بزرگ‌ترین مزایا و چالش‌های زندگی در یک خانه هوشمند

 

خانه هوشمند

خانه هوشمند

در این مقاله خانه هوشمند ومزایا و چالش های آن را بررسی می کنیم :

نسل ما در زمانی بسیار جالبی زندگی می‌کند که تمام توهمات تکنولوژی دوران کودکی به واقعیت تبدیل شده‌اند. خوب تله پورتیشن هنوز هم در حوزه علمی – تخیلی است، اما همه چیز در نظر گرفته می‌شود،به حتم با این سرعت در پیشرفت تکنولوژی ، طی چند سال دیگر پیشتازان فضا را هم پشت سر خواهیم گذاشت.

اینکه این تکنولوژی گسترده توانسته راهی به خانه های ما پیدا کند و شیوه ی زندگی ما را عمیقا تحت تاثیر قرار دهد امری طبیعی است.. بنابراین، “زندگی در یک خانه هوشمند چه معنایی دارد”، و چیزهایی وجود دارد که باید در مورد انها آگاه باشیم؟ بیایید سعی کنیم بفهمیم.

 

 

 

خانه هوشمند چگونه خانه ای است؟

به طور خلاصه، عبارت “خانه هوشمند هر خانه یا آپارتمانی را پوشش می‌دهد که در آن دستگاه‌ها و وسایل را میتوان‌ از راه دور از هر نقطه با دسترسی به اینترنت در سرتاسر جهان کنترل کرد. تمام این وسایل به یک واحد مرکزی متصل می‌شوند که به عنوان هاب آن‌ها عمل می‌کند.

پس از ظهور اینترنت اشیا، این ایده به سرعت تبدیل به یک واقعیت شد و سپس به یک نوع گرایش کامل مشتری پسندانه همراه با تنظیمات روز مدرن که قادر به به اشتراک گذاری داده‌ها بین دستگاه‌ها و مطابق با تجربه کاربر بود.

مزایای خانه‌های هوشمند

بدیهی است که این مفهوم آینده‌نگری بسیاری از احتمالات را ایجاد می‌کند که فراتر از یک حیله ساده می‌رود.

بهبود امنیت

امنیت همواره یکی از نگرانی‌های اصلی بوده‌است، و اتوماسیون هوشمند به ما بیش از یک راه برای از بین بردن به این ترس می‌دهد. به عنوان مثال، قفل‌های هوشمند یک مسیر تکاملی طولانی از اجداد دیجیتالی خود را گذرانده اند و اکنون یکی از امن‌ترین سیستم‌های موجود هستند.

گذشته از این امکان،شما هم چنین گزینه‌ای برای نظارت بر این که چه کسی وارد خانه شما می‌شود را دارید و میتوانید کدهای با زمان محدود برای دوستان و دیگر بازدیدکنندگان را ایجاد کنید. هر گونه تلاش برای شکستن در یک اعلان مستقیماً به گوشی هوشمند تان ارسال می‌کند.

قیمت قفل الکترونیکی در مقاسه با امنیتی که به خانه های ما می دهد بسیار مناسب است .

قفل دیجیتال در خانه هوشمند

قفل دیجیتال در خانه هوشمند

و