کاهش هزینه ها با نورپردازی LED در فضای خارجی هتل ها

//کاهش هزینه ها با نورپردازی LED در فضای خارجی هتل ها

کاهش هزینه ها با نورپردازی LED در فضای خارجی هتل ها

همواره می توان بزرگ ترین نقطه برای نصب سیستم های نورپردازی درفضای بیرونی را پیش بینی کرد . احتمالا برخی از نقاط دارای تاثیر بیشتری در نورپردازی درختان خواهند داشت . بنابراین بهتر آن است به هنگام انتخاب فضا ، گزینشی و با دقت بیشتر رفتار کرد . در این مقاله به نورپردازی LED در فضای خارجی هتل ها می پردازیم و مزایای آن را بررسی می کنیم ؛ با ما باشید .

نورپردازی LED در فضای خارجی هتل ها

تزئین فضای خارجی با نورپردازی دارای اهداف دیگری نظیر ایمنی ، زیبایی شناسی در شیب ، خلق فضای دلنشین ، کاربردهای تفریحی ، ورزشی ، اجتماعی و رویدادی است ؛ بنابراین زمانی که علاقه مند به تزئین محیط از طریق نورپردازی هستید با مزایای حاصل از آن به عنوان بخشی از دکوراسیون روبرو خواهید شد .

تاثیر کیفیت مناسب نورپردازی بر دکوراسیون 

بخش دوم دکوراسیون از طریق نورپردازی بستگی به کیفیت کار شما دارد ؛ زمانی که شما قادر به پوشش بخش وسیعی از فضای خارجی هستید اما نورپردازی شما دارای حداکثر کیفیت لازم نیست ، تزئینات به احتمال زیاد بی فایده خواهد بود . از این رو ، انتخاب کیفیت سیستم نورپردازی بسیار مهم است . به علاوه یک سیستم با کیفیت می تواند سبب افزایش عمر نورپردازی شود .

در حال حاضر ، شرکت های بزرگ با جست و جوی گزینه های جدید مورد نیاز هتل داران ، به دنبال کاهش هزینه های انرژی و نگهداری به میزان هزاران و حتی میلیون ها دلار در سال هستند .

از دست ندهید : معتبرترین برندهای کره ای قفل دیجیتال

نورپردازی LED در فضای خارجی هتل ها - تجهیزات هتلی

افزایش نرخ مصرف لامپ های LED و تاثیر آن بر هزینه و انرژی

هتلداران ، مدیران هتل ها و طراحان سیستم های نورپردازی به طور فزاینده ای در حال استقبال از فناوری لامپ های ال ای دی (LED)  هستند . در واقع ، طبق گزارش شرکت مشاوره مدیریت جهانی McKinsey & Company ، انتظار می رود با نورپردازی LED در فضای خارجی هتل ها ، نرخ مصرف لامپ های LED در بخش هتلداری تا سال ۲۰۲۰ ، به میزان ۸۰ درصد افزایش یابد .

اغلب اوقات اتاق های هتل ، اولین کانون توجه در امر استفاده از سیستم های نورپردازی بهینه هستند ، اما همان طور که صاحبان مکان های اقامتی آموخته اند ، صرفه جویی زمانی آغاز می شود که روز در آستانه به پایان رسیدن است .

امروزه گزینه های بی شماری برای علامت های چراغ دار و پارکینگ هایی با سیستم های LED مخصوص فضای خارجی وجود دارند که می توانند هزینه های سالانه نورپردازی را به میزان هزاران و یا حتی میلیون ها دلار برای یک هتل زنجیره ای کاهش دهند .

همچنین بخوانید : آبنماها و خنک کردن فضای داخلی و خارجی هتل

هتلداران به دلیل پتانسیل سیستم نورپردازی LED در فضای خارجی هتل ها ، علاقه مند به استفاده از جهت صرفه جویی انرژی هستند . در واقع اتصالات جدید خارجی از نوع LED می توانند هزینه های مربوط به خود را تنها در چند سال باز گردانند .

در این مقاله مقدمه ای از نورپردازی LED در فضای خارجی هتل ها و مزیت هایی که می تواند در کاهش هزینه ها و مصرف انرژی به دنبال داشته باشد پرداختیم . در مقاله های بعدی نیز با ما باشید تا گسترده تر این مقوله مهم در هتل داری را بررسی نماییم .

دریافت کپن های تخفیف و اطلاعات بیشتر در تلگرام

کاهش هزینه ها با نورپردازی LED در فضای خارجی هتل ها
۵ امتیاز از ۲ رای

۱۳۹۶-۱۱-۸ ۱۲:۰۰:۴۴ +۰۰:۰۰بهمن ۸ام, ۱۳۹۶|Categories: تجهیزات هتلی, قفل دیجیتال|0 Comments

Leave A Comment