برای همه افرادی که صاحب خانه ای هستند حتما پیش آمده که تصمیم بگیرند خانه خود را بفروشند ، گاهی علت فروش خانه به علت خرید خانه بزرگ تر و مجلل تر است و گاهی نیاز مالی برای گذران زندگی و یا پشت سر گذاشتن یک بحران اقتصادی در خانواده . علت فروش خانه هر چیزی که باشد مشخصا همه ما دوست داریم که خانه زودتر فروش برود و به هدف خودمان برسیم و این مرحله را پشت سر بگذاریم .

اما معمولا فروش خانه خصوصا در شرایط کسادی بازار مسکن اصلا کار راحتی نیست و شاید ماه ها طول بکشد تا یک مشتری و خریدار پیدا شود آن هم شاید نه با قیمت تعیین شده از طرف ما بلکه زیر قیمت و با شرایط و به صورت قسطی .

اما در همین بازار کساد اگر شما هوشمندانه عمل کنید و از ترفندهایی برای چشم گیر کردن خانه با صرف هزینه های معقول و کم استفاد کنید قطعا نسبت به بقیه فروشنده ها وضعیت بهتری خواهید داشت و خانه شما زودتر فروش خواهد رفت .

خرید خانه

خرید خانه

در این مقاله ۴ راهکار و ترفند کلیدی برای گران تر و سریع تر فروختن یک خانه را با هم بررسی میکنیم تا شما بر اساس بودجه و سلیقه خودتان بتوانید این ترفندها را به کار بگیرید و خانه ی خود را زودتر از بقیه بفروشید.

راهکار اول : با رنگ های زیبا به خانه خودتان روح و انرژی بدهید

شاید باور نکنید که یک دستی سر و روی دیوارها کشیدن با رنگ های شاد و متنوع می تواند چه تاثیر مثبتی در نظر خریدار ایجاد کند و چه قدر می تواند در هنگام بازدید از خانه باعث جذب خریدار شود .

فقط کافی است یک صبح که از خواب بیدار میشوید کمی به رنگ های اطرافتان دقت کنید. همه خانه ها و همه شهر خاکستری ! ما حتی در خانه هایمان هم عادت کرده ایم که از رنگ های غم انگیز خاکستری و سفید و قهوه ای استفاده کنیم و چشم های خودمان را از دیدن رنگ های جذاب و شاد و انرژی بخش محروم میکنیم .

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

فقط یک پیشنهاد : بیایید همین جا با هم تصمیم بگیریم که سبک زندگی مان و دیدمان به رنگ ها را کمی عوض کنیم و رنگ های شاد و متنوع را به روزهای زندگی مان و خانه هایمان بپاشیم و ببینیم چه قدر از محیط اطرافمان انرژی می گیریم و چه قدر بهره وری و تمرکزمان بالاتر می رود و شاد تر می شویم .

پس اولین قدم برای فروش بهتر خانه تان این است که خودتان را جای مشتری و خریداری که برای بازدید به خانه تان می آید بگذارید . دوست دارید با یک خانه کثیف ، غم انگیز و بی روح روبرو شوید ، یا یک خانه تمیز و پر انرژی و شاد که در آن از رنگ های خیره کننده ای استفاده شده است که هر فردی را جذب خود میکند؟

اگر به صورت جدی قصد فروش خانه تان را دارید همین حالا دست به کار شوید و سری به نزدیک ترین رنگ فروشی محل تان بزنید و با یک قلمو یا  غلطک و گالن رنگ چندین میلیون ارزش خانه تان را بالا ببرید و منتظر یک معامله خوب و یک خریدار خوب طی همین چند هفته آتی باشید!

چند پالت پیشنهادی برای نقاشی ساختمان :