همواره می توان بزرگ ترین نقطه برای نصب سیستم های نورپردازی درفضای بیرونی را پیش بینی کرد . احتمالا برخی از نقاط دارای تاثیر بیشتری در نورپردازی درختان خواهند داشت . بنابراین بهتر آن است به هنگام انتخاب فضا ، گزینشی و با دقت بیشتر رفتار کرد . در این مقاله به نورپردازی LED در فضای خارجی هتل ها می پردازیم و مزایای آن را بررسی می کنیم ؛ با ما باشید .

نورپردازی LED در فضای خارجی هتل ها

تزئین فضای خارجی با نورپردازی دارای اهداف دیگری نظیر ایمنی ، زیبایی شناسی در شیب ، خلق فضای دلنشین ، کاربردهای تفریحی ، ورزشی ، اجتماعی و رویدادی است ؛ بنابراین زمانی که علاقه مند به تزئین محیط از طریق نورپردازی هستید با مزایای حاصل از آن به عنوان بخشی از دکوراسیون روبرو خواهید شد .

تاثیر کیفیت مناسب نورپردازی بر دکوراسیون 

بخش دوم دکوراسیون از طریق نورپردازی بستگی به کیفیت کار شما دارد ؛ زمانی که شما قادر به پوشش بخش وسیعی از فضای خارجی هستید اما نورپردازی شما دارای حداکثر کیفیت لازم نیست ، تزئینات به احتمال زیاد بی فایده خواهد بود . از این رو ، انتخاب کیفیت سیستم نورپردازی بسیار مهم است . به علاوه یک سیستم با کیفیت می تواند سبب افزایش عمر نورپردازی شود .

در حال حاضر ، شرکت های بزرگ با جست و جوی گزینه های جدید مورد نیاز هتل داران ، به دنبال کاهش هزینه های انرژی و نگهداری به میزان هزاران و حتی میلیون ها دلار در سال هستند .

از دست ندهید : معتبرترین برندهای کره ای قفل دیجیتال

نورپردازی LED در فضای خارجی هتل ها - تجهیزات هتلی

افزایش نرخ مصرف لامپ های LED و تاثیر آن بر هزینه و انرژی

هتلداران ، مدیران هتل ها و طراحان سیستم های نورپردازی به طور فزاینده ای در حال استقبال از فناوری لامپ های ال ای دی (LED)  هستند . در واقع ، طبق گزارش شرکت مشاوره مدیریت جهانی McKinsey & Company ، انتظار می رود با نورپردازی LED در فضای خارجی هتل ها ، نرخ مصرف لامپ های LED در بخش هتلداری تا سال ۲۰۲۰ ، به میزان ۸۰ درصد افزایش یابد .

اغلب اوقات اتاق های هتل ، اولین کانون توجه در امر استفاده از سیستم های نورپردازی بهینه هستند ، اما همان طور که صاحبان مکان های اقامتی آموخته اند ، صرفه جویی زمانی آغاز می شود که روز در آستانه به پایان رسیدن است .

امروزه گزینه های بی شماری برای علامت های چراغ دار و پارکینگ هایی با سیستم های LED مخصوص فضای خارجی وجود دارند که می توانند هزینه های سالانه نورپردازی را به میزان هزاران و یا حتی میلیون ها دلار برای یک هتل زنجیره ای کاهش دهند .

همچنین بخوانید : آبنماها و خنک کردن فضای داخلی و خارجی هتل

هتلداران به دلیل پتانسیل سیستم نورپردازی LED در فضای خارجی هتل ها ، علاقه مند به استفاده از جهت صرفه جویی انرژی هستند . در واقع اتصالات جدید خارجی از نوع LED می توانند هزینه های مربوط به خود را تنها در چند سال باز گردانند .

در این مقاله مقدمه ای از نورپردازی LED در فضای خارجی هتل ها و مزیت هایی که می تواند در کاهش هزینه ها و مصرف انرژی به دنبال داشته باشد پرداختیم . در مقاله های بعدی نیز با ما باشید تا گسترده تر این مقوله مهم در هتل داری را بررسی نماییم .

دریافت کپن های تخفیف و اطلاعات بیشتر در تلگرام