کجارو اخیرا در مقاله ای به باید ها و نباید های شبکه های اجتماعی در سفر پرداخته و توصیه هایی برای حضور در شبکه های اجتماعی مختلف چون اینستاگرام ارائه داده است . ما نیز در این مقاله از نگاهی دیگر و با تمرکز بر جنبه امنیتی فعالیت شما در مدت سفر برخی از این باید ها و نباید ها را بررسی می کنیم . پس تا انتهای این مطلب با ما باشید .

اگر شما هم به هنگام سفر لحظات بیادماندنی تان را از دریچه دوربین های عکاسی یا موبایل ثبت می کنید و بلافاصله آن را در اینستاگرام به اشتراک می گذارید ، خاطرات سفر خود را با هشتک ها نشانه گذاری می کنید و اگر در طول سفر در اینستاگرام حضوری فعال دارید تا انتها با ما باشید .

باید ها و نباید های شبکه های اجتماعی در هنگام سفر

تا چند سال اخیر پس از بازگشت از سفر خاطرات بسیاری برای تعریف کردن برای دوستان و آشنایان داشتیم و با تعدادی عکس و بیان خاطرات ، سفر خود را مرور می کردیم . اما امروزه عکس ها به صورت لحظه ای ثبت و منتشر می شوند و پیش از آن که از سفر باز گردیم دوستان ما سفرمان را مرور کرده اند .

نکته ای که در این میان مهم است توجه به کیفیت تصاویر و ثبت لحظات بیادماندنی و دیدنی است . اگر به جای لذت بردن از سفر ، گزارش لحظه ای از آن منتشر کنیم نه تنها دوستان خود را خسته کرده ایم و با ارائه عکس هایی که سوژه تکراری دارند احتمالا آن ها از دنبال کردن ادامه ماجرا صرف نظر می کنند بلکه امنیت خود را نیز تحت الشعاع قرار می دهیم ؛ چه در سفر و موقعیت فعلی و چه امنیت خانه .

البته توصیه می کنیم شما نیز با تکنولوژی روز همراه شوید و با انتخاب یکی از انواع قفل دیجیتال ، علاوه بر امکانات و قابلیت های آن که می تواند ورودی خانه شما را شیک و مدرن سازد از امنیت آن نیز بهره مند شوید .

اطلاعات بیشتر در مورد قفل دیجیتال را در صفحه ای که به آن اختصاص داده ایم دنبال کنید ؛ تا به ادامه باید ها و نباید های شبکه های اجتماعی در سفر بپردازیم .

باید ها و نباید های شبکه های اجتماعی

با انتخاب مناظر چشم نواز نیاز شما به استفاده از فیلترهای عکاسی کمتر می شود ؛ در این صورت نه تنها عکس های با کیفیت بیشتر و واقعی تر دارید بلکه در تعداد عکس ها نیز زیاده روی نکرده اید .

با اندکی گشت و گذار در شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام با سوژه های تکراری آشنا می شوید ؛ همان سوژه هایی که دیگر شما نباید در عکس هایتان به سراغ آن ها بروید .

تا حد امکان از لحظات سفر خود لذت ببرید و وقت خود را در سوشال ها نگذرانید ؛ پس از سفر هم می توانید عکس های خود را منتشر کنید .

با کاربرد درست هشتک ها آشنایی دارید ؟ جز در موارد ضروری از هشتک ها استفاده نکنید زیرا بهرحال دوستان شما عکس هایتان رو می بینند . بهتر است به جای استفاده از هشتک از تگ های مکان مورد نظر استفاده کنید تا افراد علاقه مند بتوانند بیشتر با آن محیط آشنا شوند .

می توانید از طریق همین عکس ها فرهنگ و آداب و رسوم مقصد خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و با اطلاعات مفیدی که ارائه می دهید مشوق آن ها برای سفر به آن مقصد باشید .

در این مقاله برخی از نکات و باید ها و نباید هایی شبکه های اجتماعی در سفر را بررسی کردیم ؛ توصیه هایی که رعایت آن ها می تواند به ما کمک کند با کیفیت بیشتری از لحظات خود لذت ببریم .

برای آشنایی بیشتر با قفل دیجیتالی و قابلیت ها و کاربردهایش به صفحه آن سر بزنید ، با ما در تماس باشید یا برایمان پیغام بگذارید ؛ در اولین فرصت پاسخ گوی شما خواهیم بود .

برگرفته از کجارو

دریافت کپن های تخفیف و اطلاعات بیشتر در تلگرام

۵/۵ - (۱ امتیاز)