یکی از رازهای موفقیت هتل ها ، استفاده از وسایل تزئینی در دکوراسیون داخلی اتاق است . با استفاده از وسایل تزئینی و چیدمان دقیق ، می توانید روح تازه ای به اتاق های هتل دهید و این امر باعث بهتر شدن روحیه مهمان ها و ارتقا سطح کیفی دکوراسیون هتل خواهد شد . در اینجا به چند شگرد ساده اما کارا ، در بهتر نشان دادن فضای اتاق ها و دکوراسیون داخلی هتل اشاره خواهیم کرد .

چند شگرد ساده در دکوراسیون داخلی هتل

رنگ یکی از کم هزینه ترین ابزارهایی است که می توانید در دکوراسیون داخلی هتل از آن استفاده کنید . رنگ هایی را انتخاب کنید که متضاد یا مکمل یکدیگر باشد . رنگ کردن قسمت های بالای طاقچه ، در بهتر نشان دادن فضای اتاق موثر است . هم چنین استفاده از یک تابلوی هنری رنگی ، هنگام نگاه کردن خوشایند به نظر می رسد .

کوسن های رنگی روی صندلی و کاناپه به مبلمان طراوت و زندگی می بخشند . حتی استفاده از یک قالیچه رنگی بر زیبایی و صمیمیت فضا می افزاید . با استفاده از حوله های رنگی ، پرده ها و شمع های متنوع می توانید حمام هتل را از یک فضای خسته کننده خسته کننده خارج کنید .

بیشتر بدانید : معتبرترین برندهای کره ای قفل دیجیتال

نور از دیگر ابزارهای موثر در زیبایی اتاق های هتل و دکوراسیون داخلی هتل است که با استفاده از آن می توانید دکوراسیون اتاق را برجسته کنید و به فضای ورودی خسته کننده ، جان تازه ای ببخشید . برای مثال با استفاده از نورپردازی بر روی گیاهانی که در اتاق وجود دارند ، می تواند فضای رمانتیک و دلچسبی ایجاد کند .

پرده می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی دیوارها داشته باشد و آن ها را از سادگی در بیاورد . نیازی به استفاده از پارچه های گران ابریشم نیست . شما می توانید با استفاده از پارچه های معمولی اما جذاب و گیرا ، به اتاق جلوه دهید . پنجره ها محل خوبی برای انعکاس نور به داخل اتاق هستند ، اما پنجره بدون پرده اصلا برای یک اتاق مناسب نیست ، زیرا نبود پرده سبب می شود نور زننده ای داخل اتاق بتابد و تماشای تلویزیون با چنین نوری مشکل شود . با استفاده از پرده های رنگی ، نمای اتاق تغییر می کند و دیگران نیز نمی توانند وارد حریم خصوصی مسافران شوند .

استفاده از گل ها و گیاهان نیز می تواند راهی جهت زیبا کردن اتاق ها و تاثیرگذار بر دکوراسیون داخلی هتل باشد ؛ با توجه به این نکته که برخی افراد طرف دار گل های خشک و برخی دیگر طرفدار گل های تازه هستند و باید سلیقه هر دو گروه را در نظر بگیرید . به جای گل ها و گلدان های حجیم ، از شاخه ها و گل های باریک و مدرن استفاده کنید .

اگر از یک ایرانی با سلیقه و خوش ذوق بپرسید چه چیزی در چیدمان شرقی می تواند فضای اتاق را از یکنواختی و سردی خارج کند ، می گوید پل زدن به طبیعت و کمک گرفتن از زیبایی های آن ، بهترین راه برای تلطیف فضای اتاق است . هم چنین نگهداری از ماهی ها و آبزیان تزئینی در آکواریوم خانگی ، نه تنها جنبه تزیینی دارد و به چیدمان اتاق جلوه می بخشد ، بلکه حنبه روحی نیز دارد و در سلامت روان مسافران تاثیر می گذارد و آرامش بخش است .

همچنین بخوانید : با کیفیت ترین قفل کارتی / قفل هتلی

اتاق خواب را در مرکز توجه قرار دهید

چند شگرد ساده در دکوراسیون داخلی هتل - قفل دیجیتال

یکی از مهم ترین قسمت های هتل ، اتاق خواب است ؛ زیرا محل آسایش و آرامش مهمان شماست . تخت خواب را به عنوان مرکز توجه قرار دهید و از طرح ها و مدل های استفاده کنید که توجه همگان را به خود جلب نماید . بهتر است از تشک های پر و نرم استفاده کنید که هم ظاهر زیبایی دارند ، هم بسیار نرم و مناسب هستند . با استفاده از رنگ آبی می توانید آرامش اتاق را دو برابر کنید . یکی از بهترین راه های تزئین اتاق خواب ، استفاده از انواع لامپ هاست .

از دیگر نکات ظریف جهت زیباتر شدن اتاق های هتل ، استفاده از وسایل رنگی در اتاق است که باعث کوچک تر یا بزرگ تر شدن فضا می شود . هم چنین قرار دادن یک سبد سیار در کنار کاناپه ، دکوراسیون اتاق را زیباتر می کند . پرده های رنگی و بلندی که به چوب پرده نصب شده اند ، زیبایی خاصی به اتاق می دهند . استفاده از پرده به صورت دوتایی برای وسیع نشان دادن فضا مفید است .

یک لامپ آبی روی میز کنار تلویزیون ، تماشای تلویزیون در شب را لذت بخش تر خواهد کرد . آینه ها نیز از دیگر عناصر تاثیر گذار بر طراحی دکوراسیون داخلی اتاق ها هستند . با استفاده از یک آینه قدی و لامپ ، نور بیشتری به فضای اتاق منعکس می شود . توجه به این موارد در دکوراسیون داخلی هتل ، در کنار فراهم نمودن سایر امکانات رفاهی استاندارد ، میزان رضایت مسافران از اقامت در هتل را افزایش خواهد داد که این امر خود بهترین و موثرترین تبلیغ ، جهت جذب سایر گردشگران است .

yuccahq-telegram

۵/۵ - (۳ امتیاز)