کاربردی در فضای خارجی و استخر، تنها گام اول مزیت های یک سیستم روشنایی خارجی با طراحی حرفه ای به شمار می رود .

همچنین بخوانید : چرا سیستم صوتی سالن کنفرانس در هتل ها کیفیت جلسات را بهبود می بخشد ؟

افزایش امنیت ، ایمنی و آگاهی برای مشتریانی که ممکن است پس از غروب خورشید وارد هتل شوند ، می تواند موجب رشد عایدی شما و هم چنین کاهش ریسک های مربوط به ضرر و بدهی و متعاقبا خواب راحت شما در نیمه شب شود . لامپ های LED دارای عمر مفید ۵۰ هزار ساعته هستند . اگر شما این لامپ ها را در حدود ۸ ساعت در طول روز روشن کنید ، می توانند به مدت تقریبا ۲۰ سال دوام داشته باشند .

پس از افزودن یک سیستم نورپردازی LED در فضای خارجی و حیاط هتل خود و یا به روز رسانی سیستم نورپردازی کنونی ، می توانید نسبت به نخریدن یک لامپ دیگر تا ۲۰ سال آینده اطمینان حاصل کنید ؛ به علاوه می توانید پول زیادی را نیز در این راه صرفه جویی کنید .

در این مقاله نیز به نورپردازی LED در فضای خارجی و تاثیرات آن بر کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری هتل پرداخته شد و مزایای آن را نیز بررسی کردیم .

دیگر مقالات در حوزه صنعت هتلداری را می توانید از بخش مقالات سایت مطالعه نمایید .

دریافت کپن های تخفیف و اطلاعات بیشتر در تلگرام

۵/۵ - (۳ امتیاز)